www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Monitor a rozdziałka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cru3
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2009

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 12:37 pm    Temat postu: Monitor a rozdziałka Odpowiedz z cytatem

Siemka. Mam monitor LG panorama 20 cali. Przeszedłem z rodzielczosci 800 na 1024. Koledzy się ze mnie 'śmieją' bo mówią że jak tak można grac. Przesłałem im ss jak mam na 640 i na 800; mam tak jakby postacie zrobione w paincie. Zawołałem tatę który jest dalekowidzem i porównując 640, 800 i 1k powiedział, że na 1k postacie są 'przejrzyste'. Mój kolega mając monitor panoramiczny 19 cali gra na 640, mówi że widzi wszystko a ja taką 'kuleczkę' (jeżeli postac jest daleko). Od czego to zależy, od oczu, mózgu? Albo kto jak lubi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 12:37 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Fartuch`
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Lip 2006
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmień kolegów skoro się śmieją, wiadomo że im wyższa rozdziałka tym szczegóły lepiej widać ... A zależy od konfiguracji pceta jak i preferencji/przyzwyczajenia danego gracza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LorD_Vader_
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005
Klan: vdrtutorials.pl

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na kazdej rozdzielczosci glowa i wszystkie elementy maja TAKA SAMA wielkosc. Roznia sie tylko iloscia pikseli, z ktorej sie skladaja. Wiadomo, ze im nizsza rozdzielczosc tym mniej pikseli i sa wieksze. Czyli glowa ma szerokosc powiedzmy 5 duzych pikseli. A na 1280 x 1024 glowa jest taka sama tylko, ze sklada sie z 10 MNIEJSZYCH pikseli. I to tyle.

Kiedys robilem sobie porownanie, czy na wiekszej rozzielczosci kat widzenia jest wiekszy. I nie jest. To nie zalezy od rozdzielczosci ani od wielkosci monitora.
_________________
>>>> http://showreel.pl/ <<<<

>>>> http://vdrtutorials.pl <<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Baldack
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Sty 2007

PostWysłany: Czw Lut 18, 2010 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi problem, graj na jakiej najlepiej ci się gra, niech oni grają sobie nawet na 480x320 jak im tak dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury