www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Ping netia
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
korona93
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Gru 2009

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 4:44 pm    Temat postu: Ping netia Odpowiedz z cytatem

Witam ostatnio w przeciagu tygodnia mam pingi 60-90 kolo godziny 15-22 i po 22 normalny czli 10-15 skanowalem kompa nic zaden wirus w grach tez mam ping Smutek dzwonilem do netii i mowili ze netia nie odpowiada za pingi
proszę o pomoc
link do testu pingu http://www.pingtest.net/result/9863489.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 4:44 pm    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie zrobisz jak sie ping na laczach wali.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
~mlotson
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Maj 2005

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom niestety jolekk ma racje, tez jestem w neti, zwyczajnie w godzinach szczytu im sie lacza zapychaja. czytalem ze to wina promocji 'hipnotyzujaca' kiedy weszla netia przewidywala ok 15tys nowych klientow, tymczasem bylo ich ok 45 ;x nie wyrabiaja i tak jest co jakis czas, kiedy zmodernizuja wszystko wroci do normy ale minie kilka miechow i znowu bedzie promocja i znowu to samo, dlatego ja juz po drugiej takiej akcji wyslalem do nich rezygnacje ;)
_________________
przeczytaj dokladnie regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki

- ne-e =d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
LorD_Vader_
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005
Klan: vdrtutorials.pl

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj i dzis mialem ten problem. Do tej pory mialem ping ~20, a w ten weekend wzrastal nawet do 100. Niestety nic na to nie poradzimy. Trzeba przeczekac.
_________________
>>>> http://showreel.pl/ <<<<

>>>> http://vdrtutorials.pl <<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
qRaK css
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2005

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś podpięty do przeciążonej centrali, Netia będzie to naprawiała pewnie z pół roku, ja mam to już od świąt. Do tego dochodzą transfery 40-50kb przy łączu 1mbit. :lol:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~mlotson
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Maj 2005

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qRaK css napisał:
Jesteś podpięty do przeciążonej centrali, Netia będzie to naprawiała pewnie z pół roku, ja mam to już od świąt. Do tego dochodzą transfery 40-50kb przy łączu 1mbit. :lol:


ja takie mam przy laczy 6mbs :> naszczescie montuja u mnie w bloku porzadny necik, a netia dala mi bron do reki zeby rozwiazac z nimi umowe;d
_________________
przeczytaj dokladnie regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki

- ne-e =d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy jaka bron, ping? To przeczytaj ta umowe, a zauwazysz, ze to zaden argument i nie masz z takim "asem" szans na rozwiazanie z winy operatora.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby sie postaral to by umowe rozwiazal. Przy 6 mbit 50 kb transferu to troche nie halo. Sama umowa nie musi przewidywac takiej takiej opcji ale na szczescie tresc umowy znajduje sie na samym dnie hierarchi.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to nie ~mlotson ma taki transfer, wiec pomyliles osoby (w dodatku osoba, ktora takie ma ma 1mbit a nie 6). Poza tym zalezy co w umowie jest zapisane apropos transferow oraz od pomiarow.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
~mlotson
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Maj 2005

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JoleKK napisał:
Ale to nie ~mlotson ma taki transfer, wiec pomyliles osoby (w dodatku osoba, ktora takie ma ma 1mbit a nie 6). Poza tym zalezy co w umowie jest zapisane apropos transferow oraz od pomiarow.


nie no wlasnie napisalem ze ja takie transfery czesto na 6mbs mam, dzwonilem na infolinie i powiedzieli ze transfery rzeczywiscie zanizone sa, po kilkunastu dniach zdiagnozowali ze problemem jest host przez ktory sie lacze bo ma on 30mbs przepustowosci i sie zapycha. wiem ze o sam ping nie moglbym sie pluc, net mam od czasow sdi128kbs wiec DOSWIADCZENIA z konsultantami nabralem ;p u mnie na poczatku problem pojawial sie przy pingach a pozniej doszly do tego spadki transferu w godzinach szczytu, ostatni miesiac wyglada tak ze transfer "lezy" juz nonstop.

Jezeli masz alternatywe co do internetu to zglos problem, jak minie 30 dni i nic nie zrobia to mozesz smialo pisac wypowiedzenie (tylko pamietaj problem nie moze dotyczyc tylko pingow, a transferu), mnie konsultant powiedzial ze transfer "rzeczywiscie" jest zanizony gdy moja przepustowosc wynosila 4mbs wiec co do tego zapisu DO 6mbs to prawdopodobnie tez sa jakies regulacje, podejrzewam ze nie moze byc nizszy niz ten ktory jest dostepny w nizszej dostepnej ofercie dla przykladu;
masz DO 6mbs to transfer nie moze byc nizszy niz 4mbs no bo jak by byl to po co mialbys miec 6mbs jak bys mogl wziac 4 i placic mniej? ; p
takie moje spostrzezenie ;p
_________________
przeczytaj dokladnie regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki

- ne-e =d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
LaSTer
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Sie 2006

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam to samo i ich chyba po..balo, ze ja bede placil jeszcze 2 lata za takie gowno, dzownilem do nich i powiedzieli ze netia nie gwarantuje niskich pingow i nic nie zrobia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
~mlotson
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Maj 2005

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LaSTer napisał:
mam to samo i ich chyba po..balo, ze ja bede placil jeszcze 2 lata za takie gowno, dzownilem do nich i powiedzieli ze netia nie gwarantuje niskich pingow i nic nie zrobia.


dsl.cz
www.czas.pol.pl login i pw podadza Ci na infolini, posprawdzaj transfery w godzinach szczytu ;]
_________________
przeczytaj dokladnie regulamin forum odnosnie wielkosci sygnaturki

- ne-e =d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iceman_n
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Sty 2008

PostWysłany: Pon Lut 08, 2010 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam, od tygodnia ping ~150 cały czas, ale transfer ok - łącze 1mb
orientujecie się czy można zrezygnować tylko z internetu jeśli mamy pakiet internet + telefon?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jestemfajny
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2008

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamietam czasy gdy Neostrada królowała jako dostawca internetu i wtedy była zamuła. Teraz tyle osob zrezygnowało z niej i wzielo wlasnie netie, jakies dialogi, upc , radiowe plus orange itp. czy jakies osiedlówki i odciążyli neo miejscami, a ja pozostałem przy neo i ciesze sie bardzo bo pingi sa super ~20 w ciagu całego dnia. A przymierzałem sie wlasnie do netii teraz ale jak widze to chyba pozostane przy neo :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MoDZeL
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 12 Sty 2005

PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iceman_n napisał:
potwierdzam, od tygodnia ping ~150 cały czas, ale transfer ok - łącze 1mb
orientujecie się czy można zrezygnować tylko z internetu jeśli mamy pakiet internet + telefon?


nie czytałem regulaminu ale pewnie jest jak wszędzie ze zapłacisz kare


a co do tematu wawa-legionowo koledze tez netia świruje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury