www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Analizator o CS.pl
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek napisał:
My oceniamy za kasę ("kosmiczną" wręcz)


Ten pomysl ani nie zrekompensuje nawet ulamek czasu, jaki temu poswiecacie ani nie wplynie pozytywnie na dzialanie serwisu.
Pomysl ile osob w ogole ignoruje cziterow. Jest ich tyle, ze czesc po prostu juz nie zwraca na to uwagi tylko zmienia serwer albo konczy gre.
Zglaszanie cziterow powinno byc jak najbardziej proste, zeby nie zniechecac osob, ktorym w ogole chce sie marnowac czas, zeby takich delikwentow zglaszac. Kazac im jeszcze za to placic to jakas kpina. Mozna placic za uzytkowanie ale nie za wspoltworzenie.
Poza tym z innej strony, gracze sa przywiazani do swoich serwerow. Jesli juz ktos zlapie czitera, to zglasza go na forum serwera na ktorym gra. Jesli BL ma cos znaczyc, to powinno zachecac ludzi, zeby cziterzy byli zglaszani tez do was. Ale jaka to zacheta skoro ktos kto zglasza musi za to placic?
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 3:23 pm    Temat postu:

Powrót do góry
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie uważam abym miał kompetencje do oceny dem ale w dziale mogę pomóc poprzez czyszczenie go z źle przygotowanych tematów itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uBialego
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 17 Wrz 2009

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e tam piszesz ze wrzucaja na wlasne forum - pewnie i tak ale moze tobie to wystarczy, przewaznie jest tak ze dasz takiemu bana a ten sie cieszy i leci na inny serwer, dlatego z takim trzeba jechac do konca i wrzucic go na Blackliste. Polowe ludzi ktorych wrzucilismy z chlopakami odemnie gdy sprawdzamy ich profil po 1msc od wrzucenia na BL ma nicki na steamie "Zbanowali Steam:/ New KOnto" Z punktu widzenia gracza to jest kpina ze pobieraja oplaty ale z punktu widzenia kogos kto prowadzi serwer to przez ten czas od powstania blv2 to juz z 400 sidów poszlo do pieca, zwroc uwage dla kogos kto prowdzi serwer to 400 zawodnikow z ktrymi juz nie trzeba sie cackac, sciagac dem, marnowac czasu zeby to ogladac a co najlepsze jak zbanujesz na wlasnym forum to cie taki zwyzywa, powie ze nooby graja, ze serwer lou, ze admin lou itd. takiemu to zawsze link do tematu na BL i morda sie zamyka. Dla mnie kpina nie jest to pobieranie opłat a placz nad tym 1,5zl od zgloszenia jakbyscie na Ukrainie mieszkali pfff przeciez przejdziesz sie dobrze po ulicy i znajdziesz tego zeta 50gr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu juz nie chodzi o te 1 zl czy nawet 2 zl. Tylko dlaczego ja mam placic za to, ze zlapalem czita? Zlapie takich powiedzmy 10 i juz mam tyle, ile kosztuje nowe konto steam. Wiec bardziej mi sie oplaca samemu zaczac czitowac niz sie uganiac za kims innym i tracic jeszcze na to kase.

Jak juz pisalem, to jest jakies chore podejscie. Powinno sie placic za korzystanie. A kto korzysta? Wlasciciele serwerow. Gwarancja czystego serwera lezy w interesie ich wlascicieli. Obarczanie kosztami graczy to jest przegiecie. Jesli ty sobie sam jako wlasciciel serwera wrzucasz typkow na BL to jest ok. Placisz za to, zeby inni admini mieli mniej roboty i na odwrot. I tak powinno byc. Ale oplaty pobierane od zwyklych graczy sa smieszne i nikt bardziej rozumny nie bedzie dokladal do tego interesu. Bo juz wystarczy, ze nagrywa demko i dostarcza dowodow zamiast grac lub zmienic serwer.

Poza tym kto korzysta z bazy bl.pl ten korzysta. Nawet takowej informacji nie ma kto pobiera liste banow. Wiadomo, ze te popularniejsze serwery pewnie maja ja aktualna. Ale takich serwerow mozna policzyc na palcach.

Wszystko moglo by lepiej funkcjonowac, gdyby to wlasciciele serwerów w wylacznosci ponosili oplaty za dodawanie cziterow lub co bylo by lepszym wyjsciem, za pobieranie listy banow np w formie abonamentu. Po co marnowac czas i przegladac demka skoro moze zrobic to BL za oplata.
Mozna by bylo tez zrobic to w ten sposob, ze w ramach abonamentu kazdy serwer, ktory go wykupi mialby wlasny panel, przez ktory gracze danego serwera mogli by zglaszac bany bezposrednio do BL.

Ja sam na pewno nie placilbym jako gracz za glaszanie cziterow. Zeby zlapac doswiadczonego czitera, trzeba sie troche nameczyc z dowodami. Leszczy lapie sie po paru rundach. Tak czy inaczej konto steam jest tak tanie, ze to walka z wiatrakami. Wiec lepiej oplacac kogos kto sie tym zajmie profesjonalnie, niz samemu analizowac wszystko ze swiadomoscia, ze za 2-3 dni ten cziter bedzie gral na innym koncie.

Dobrze, ze BL sie jakos rozwija. Chwala im za to, ze cos robia. Tylko podjeli pare zlych decyzji. Ale zawsze mozna to naprawic.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sonny z Bronxu
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: Sob Cze 19, 2010 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech udoskonalają taki VAC2 + kilka innych nowości,które wspierałyby uczciwych graczy...a tak wbijcie na fora i poczytajcie i czitach-co drugi tekst "musze go mieć" taki fajny czit.
Nie rozumiem tylko z jakiej racji płacić za ocene dema-ja banuje bo jestem pewny czita,mam demko--->nie pytam nikogo czy zbanować tylko banuje,następnie w administracji naszego serwera ogląda go jeszcze 2-3 adminów ale wygląda to tak,że ja nie sugeruje im czita tylko czekam co oni powiedzą i koniec tematu.Przesyłąm ID do zaprzyjaznionych kolegów/adminów zeby dodali je do swojej ban listy i czesc....nie ma się co spinać.Z tą BL zrobiła sie taka troche patologia-tak jakby tylko oni mieli racje w ocenianiu dem.Trzeba czasem pogłówkować ale dla doświadczonych graczy w CS którzy mają wiedze min o hitboxach,biorą pod uwage na jakim ticku stoi serwer itd to wytropią gnoja.Wiele razy sam obserwuje "podejrzanych" czasami kilka dni-czasami ktos ma wytrawny słuch-(jak np ja ;) ) i potem pytania "skad wiedział-skad wiedział" WH....nic podobnego.Raz popełniłem błąd i odbanowywałem..ale czasami wystarczy poświecic kilkanascie minut na przeanalizowanie demka nawet kilka razy zeby miec pewność.
Olewac płacz i skargi lou serwer-serwer ma sie dobrze full non-toper i jakas parówa w lewo czy w prawo nie robi różnicy-jak sie trafi ktos kto chce walczyc i udowadniac swojej niewinnosci powołaliśmy do zycia działy antycheat cs 1.6 i antycheat source na naszym forum-tam sie odwołują.Nie płacze nad BL....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury