www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Żałoba narodowa a CS.PL

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
friZz
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 16 Kwi 2007

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 3:19 pm    Temat postu: Żałoba narodowa a CS.PL Odpowiedz z cytatem

W tym temacie proszę pisać wszystkie żale. Macie sporą szansę, że przeczyta je administrator serwisu, nie tak jak w komentarzach pod relacją! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

friZz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 3:19 pm    Temat postu:

Powrót do góry
ave m
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 20 Wrz 2008

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 3:41 pm    Temat postu: Żałoba Odpowiedz z cytatem

Czy serwis w jaki kolwiek sposób chce pokazać oddanie powagi sytuacji jaka zaistniała w kraju?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rav~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Gru 2007

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem to wcześniej w komentarzu, ale ok, powtórzę. Każdy poważny serwis internetowy posiada notkę żałobną, albo chociażby jakiś symbol, który ją symbolizuje. Są dwie opcje, CSPL nie jest poważnym serwisem internetowym, lub najzwyczajniej nie respektuje powagi sytuacji oraz wykazuje się brakiem szacunku do zaistniałej tragedii, która dotknęła nasze państwo. Nie rozumiem dlaczego tak bardzo bronicie się przed wstążką w topie strony, lub zwykłą notką o żałobie. Nie byliście fanami polityki prowadzonej przez ofiary? Ja też nie, lecz co złego by o nich nie mówić, byli ludźmi, którzy odpowiadali za byt, lub nie byt tego państwa. Zasługują chociaż na jeden news. Nie macie czasu by go napisać? Nie ma problemu, mogę napisać Wam gotową notkę.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Betonman
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2010

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wam tak bardzo brak żałoby, to sobie wstawiajcie świeczki w nicki na Steamie, bez przesady.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adN
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Lut 2008

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Betonman napisał:
Jak wam tak bardzo brak żałoby, to sobie wstawiajcie świeczki w nicki na Steamie, bez przesady.

Trwa żałoba narodowa, inne portale już wczoraj miały wsążeczkę na logo, by oddać hołd poległym. Moglibyście dodać także jakąś notkę, skoro 5 lat temu dodaliście o naszym Janie Pawle II, tak, wiemy że wszystkie serwisy o tym piszą, ale Wy też moglibyście wspomnieć o tym, tak jak w 2005 roku. Nie jest to byle jaka śmierć człowieka, zginęło 96 b. ważnych ludzi w naszym kraju i należą im się jakieś słowa szacunku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rav~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Gru 2007

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Betonman napisał:
Jak wam tak bardzo brak żałoby, to sobie wstawiajcie świeczki w nicki na Steamie, bez przesady.


Nie mam żadnej świeczki w opisie na gg, ani w nicku steam. Nie o to chodzi, chodzi o pamięć i szacunek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Betonman
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2010

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamięć i szacunek się ma w głowie/sercu, a nie w postaci wstążki w logo. Poza tym, board jest w żałobnych kolorach już od kilku paru ładnych lat, co mają zrobić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
friZz
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 16 Kwi 2007

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam jak to wygląda z mojej strony. Mianowicie nie mam jakiejkolwiek możliwości by wstawić wstążkę, bo musiałbym mieć dostęp do serwera ftp i wówczas edytować logo. Wiem też, że tej wstążki nie wstawimy, ale wytłumaczy Wam to być może JoleKK, dlatego chciałem, żebyście pisali tutaj.

Jeśli chodzi o newsa, to wczoraj nie miałem głowy i nie widziałem sensu pisać o tym skoro wszyscy o tym wiedzą, a więc nie informowali byśmy Was o tym, a wrzucali moim zdaniem niepotrzebne info. Choć to oczywiste, że naczelnym nie jestem, więc nikomu nie zabroniłem napisania tego. Nie jesteśmy serwisem, który będzie Wam dostarczał aktualne informacje na ten temat, bo wszystko jest w portalach i innych mediach poświęconym informacjom ogólnym.

Nie mam również zamiaru udowadniać, że również odczuwam smutek z tego powodu, bo nie zwykłem (i w sumie to powinienem powiedzieć w imieniu całej redakcji) pokazywać na siłę jaki to jestem fajny. A skoro wśród Was są ludzie, którzy nie znając człowieka oceniają go, to szczerze współczuję.

Poruszę jeszcze kwestię, której wśród Was jeszcze nie zauważyłem, ale to właśnie ze względu na brak newsa o wczorajszej tragedii. Mianowicie palenie wirtualnych świeczek w stylu [*]. Jak większość osób korzystających z internetu mam GG i widzę co się z ludźmi dzieje, także korzystam z naszej-klasy i jak zobaczyłem, że w ostatnio dodanych na stronie głównej zdjęciach co sekundę dochodziło 5/5 o żałobie, to byłem w szoku. Może jeszcze przypinać pinezki do kont (fikcyjnych czy oficjalnego) Pana Kaczyńskiego? To samo na śledziku: "Wstaw 5 zniczy, oddaj hołd ofiarom tragedii w Smoleńsku". Drobne się w kieszeni nie zgadzają. Rozumiem, że czasy się zmieniają, także nasza kultura, nadeszła era komputerów, ale także pseudo-lansu. Dla mnie rozsyłanie tego typu łańcuchów to zwyczajna dziecinada i brak szacunku.

Wybaczcie, że się tyle rozpisałem na ten temat, ale może przeczyta to choć jedna osoba, która zastanowi się nad swoim zachowaniem.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
sharkk
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 28 Kwi 2007

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dodamy żadnej informacji dotyczącej żałoby narodowej.
Najprawdopodobniej nie zmienimy loga strony dodając jakąś czarną wstążkę.
Nie będziemy informować na bieżąco na temat tej tragedii.

Wszystko to dlatego, że nie ma w Polsce osoby, która nie słyszałaby o tym co się wczoraj rano stało. Nie ma również osoby, która nie wiedziałaby że mamy tygodniową żałobę narodową. Nie ma sensu nadmierne przypominanie o tym. Nie musicie spamować czy to relacji czy niusów, bo i tak wiadomości wasze zostaną usunięte. Nie dlatego, że CS.PL jest wypaczone i nie uznaje żałoby narodowej a dlatego, że wielu z Was traktuje tą sprawę jako żart i możliwość dodania "świeczki".

Chcesz sobie komentować/czytać komentarze na ten temat? Zapraszamy na www.onet.pl lub inny tego typu portal. Serwis poświęcony grze komputerowej nie jest na to odpowiednim miejscem.

Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych pseudo-czytelników.

PS. Tutaj jest przykład jak "fajnie" czytelnicy mogą się zachować - http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=137632 Po niektórych wiadomościach widać, że te rzeczy których wam tak bardzo brakuje na sajcie są po prostu niezbędne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
tymozyna
Moderatorka
Moderatorka


Dołączył: 08 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako naczelna serwisu informuje Was, ze nikt nie napisze niusa na temat tragedii pod Smoleńskiem.

Z racji powodów wymienionych powyżej przez członków redakcji jak i z tego powodu, iż różnorodne inne strony również traktujące o grach/kosmetykach/humorze nie zamieściły żadnej notki ani nie zmieniły layoutu.

Każdy wie, kim był i jakim był człowiekiem Pan Kaczyński...

Cytat:
Pamięć i szacunek się ma w głowie/sercu, a nie w postaci wstążki w logo.



Oczywiście jest nam przykro z powodu śmierci tylu osób, ale newsa nie bedzie.
_________________
#psd.pl @ Quakenet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rav~ napisał:
Są dwie opcje, CSPL nie jest poważnym serwisem internetowym, lub najzwyczajniej nie respektuje powagi sytuacji oraz wykazuje się brakiem szacunku do zaistniałej tragedii, która dotknęła nasze państwo. Nie rozumiem dlaczego tak bardzo bronicie się przed wstążką w topie strony, lub zwykłą notką o żałobie.


Zgadza sie, CS.PL nie jest i nigdy nie byl powaznym serwisem. To strona hobbystyczna i nie mamy aspiracji by traktowac ja inaczej.

Uwazasz, ze nie dodanie wstazki to brak szacunku? Strasznie prosty wniosek, czyli jak dodamy wstazeczke to bedziemy w porzadku patrioci, a jak nie to (tu cos wstaw). Logika parolatka.

Rav~ napisał:
Nie byliście fanami polityki prowadzonej przez ofiary? Ja też nie, lecz co złego by o nich nie mówić, byli ludźmi, którzy odpowiadali za byt, lub nie byt tego państwa. Zasługują chociaż na jeden news. Nie macie czasu by go napisać? Nie ma problemu, mogę napisać Wam gotową notkę.


Wystarczy zrozumiec pewna sprawe, to jest strona o CS, a tragedia jaka by nie byla nie ma z tym nic wspolnego. Kiedys ulegalismy podobnej presji i tredowi, ale od jakiegos czasu strierdzilem, ze nie bedziemy tak postepowac. Jest milion miejsc gdzie mozna sie pozalic, nie musi to byc nasza strona.
Kazdy swoj zal w mniejszym lub wiekszym stopniu przezywa i niech to robi w swojej swiadomosci, potrzebujesz do tego wstozki na naszej stronie? Nie wydaje mi sie.

Zamykam, kazdy wszystkie argumety zostaly przedstawione, nie ma potrzeby dalej kopac w sprawie.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
_KaszpiR_
Administrator
Administrator


Dołączył: 23 Maj 2002
Klan: Nova Team (nieaktywny), ale i tak nie gram w cs...

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez przesady, przeca layout jest w kolorach żałoby.....
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury