www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Counter-Strike Source Beta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szakal555
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Sty 2009

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wektor500 napisał:
podobno ma być kolejny update który będzie warzyć 800mega, słyszałem to na serwerze jak grałem
Wiadomo coś o tym ?


Tak ma być cenzura broni( zamiana pukawek na broń wodną) i pomniejszenie map
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 8:26 am    Temat postu:

Powrót do góry
wektor500
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Gru 2008

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szakal555 napisał:
wektor500 napisał:
podobno ma być kolejny update który będzie warzyć 800mega, słyszałem to na serwerze jak grałem
Wiadomo coś o tym ?


Tak ma być cenzura broni( zamiana pukawek na broń wodną) i pomniejszenie map

A gdzie mogę znaleźć newsa na ten temat ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andY.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2006

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy tutaj nie potrzeba ingerencji Valve, lecz wyslali mi sposob, ktory zadzialal na ragdolle (inny niz poprzedni).

"Hello Andy, Thank you for contacting Steam Support. Please exit Steam and go to the folder called C:\Program Files\Steam\ (this is the default location for a Steam installation - if you set a different installation directory, you will need to browse to it). Delete all of the files in this folder except: The Steamapps folder and Steam.exe (If 'exe' is not visible, look for the black and white Steam icon) Restart your computer. Then, you will need to launch Steam.exe from within the Steam installation folder, and not from a pre-existing shortcut. With Steam running, re-test the original issue. Note: This process will not affect your currently installed games. Let us know if you have any further questions or concerns"

Nie musicie mi wierzyc czy probowac. Mi zadzialalo i tylko dziele sie wiadomoscia z innymi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PeterQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Paź 2009

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andY. napisał:
Nie wiem, czy tutaj nie potrzeba ingerencji Valve, lecz wyslali mi sposob, ktory zadzialal na ragdolle (inny niz poprzedni).

"Hello Andy, Thank you for contacting Steam Support. Please exit Steam and go to the folder called C:\Program Files\Steam\ (this is the default location for a Steam installation - if you set a different installation directory, you will need to browse to it). Delete all of the files in this folder except: The Steamapps folder and Steam.exe (If 'exe' is not visible, look for the black and white Steam icon) Restart your computer. Then, you will need to launch Steam.exe from within the Steam installation folder, and not from a pre-existing shortcut. With Steam running, re-test the original issue. Note: This process will not affect your currently installed games. Let us know if you have any further questions or concerns"

Nie musicie mi wierzyc czy probowac. Mi zadzialalo i tylko dziele sie wiadomoscia z innymi.



Po ilu dniach steam support Ci odpisał??? bo ja już czekam 2 dobę i nic ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andY.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2006

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PeterQ napisał:
andY. napisał:
Nie wiem, czy tutaj nie potrzeba ingerencji Valve, lecz wyslali mi sposob, ktory zadzialal na ragdolle (inny niz poprzedni).

"Hello Andy, Thank you for contacting Steam Support. Please exit Steam and go to the folder called C:\Program Files\Steam\ (this is the default location for a Steam installation - if you set a different installation directory, you will need to browse to it). Delete all of the files in this folder except: The Steamapps folder and Steam.exe (If 'exe' is not visible, look for the black and white Steam icon) Restart your computer. Then, you will need to launch Steam.exe from within the Steam installation folder, and not from a pre-existing shortcut. With Steam running, re-test the original issue. Note: This process will not affect your currently installed games. Let us know if you have any further questions or concerns"

Nie musicie mi wierzyc czy probowac. Mi zadzialalo i tylko dziele sie wiadomoscia z innymi.



Po ilu dniach steam support Ci odpisał??? bo ja już czekam 2 dobę i nic ;/


3-5 dni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PeterQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Paź 2009

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andY. napisał:
3-5 dni


OK dzięki, będę cierpliwy...

Mam nadzieję, że mi wyłączą tą cenzurę bo na ten czas dopóki man cenzurę to gram w 1.6 :D

Bo bez krwi i "normalnej śmierci" to nie jest gra już wolę w 1.6 popykać :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andY.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2006

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PeterQ napisał:
andY. napisał:
3-5 dni


OK dzięki, będę cierpliwy...

Mam nadzieję, że mi wyłączą tą cenzurę bo na ten czas dopóki man cenzurę to gram w 1.6 :D

Bo bez krwi i "normalnej śmierci" to nie jest gra już wolę w 1.6 popykać :D


Tez racja, zreszta, ta animacja moze zmylic czlowieka. Nie raz nie bylem pewny czy kogos zabilem, czy nadal biegnie w moja strone.

Ja za to mam inny problem z pewna mapa, tak wyglada u mnie awp lego: http://img18.imageshack.us/img18/6573/beztytuulv.png Zna ktos sposob na naprawienie tego? Tylko ta mapa tak wyglada u mnie.
Probowalem usunac i sciagnac z servera - nie pomoglo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciekson
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Cze 2008

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andY. napisał:
3-5 dni


Ja czekam 5 i ciągle nic T.T
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Ostap
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Wrz 2007

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andY, u mnie taż tak jest z tym lego, jak włączę multicore to tekstury szaleją i fps strasznie mały, jak wyłączę to jest normalnie a fps większy ale też nie za ciekawy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andY.
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2006

PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostap napisał:
andY, u mnie taż tak jest z tym lego, jak włączę multicore to tekstury szaleją i fps strasznie mały, jak wyłączę to jest normalnie a fps większy ale też nie za ciekawy


U mnie z multicore jest o ~10 wiecej, musze sprobowac wylaczyc ta opcje nastepnym razem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciekson
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Cze 2008

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką daliście kategorie przy wysyłaniu maila do supportu? Bo ja dałem"Game Questions > Lag or game performance issues", to robi jakąś różnicę?
Edit:
Nic mi nie odpisali, nic się nie ściągało, a nagle mam normalnego ragdolla :D
_________________


Ostatnio zmieniony przez maciekson dnia Sro Cze 30, 2010 8:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
PeterQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Paź 2009

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham VALVE!!!! już naprawili wszystkim bez odpisywania, przynajmniej mi i moim znajomym :)

fajnie, że tak szybko się z tym uporali dziś zarywam nockę z CSS ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wisien
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: Gram maciusia :P

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha ja tak czytam i o jaka cenzure chodzi, ale zwatpilem po obejrzeniu tego filmika xd

http://www.youtube.com/watch?v=vkUuABNnTC0

ja kupujac w 2005 w starym wydaniu hl2 nie mam na szczescie tych problemow ;d
_________________
;o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PeterQ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Paź 2009

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wisien napisał:
hahaha ja tak czytam i o jaka cenzure chodzi, ale zwatpilem po obejrzeniu tego filmika xd

http://www.youtube.com/watch?v=vkUuABNnTC0

ja kupujac w 2005 w starym wydaniu hl2 nie mam na szczescie tych problemow ;d


Człowieku na moje powinieneś dostać ostrzeżenie! po co poruszasz ten temat skoro już ten problem jest rozwiązany!!!

No i co że masz CSS razem z HL2 mój kolega miał CSS + HL2 kupiony w dniu premiery a i tak miał cenzurę... na szczęście VALVE już wszystkim naprawiło!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wisien
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Mar 2007
Klan: Gram maciusia :P

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje powinieneś dostac bana za naruszanie netykiety. Poprostu wyraziłem swoje zdanie, a ty jak typowe dziecko forumowiec sapiesz sie, miejsca dla takich jak ty tutaj nie przewidziano.
_________________
;o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 21 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury