www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
ESWC i decyzja FX

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 12:39 pm    Temat postu: ESWC i decyzja FX Odpowiedz z cytatem

W zwiazku z pojawieniem sie materialu "Szach i Mat - Ziggy dałeś dupy" postanowilem napisac cos od siebie.

Wszyscy widza tylko jedna strone medalu. FX jest beee bo nie przyjeli slota. Bo nie dali szansy drugiej polskiej druzynie. Bo nie wspieraja esportu w polsce.

Z jednej strony na pewno na decyzje miala wplyw kasa. Z roznych przyczyn zawsze jej brakuje szczegolnie w oklepanej juz na wszystkie strony dobie kryzysu gospodarczego. Ja proponuje tutaj spojrzec na to wszystko z innej strony.

Fx ostatnio jest w marnej formie. Nie wychodzi nawet z grup na miedzynarodowych turniejach przegywajac wiekszosc meczy. Nie mniej jednak z innymi polskimi druzynami radzi sobie bez problemu. Wiec jaki jest sens wysylac kogos, kto jest z gory skazany na porazke? Tutaj nie ma sytuacji, ze jada dwie silne ekipy, ktore maja szanse. Tutaj by pojechala jedna silna, ktora moze tym razem by wyszla z grupy i druga, ktora nie ugrala by nic poza paroma rundami w fazie grupowej.

Dla mnie logiczne jest, ze FX nie jest w tym momencie w stanie "zasponsorowac" wyjazdu drugiej ekipie, kiedy sami maja raczej marne szanse na powrot do kraju bez debetu po tym turnieju.

Nie napisalem tego, zeby bronic organizacje FX. Zauzwazylem jedynie, ze nikt nie patrzy na ta sprawe z mojego punktu widzenia. A przeciez nic nie jest tak jasne i oczywiste jak by sie nam moglo wydawac.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 12:39 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Nuber
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2006
Klan: Krowy

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 1:05 pm    Temat postu: Re: ESWC i decyzja FX Odpowiedz z cytatem

epiphone napisał:
Nie napisalem tego, zeby bronic organizacje FX. Zauzwazylem jedynie, ze nikt nie patrzy na ta sprawe z mojego punktu widzenia.

A ja uważam że osoby mające taki punkt widzenia jak Ty nie mają czasu/ochoty na dyskusję z dzieciarnią która i tak wie lepiej :P

Fx dobrze zrobiło :)
_________________
:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ważne dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury