www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
zBot problem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pzKK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Cze 2010
Klan: TVP 1

PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 9:24 am    Temat postu: zBot problem Odpowiedz z cytatem

Zainstalowałem sobie zboty, próbuję odpalic jakąś mapę w new game, i sie nie da. Nie rusza się ani jeden pasek w tym ładowaniu. czekam 25 min i nic. odinstalowałem i działa, zainstalowałęm znowu i znowu nie działa. Ma ktoś jakis pomysl co sie moze dziać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 9:24 am    Temat postu:

Powrót do góry
Jaason
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 22 Paź 2001

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiego masz kompa i na jakiej mapie próbujesz odpalić grę? W logach coś się pojawia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pzKK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Cze 2010
Klan: TVP 1

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ee, nie spodziewałem się że przy problemie z botami pojawi się pytanie o komp, ale cóż

wiem tylko tyle, że mam 512 ramu, procek 2x2ghz, karte 32 mb zintegrowaną, i cóz więcej :<

na róznych probowalem, na wh_Dust2, aim_map, de_dust2 , nuke i nic..

jak wlacze to sie wiesza caly komp, steam, wszystko.. musze kliknac alt + ctrl + strzalka w dol zeby sie komp odwrocil dogory nogami, pozniej go przywroce i jest menedzer zadan i wylaczam hl.exe i tak cały czas..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to bardzo słaba maszyna nawet jak na CS'a który w rzeczywistości ma o wiele większe wymagania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jaason
Admin serwera CS.PL
Admin serwera CS.PL


Dołączył: 22 Paź 2001

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zboty z tego co pamiętam to generują waypointy do mapy, jeśli takowych nie posiadają. Możesz to objawiać się właśnie tak jakby zwisem kompa. Trwa to tym dłużej jeśli masz słaby procesor lub mało RAMu. Jak to rozwiązać? Ulepszyć komputer i cierpliwie czekać, albo ściągnąć gotowe waypointy do konkretnej mapy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
@be
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Lis 2005
Klan: [T.S.M]

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WrObEl1.6 napisał:
No to bardzo słaba maszyna nawet jak na CS'a który w rzeczywistości ma o wiele większe wymagania.


Co do grafiki się zgodzę, natomiast reszta jest wystarczająca, powiedziałbym nawet że CPU, RAM masz wysoko powyżej minimalnych wymagań.

Sam grałem w cs'a jakieś 8lat temu na procesorze "VIA Samuel2"(666MHz) 128mb RAM, nV Riva TNT PCI 32MB i przy 800x600 miałem 60fps, czasem spadało 50-60fps przy dynamiczniejszych scenach tj. gdy było więcej niż 3postacie na monitorze oraz na smoke.

Co do botów to spróbuj z inną wersją zbot'a bo widocznie masz ją niekompatybilną z wersją pliku hl.exe który jest główną aplikacja uruchamiającą mod CS. a jeżeli masz NS :x to zainstaluj nowszego patcha. Napisz na PW to pomogę doraźniej... 8)

pzdr.
_________________
/Otoczony, obmyślaj plany. Zagrożony śmiercią, walcz./ =SunTzu=
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@be
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Lis 2005
Klan: [T.S.M]

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaason napisał:
Zboty z tego co pamiętam to generują waypointy do mapy, jeśli takowych nie posiadają. Możesz to objawiać się właśnie tak jakby zwisem kompa. Trwa to tym dłużej jeśli masz słaby procesor lub mało RAMu. Jak to rozwiązać? Ulepszyć komputer i cierpliwie czekać, albo ściągnąć gotowe waypointy do konkretnej mapy.


Jaason widocznie nie zrozumiałeś problemu. zwisy przy tworzeniu waypointów dla zbota występują dopiero po założeniu serwera gdy dodasz 1szego bota on wtedy lata i "poznaje" mape.

Kolega ma problem z ZAŁOŻENIEM serwera przez błąd w bibliotece .dll botów czyli zbotcz.dll, bądź niekompatybilnością hl.exe

Zdarza się.

pzdr
_________________
/Otoczony, obmyślaj plany. Zagrożony śmiercią, walcz./ =SunTzu=
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Boty CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury