www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
P90X
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sp4rkARM
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2008

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 3:52 pm    Temat postu: P90X Odpowiedz z cytatem

Wielu z was pewnie nigdy nie slyszalo o p90x a ja nie bede sie tutaj rozpisywal na temat tego programu napisze tylko ze jest to program treningowy, ktory sie robi w domu przez ok 1 godziny dziennie i przez 90 dni ma sie lepsze efekty niz po roku cwiczenia na silowni. Osoby zainteresowane poczytaja sobie szerzej w necie.Ja od 2 miesiecy wrocilem na silownie i katuje sie po to zeby zaczac ten trening za ok. tydzien.

Jako ze jest to 90 dni ciezkiej pracy to kazda motywacja jest dobra. Wiem ze board nie jest to forum sportowe ale pisze w Off topie i mysle ze taki topic ma wieksza wartosc niz wiekszosc bez sensów ktore tutaj powstaje.
Na poczatek trzeba miec sprzet bez ktorego ciezko bedzie cwiczyc a dokladniej:

Hantle 2x5 , 2x15kg
Guma
uchwyty do pompek
Drazek [ moze byc zwykly rozporowy ]
mata
rekawiczki

Ja za sprzet wymieniony wyzej wydalem 250zl na allegro razem z przesylka

Jesli ktos nie ma mozliwosci zalozenia drazka w domu to nie problem, wszystkie cwiczenia sa prezentowane w 3 roznych formach, dla kobiet, osob z nadwaga i ludzi wysportowanych.

Tutaj macie pare autentycznych filmikow z rezultatami ludzi po p90x, takich filmikow jest mase i wyszukujac na youtubie mozecie wyszukiwac codziennie nowych transformacji ludzi.

http://www.youtube.com/watch?v=k8yQMEoRpSM
http://www.youtube.com/watch?v=RZciY7ymPmU
http://www.youtube.com/watch?v=_W3HcDfOZZI

Sam wiem calkiem duzo o P90x i ogolnie o odzywianiu sie i z checia pomoge osoba zainteresowanym. Nie chce zeby ten topic byl w top 5 boarda ale chce zeby rozwijal sie na tyle zeby ludzie dawali swoje efekty po 1,2,3 miesiacach cwiczen.
_________________
Pierwsze Polskie Forum P90X www.before-after.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 3:52 pm    Temat postu:

Powrót do góry
kefirek`
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Maj 2006

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze pytanie: czy jest to trening przeznaczony dla ludzi z mala masa.
Drugie: skoro juz chcesz zaczac rozmowe o tym treningu, to moze daj jakas rozpiske na kazdy dzien co i jak trzeba cwiczyc.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
armorking
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2002

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam trening całkiem ładnie rzeźbi, na początku jest strasznie ciężko i jedynym wytchnieniem w tygodniu jest Kenpo i Yoga. Efekty są zadowalające, jednak z pewnością nie tak dobre jak te z YT, być może wina organizmu :)
_________________
UltraK1llz
...:::MoJe Gg:3243467:::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sp4rkARM
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2008

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kefirek` napisał:
Pierwsze pytanie: czy jest to trening przeznaczony dla ludzi z mala masa.
Drugie: skoro juz chcesz zaczac rozmowe o tym treningu, to moze daj jakas rozpiske na kazdy dzien co i jak trzeba cwiczyc.


1. Tak przy odpowiedniej diecie nabierzesz kilogramow i zbudujesz tkanke miesniowa

2 Program posiada 12 filmikow [treningow] Rozpiske zaprezentuje ci tutaj na screenach.

http://img541.imageshack.us/g/33132891.png/

Jak widzisz masz tam rozpiske na 3 rozne tryby cwiczen.
_________________
Pierwsze Polskie Forum P90X www.before-after.pl


Ostatnio zmieniony przez sp4rkARM dnia Czw Sie 05, 2010 6:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
armorking
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2002

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sp4rkARM rozumiem, że dopiero zaczynasz trening?
_________________
UltraK1llz
...:::MoJe Gg:3243467:::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michas71
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Lut 2005
Klan: Pensjonat Pod Różą ?

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze zwieksz mase
_________________
m71 ty trollu !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe, trzeba będzie o tym poczytać i spróbować ćwiczyć ; ) Jestem ciekaw w jakim stopniu spali mi to brzuch i wyrobi cycki, bo po mięsiącu spędzonym na siłowni klata z wyglądu się nie zmieniła :F tylko siły doszło. A brzuch w ciągu ok. 4 miechów zmalał o 4cm :F - czas kiedy regularnie wale brzuszki 4 dni w tygodniu.
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
sp4rkARM
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2008

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

armorking napisał:
sp4rkARM rozumiem, że dopiero zaczynasz trening?

tak jak pisalem p90x mam zamiar zaczac za ok. tydzien. Musze przyszykowac do treningu pokoj oraz diete. Im wiecej poswiecicie na zaplanowanie sobie 90 dni treningu tym jest wieksza szansa ze dotrwacie do konca.

Nie ma co sie oszukiwac, p90x nie jest treningiem dla osob ktore nigdy nie byly na silowni albo nie uprawialy sportow. Ja cwiczac pare lat na silowni wiem ze bede mial duze trudnosci ale chodzi tutaj glownie o wytrwalosc. Planem nie jest wykonywanie wszystkich cwiczen idealnie jak na filmach lecz ciezka praca. Po tygodniu lub dwoch bedziecie juz widziec efekty w wykonywaniu cwiczen np. z drazkiem gdzie w 1 dzien zaczynaliscie z krzeslem.
_________________
Pierwsze Polskie Forum P90X www.before-after.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
`vdr
Mentor
Mentor


Dołączył: 26 Maj 2005
Klan: .ajt ?

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sp4rkARM napisał:
armorking napisał:
sp4rkARM rozumiem, że dopiero zaczynasz trening?

tak jak pisalem p90x mam zamiar zaczac za ok. tydzien. Musze przyszykowac do treningu pokoj oraz diete. Im wiecej poswiecicie na zaplanowanie sobie 90 dni treningu tym jest wieksza szansa ze dotrwacie do konca.

Nie ma co sie oszukiwac, p90x nie jest treningiem dla osob ktore nigdy nie byly na silowni albo nie uprawialy sportow. Ja cwiczac pare lat na silowni wiem ze bede mial duze trudnosci ale chodzi tutaj glownie o wytrwalosc. Planem nie jest wykonywanie wszystkich cwiczen idealnie jak na filmach lecz ciezka praca. Po tygodniu lub dwoch bedziecie juz widziec efekty w wykonywaniu cwiczen np. z drazkiem gdzie w 1 dzien zaczynaliscie z krzeslem.


zatem mowisz mi ze ten koles chodzil regularnie na silownie po czym wzial sie za ta technike cwiczen ktora opisujesz bo inaczej nie dal by rady right ?

http://www.youtube.com/watch?v=R77w_DJPv1E&feature=related
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
preston^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lut 2004

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ci checa, ze ci probodybilderzy nie slyszeli o p90pxy ze w 3 miechy mozna zrobic tyle samo co w 12, to teraz taki Robert Piotrkowicz by byl juz dawno na olympi pierwszy a on liczy na 15 miejsce, trzeba mu podeslac linka z borda bo ma jeszcze 8 tygodni :lol:
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Phantomek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lis 2005
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trochę nie proporcjonalne te przyrosty mają, jeśli znowu miałbym zacząć ćwiczyć to wolałbym przerzucać kilogramy na siłowni niż katować się takimi treningami
_________________
http://www.esl.eu/pl/player/1367142/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Hoa Xang
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2005
Klan: oh rly ?

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A masz moze dokładną rozpiskę ćwiczeń na każdy dzień, najlepiej ze zdjęciami ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
preston^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Lut 2004

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazdy kto cwiczy na silce rok (maly staz) powie ci ze jak nie trzymasz michy malo zdzialasz a jesli nawet to takimi treningami aerobowymi mozesz sie jedynie wyrzezbic, zalezy tez od twojej budowy i przemiany materii, ale takie p90iksy to moze wlozyc na polke mniedzy inne bajki typu:

jak dowalic 20kg miesni w 8 tygodni

albo jak rzucic brzuch i walnac 6 pak w 2 tygodnie

czego pelno na kazdej stronie w popupach/reklamach

zeby wziasc sie za siebie trzeba miec plany i zeby to szybciej dzialalo wiedze na ten temat, a nie bajury z jutube ogladac, ja tutaj moge zaraz wkleic 20 linkow typu jak stary dziad z 60 na karku w 6 miesiecy dowalil i kazdy ci inny sposob napisze, a kazdy ci napisze to ze trzeba trzymac miche i duzo sie ruszac, jak chcesz oczywiscie wygladac jak sucharek z 6 pakiem i uderzac nad jezioro w lato. :}
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sp4rkARM
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2008

PostWysłany: Czw Sie 05, 2010 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hoa Xang napisał:
A masz moze dokładną rozpiskę ćwiczeń na każdy dzień, najlepiej ze zdjęciami ?

pisalem ze jest to 12 filmow a skad sobie je znajdziesz to juz radz sobie sam :)

@vdr nie wiem nie znam typa :)
_________________
Pierwsze Polskie Forum P90X www.before-after.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
5tR
Moderator
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2003

PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 5:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego jest jakaś dieta albo suplementacja? Bo jeśli tak to od razu zapomnij o takim wyniku. Amerykańskie suplementy są kilka razy lepsze od polskiego shitu. Plus u nich tylko odwadniacze są zabronione, inne podzespoły podawane w dupę nie. :D

btw: Chodzisz jeszcze na donatę ? :P
_________________
5tR@counter-strike.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury