www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
P90X
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sp4rkARM
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2008

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skad brales rozpiske programu? Bo jesli robisz Classic to w 1 dzien jest Chest & Back, chyba ze sie najnormalniej pomyliles :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 7:05 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Penys
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Lis 2006

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie pomyliłem, więc jutro będą plecy ;)
_________________

Twój przyjaciel Penys - wielka pyta nadciąga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
`vdr
Mentor
Mentor


Dołączył: 26 Maj 2005
Klan: .ajt ?

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2011 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepsze p90x to praca od poniedzialku do piatku + w weekend silownia / basen a nie katowanie jakiegos programu - get a true life
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LudwiczeK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2002

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

`vdr: od czasu jak dostałeś mentora pierdolisz takie głupoty, że głowa mała. Jakie efekty w zakresie bodybuildingu da Ci praca od poniedziałku do piątku? Nawet jeżeli ktos zapierniczałby jako fizyczny i tak nie będzie to tak ogólnorozwojowe jak p90x. Siłownia i basen raz w tygodniu? Po co? Chyba jedynie żeby się poruszać. Jak według Ciebie wygląda true life? Błagając na boardzie o innego ludzika i dłuższe sygnatury?
_________________
Boardowy clown i śmieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
`vdr
Mentor
Mentor


Dołączył: 26 Maj 2005
Klan: .ajt ?

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boli cie cos ? masz miesiaczke ? sam nie wiem dlaczego akurat ja dostalem mentora ale ty chyba nie rozumiesz kontekstu mojej wypowiedzi


owszem p 90 x jest dla ludzi / ktorzy sie ucza i nie pracuja - znajdz mi czlowieka ktory po pracy majac zone / dzieci napierd*la w domku jakies cwiczenia i traci hajs na suplementy i pasze dla swin
:lol:
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LudwiczeK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2002

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy normalny kto dba o swoją aparycje, co za problem pracować i trenować 1,5h w domu? Jedni nakurwiają w kantera po 4 godziny dziennie a jeden woli spożytkować czas i zainwestować w siebie. Dlaczego suplementy to strata hajsu, a konto do gry już nie? To, że Ty jesteś taki cherlawy i po pracy nie masz siły na nic tylko na siedzenie to nie znaczy, że każdy ma ambicje do siedzenia na kanapie po pracy. Kontekst zrozumiałem, rzuciłeś stwierdzeniem, że najlepsze p90x to praca - podaj jeden zawód, który zastąpi ten trening. Ponadto stwierdziłeś, że osoby, które robią p90x nie mają true life. Podaj swoją definicje życia. Praca i siedzenie w domu po niej? Miałbyś do zrobienia jedną serię pompek z tego planu i byś sobie plecy obsrał przed 10 powtórzeniem.
_________________
Boardowy clown i śmieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up
jo

`vdr napisał:
pasze dla swin
:lol:


taa pasze dla świń, provit - polecam Stronga od Nutreny. Dla tuczników jedna z lepszych pasz. Jak masz pytania o pasze dla warchlaków to wal, też doradze.

Nie zauważyłem... Koleś który ćwiczy i inwestuje w jakieś odżywki dla siebie jest świnią? Spoko.



A co do siebie. Już jakiś czas ćwiczę na siłowni i są efekty w postaci siły ; ) 3/4 dni w tygodniu biegam. Aktualnie 6km i w tym jest także szybki marsz po opadnięciu z sił. Wcześniej zawsze jakaś rozgrzewka. Jade na spalaczach thermo fat burner.
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
`vdr
Mentor
Mentor


Dołączył: 26 Maj 2005
Klan: .ajt ?

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po 1 - pasza dla swin - jak inaczej nazwac srodek dzieki ktoremu z 50 cio kilowego leszcza robi sie 120 to kilowy wieprz ktory ma problem z odebraniem telefonu ?

po 2 - ludwiczek - wypowiedzi sugerujace jak wyglada moj dzien sa nawet zabawne - nawet nie bede tego ripostowal

po 3 - nie powiedzialem ze p90x jest be - jest ok ale z czasem zmieniaja sie piorytety no ale 98% tego forum nie ma zony a tymbardziej dziecka ktore trzeba ubrac / nakarmic itd - nie lamentuje nie tlumacze sie ale kazdy chyba wie ile kosztuje paczka pampersow

po 4 - oczywiscie mozna znalesc godzine po pracy ale ja ja wole spedzic ze znajomymi lub rodzina

po 5 - cwiczylem za czasow szkolnych i nie chce zeby to zabrzmialo pogardliwie w stosunku do osob ktore sie aktualnie ucza - w sumie sparkam odwalil kawal ciezkiej pracy bo rezultaty sa

po 6 @ ludwiczek nie jestem cherlawy ale mam nadzieje ze nie szydzisz z ludzi 'cherlawych ...'

po 7 @ lu dwiczek - zawod ktory zastapi cwiczenia - robotnik budowlany

po 8 - definicja true life wedlug vadera - praa - po pracy spedzanie czasu z rodzina - weekendy pub / rekreacyjnie basen jakies groty solne - wakacyjne wyjazdy nad morze / w gory

po 9 @ listonosz - planuje kupic pol swini na swieta - doradz cos
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LudwiczeK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2002

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasza dla świń - powiedział wejder na odżywki białkowe budujące czyste mięśnie jedząc czipsy i pijąc cole. Odnośnie pracy jako robotnik budowlany, już widzę masz siłę na rekreacyjne baseny, groty solne oraz pieniądze na utrzymanie rodziny oraz rekreacyjne wyjazdy. Ja wolę mimo wszystko nie zapierdalać jak robol, za średnią krajową i ćwiczyć na siłowni z odżywkami na które mnie stać, rozwijając całe ciało równomiernie. Jako fizyczny nigdy nie robiłeś, skoro wypowiadasz się w taki sposób o tych zawodach. Albo nigdy nie ćwiczyłeś na poważnie. Chociaż w sumie obstawiam oba, życzę ci dużej ilości głów w kanterze. A i nie mów o tym jakie masz wysokie priorytety życiowe i jak bardzo masz poukładane true życie - chwaląc się komputerem w podpisie pokazujesz swoje prawdziwe oblicze.
_________________
Boardowy clown i śmieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
`vdr
Mentor
Mentor


Dołączył: 26 Maj 2005
Klan: .ajt ?

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak cie tak interesuje co robie to jestem logistykiem - nie napisze w jakiej firmie bo i tak nie uwierzysz

slodyczy ani napojow slodkich nie jadlem juz dobre 4 lata - podobnie w "kantera" nie gralem juz ze 2 lata - sa lepsze gry i czasem lubie do nich wracac - anno / earth 2150 / hom&m 3 itd

to ze pokazuje jaki mam komp to moja prywatna sprawa - chodz szkoda ze nie wszystko sie zmiescilo :( - nie dodalem sprzetu za okolo 3 tysie :/

pokazuje ci jak malostkowyym pseudo fajnym kolesiem jestes fanie bajki puszczanej na fox kids ?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LudwiczeK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2002

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrafisz nawet poprawnie pisać, dlatego wątpię, że jesteś na jakimkolwiek poważnym stanowisku w jakiejkolwiek poważnej firmie, sorry Winnetou.
_________________
Boardowy clown i śmieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Listonosz
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 24 Cze 2008
Klan: gb to szit

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak pół świni to zrzuć się z jakimś sąsiadem i kup u takiego faceta, który ma zawsze kilka wieprzków i karmi je zdrowym żarciem (zielonym) a paszą i śrutą w mniejszych ilościach. Potem do dobrego rzeźnika, który zrobi Ci zajebiste żarcie.

Z pracownikiem fizycznym to fajnie wymyśliłeś. Miałem okazje układać kostkę i pracować w takiej firmie budowlanej przez kilka dni to wiem, że raczej nie działa to jak siłownia. Owszem taka ciężka praca fizyczna daje niezle przy redukcji. W wakacje będę dłuzej tam robił to przekonam się jak będzie u mnie redukcja postepować.
_________________
www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Hamlet
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 27 Gru 2001
Klan: fls`

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o co jest tym razem bicie piany bo nie ogarniam?
_________________
"stoji pleb na fuul auto jebie i wchodzi zaled..." (c) przecietny uzytkownik boarda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PhaNt0M
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Kwi 2005

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2011 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kłócą się kto ma lepsze CV... :D

sp4rkARM: Brałeś jakiś spalacz? Chyba zainwestuje kase i kupię nowy od Activlabu, ACTIVLAB MACHINE MAN BURNER, skład jest obiecujący:



ew. Scorcha... Zobaczymy co czas przyniesie :)

Btw. nie masz w swoim mieście żadnej siłowni, żeby pochodzić? ; D Widać, że masz motywacje, nie widzę przeszkód, żeby zacząć chodzić... Chyba, że brak czasu i pieniędzy. ;)
_________________
Kolejarz napisał:
Z gówna obiadu nie zrobisz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sp4rkARM
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2008

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2011 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z spalaczy polecam ci: Mitotropin, PVL ripped freak ale jesli kupujesz swoj 1 spalacz to spokojnie mozesz kupic to co sam podales. Starczy ci na miesiac redukcji i sklad ma bardzo dobry. Co do scorcha to nie bylem zadowolony.

Co do silowni PhaNt0M to wracam po 2 rundzie czyli za jakies 20dni. Po 1 rundzie chodzilem na silownie 3 miesiace, regularnie 4-5x w tygodniu i efekty mialem gorsze, niz cwiczac w domu p90x i w gre nie wchodzil zly trening bo wiem jak cwiczyc i jak sie odzywiac. Teraz nie mam zbytnio innego wyboru i musze zaczac cwiczyc z wiekszymi ciezarami zeby zaskoczyc jakos oragnizm bo juz nie robie zbytnio takiego progresu jaki bym chcial miec na p90x. Na silowni pojdzie trening silowy polaczony z cardio 30minutowym od razu po treningu, do tego tez zaczne w koncu cwiczyc nogi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury