www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
BrzydkaKiziaMizia Team Work - ban za nic!!!

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sebek_LP
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2004
Klan: szukam...

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2005 12:17 pm    Temat postu: BrzydkaKiziaMizia Team Work - ban za nic!!! Odpowiedz z cytatem

Nie no... |:< |:< |:<

Wczoraj sobie grałem na tym serwerze i były tylko trzy osoby na nim (razem ze mną i w tym admin). No i admin napisał że mamy grać na noże, no i jeszcze napisał tam u góry (no wiecie, tak jak admini mogą pisać):
strzelanie = ban

No więc byłem sam w teamie, ide i widze jednego. Zaciachałem go jednym pociągnieciem (stał w miejscu, to chyba był właśnie admin). Idę do drugiego, patrzę a ten na mnie z pistoletem! Ale ja nie wyciągam pistoleta tylko próbuje go z kosy ale i tak mnie zabił... i sobie myśle:
teraz to go chyba zbanuje admin...

a tu ku mojemu zaskoczeniu wyskakuje okienko!:
You are kicked and banned!

:< :< :< :< :< :<

przypuszczam że zbanował mnie za to że go zabiłem jednym pociągnieciem kosy, zdenerwował sie z tego powodu i dał mi banana za nic, zamiast dać temu który strzelał do mnie!!!

tak więc:
SERDECZNIE ODRADZAM TEN NIENORMALNY SERWER NA KTÓRYM JEST ADMIN O NISKIM POZIOMIE INTELIGENCJI, KTÓRY ROZDAJE BANY ZA PRAWIDŁOWE GRANIE!!!

no, to tyle co mam do powiedzenia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Wrz 01, 2005 12:17 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Swierszczu
Moderator
Moderator


Dołączył: 30 Maj 2004

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2005 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisz do HA nie tutaj.
_________________
66.6FM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury