www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Usuwanie postow i blokowanie tematow.

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 7:46 am    Temat postu: Usuwanie postow i blokowanie tematow. Odpowiedz z cytatem

Witam

Wydaje mi sie, ze niektorzy z moderatorow zapomnieli do czego sluzy forum.
Zalozylem wczoraj topic na temat Gameplay i slepakach w csie, zeby napisac swoja nowa konfiguracje kompa i nazwe providera oraz predkosc lacza. Po to, zeby inni mogli sobie porownac, ewentualnie cos dopisac.
Oczywiscie ktos tego posta usunal. Glowny topic o Gameplay zostal zamkniety bo moderator poszedl na latwizne. Zamiast przywolac do porzadku goscia ktory wmawia 10-ciu innym ze kolo jest kwadratowe, zamknal topic. Stoi za tym KhazarOne, do ktorego wtedy wyslalem priva ale zostal bez odpowiedzi.

Potrafie zrozumiec, ze na tym forum sa tez dzieci, ludzie umyslowo uposledzeni i inni, ktorym zalezy na prowokacji i spamowaniu. Ale sa tez ludzie dorosli, ktorzy maja troche latek i chca cos zaradzic na dany temat.

Dobrze by bylo, gdyby ten topic zostal odblokowany: http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=139698&start=1260. Troche czasu minelo i moze sie cos zmienilo.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 7:46 am    Temat postu:

Powrót do góry
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat to zostal usuniety z powodow regulaminowych (zasady dzialu, za ktorych lamanie kazdy temat leci do kosza) i wywalilem go ja a nie moderator. Prosba wiec - przed snuciem teorii spiskowych warto sprawdzic czy wszystko jest ok i czy samemu nie jest sie winnym usuniecia tematu.

Zgadzam sie natomiast co do tematu zbiorczego, zostal otwarty.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magillom
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lis 2005

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 8:46 am    Temat postu: Re: Usuwanie postow i blokowanie tematow. Odpowiedz z cytatem

epiphone napisał:
Witam

Wydaje mi sie, ze niektorzy z moderatorow zapomnieli do czego sluzy forum.
Zalozylem wczoraj topic na temat Gameplay i slepakach w csie, zeby napisac swoja nowa konfiguracje kompa i nazwe providera oraz predkosc lacza. Po to, zeby inni mogli sobie porownac, ewentualnie cos dopisac.
Oczywiscie ktos tego posta usunal. Glowny topic o Gameplay zostal zamkniety bo moderator poszedl na latwizne. Zamiast przywolac do porzadku goscia ktory wmawia 10-ciu innym ze kolo jest kwadratowe, zamknal topic. Stoi za tym KhazarOne, do ktorego wtedy wyslalem priva ale zostal bez odpowiedzi.

Potrafie zrozumiec, ze na tym forum sa tez dzieci, ludzie umyslowo uposledzeni i inni, ktorym zalezy na prowokacji i spamowaniu. Ale sa tez ludzie dorosli, ktorzy maja troche latek i chca cos zaradzic na dany temat.

Dobrze by bylo, gdyby ten topic zostal odblokowany: http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=139698&start=1260. Troche czasu minelo i moze sie cos zmienilo.


Ten gosc to jak mam rozumiec ja. Proporcje sie niestety nie zgadzaja - 99% do 1%.
Od tej wolnosci w sieci najwyrazniej niektorym sie w glowie poprzewracalo i naiwnie mysla ze mozna kazdego w jakikolaiwk sposob obrazac (vide ludzie uposledzeni umyslowo); klase Wasc pokazal robiac szczeniackie wyciaczki nie tylko w miom kierunku.

JoleKK napisał:
Temat to zostal usuniety z powodow regulaminowych (zasady dzialu, za ktorych lamanie kazdy temat leci do kosza) i wywalilem go ja a nie moderator. Prosba wiec - przed snuciem teorii spiskowych warto sprawdzic czy wszystko jest ok i czy samemu nie jest sie winnym usuniecia tematu.

Zgadzam sie natomiast co do tematu zbiorczego, zostal otwarty.


Otwieranie tego tematu to blad.
_________________
Sprzedam Creative SB Live! Model SB0100
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KhazarOne
Moderator
Moderator


Dołączył: 17 Kwi 2007

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten temat to jeden wielki burdel, zaraz zaczniecie trollować od nowa, a wtedy temat znów zamknę osobiście.

Nic tam nie ma oprócz wjazdów na siebie i innych bzdur oraz udowadniania sobie wyższości jednego nad drugim. Propozycje się powtarzają jedna na drugiej, żadna nic nie wnosi do tematu. W sumie topików o tej tematyce jest chyba ze trzy, każdy po XX stron, w każdym to samo, czytaj w/w elementy.

Ciężko nawet już było czyścić temat i rwać ten wątek na kawałki, wywalałem 10 stron, kolejne 20 już przybywało z trollami. -.-

No i co z tego, że zgłaszam do banów gości, którzy tam offtopują, jak bana nie ma i dalej jest to co jest...no to k*wa zamknąłem i już.
_________________
www.Counter-Strike.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magillom
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lis 2005

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KhazarOne napisał:
Ten temat to jeden wielki burdel, zaraz zaczniecie trollować od nowa, a wtedy temat znów zamknę osobiście.

Nic tam nie ma oprócz wjazdów na siebie i innych bzdur oraz udowadniania sobie wyższości jednego nad drugim. Propozycje się powtarzają jedna na drugiej, żadna nic nie wnosi do tematu. W sumie topików o tej tematyce jest chyba ze trzy, każdy po XX stron, w każdym to samo, czytaj w/w elementy.

Ciężko nawet już było czyścić temat i rwać ten wątek na kawałki, wywalałem 10 stron, kolejne 20 już przybywało z trollami. -.-

No i co z tego, że zgłaszam do banów gości, którzy tam offtopują, jak bana nie ma i dalej jest to co jest...no to k*wa zamknąłem i już.


Slusznie. Amen.
_________________
Sprzedam Creative SB Live! Model SB0100
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KhazarOne napisał:
Ten temat to jeden wielki burdel, zaraz zaczniecie trollować od nowa, a wtedy temat znów zamknę osobiście.

Nic tam nie ma oprócz wjazdów na siebie i innych bzdur oraz udowadniania sobie wyższości jednego nad drugim. Propozycje się powtarzają jedna na drugiej, żadna nic nie wnosi do tematu. W sumie topików o tej tematyce jest chyba ze trzy, każdy po XX stron, w każdym to samo, czytaj w/w elementy.

Ciężko nawet już było czyścić temat i rwać ten wątek na kawałki, wywalałem 10 stron, kolejne 20 już przybywało z trollami. -.-

No i co z tego, że zgłaszam do banów gości, którzy tam offtopują, jak bana nie ma i dalej jest to co jest...no to k*wa zamknąłem i już.


Ja nie wiem jak to jest u was z banami. Topic jest przeznaczony dla ludzi, ktorzy MAJA problem. Wiec nie rozumiem po co ktos tam pisze, ze on nie istnieje tylko pozostali lamia. Praktycznie co 3 strone ktos sie taki pojawia i prawi swoje madrosci. To tak samo jak ja bym napisal w topicu goscia, ktory ma problem z 60 fpsami na high-endowym sprzecie, ze to jego wymysly bo ja mam 100 fps :lol:

magillom napisał:

Ten gosc to jak mam rozumiec ja. Proporcje sie niestety nie zgadzaja - 99% do 1%.
Od tej wolnosci w sieci najwyrazniej niektorym sie w glowie poprzewracalo i naiwnie mysla ze mozna kazdego w jakikolaiwk sposob obrazac (vide ludzie uposledzeni umyslowo); klase Wasc pokazal robiac szczeniackie wyciaczki nie tylko w miom kierunku.


Tak chodzilo o ciebie, bo z twojego powodu zostal zamkniety temat. Nie jestes natomiast jedynym.
Klase to pokazli wszyscy, ktorzy twierdza ze to brednie i cos takeigo jak slepaki czy recoil z dupy nie istnieje.
Dlaczego nazywam ich uposledzymi umyslowo? Ano dlatego, ze w temacia znajduja sie demka, znajduja sie filmiki z youtube oraz ssy. Ponad to tez mozna znalezc szczegolowe opisy o co dokladnie chodzi.
Innymi slowy masz opis i masz dowody. Albo ktos jest po prostu trollem i celowo sie kloci. Albo leniem i nawet nie chcialo mu sie czytac o czym jest topic, tylko zobaczyl temat i wylewa swoje "madrosci". Albo ktos jest wlasnie uposledzony umyslowo i pomimo tylu dowodow dalej nie rozumie ze problem ISTNIEJE.

Dlatego tez mam prosbe do wladz, zeby zamiast zamykac topic, usuwac tych, ktorzy nie maja nic do powiedzenia i spamuja.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magillom
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Lis 2005

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie miejsce i czas ale mam dosc wypocin gburowatego smarka plujacego jadem na prawo i lewo.
Z ciekawosci przegladalem forum z lista tematow ktore zakladales/zakladasz i watki w ktorych wypowiadales/wypowadasz sie.
Gziekolwiek sie nie pojawisz WSZEDZIE robisz przyslowiowy "syf". NIE MA tematu w ktorym albo kogos w najwidoczniej jedyny Tobie znany sposob prowadzenia dyskusji obrazasz albo bezczelnie lamiesz regulamin (NS pirackie oprogramowanie...) na ktory o ile Ci wygodnie powolujesz sie.
Jakby tego bylo malo zbierasz poklask osob Tobie podobnych nabierajac tym samym pewnosci siebie oraz falszywego przekonania ze "wszystko mi wolno".
Mylisz sie.

PS Drugiej tak "reakcyjnej" osoby na tym forum nie ma!

Edit
Uzyskales to co chciales - watek zostal otwarty. Masz wiec okazje puscic wodze fantazji i ciagnac dalej wyimaginowany problem "przelatujacych kul". "Plujacych argumentow" w kierunku adwersarzy z pewnoscia Ci nie zabraknie.
_________________
Sprzedam Creative SB Live! Model SB0100
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslisz, ze zaczne sie z toba klocic w watku, ktory zaraz zostanie zamkniety "w pol zdania"?
Nie bede sie odnosil do twoich zarzutow. Nie czas i miejsce.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jasne, zamykam.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury