www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Skleje Team na Poważnie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> CSPromod
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Donek125
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Cze 2009

PostWysłany: Sob Lis 13, 2010 10:44 pm    Temat postu: Skleje Team na Poważnie Odpowiedz z cytatem

Nie owijając w bawełnę :)

Szukam graczy którzy chcą coś zrobić klan na poważnie.Ja wraz z moim kolegom chcielibyśmy coś osiągnąć na scenie CSP (chociaż gra dopiero się rozwija).

Szukamy 3 graczy :

Wiek 15+
Skill ważne byś coś ogarniał
Szukamy osób które na mixach cw itp powiedzą tylko info i siedzą cicho.Oczywiście gracz powinien mieć poczucie humoru :)

Ja ze swojej strony na razie nie mogę zaoferować żadnego serwera gry oraz strony www ponieważ nie wiem czy klan się rozwinie.Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę napisać na steam Donek125.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Lis 13, 2010 10:44 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> CSPromod Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury