www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
A może... mała zmiana

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seba123
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 06 Lip 2007

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 10:16 pm    Temat postu: A może... mała zmiana Odpowiedz z cytatem

Hey,

z miejsca piszę iż wiem że proszę o coś czego się nigdy nie doczekam i moja prośba jest trywialna :D


Ale... proponuję zmniejszyć odstęp czasowy pomiędzy pisaniem oddzielnych postów. Wiem Jolas że Tobie to nie wadzi, ale ... Ty jako admin tego nie masz :D chcąc napisać kilka postów zazwyczaj zajmuje mi to kilka minut, niestety kolejne kilka zajmuje ich wysłanie. Dodatkowo jak jakiś babol się zdarzy to z edycją też problem - jest brana pod uwagę jako pisanie normalnego posta.

Wiem że jako aspekt na `nie` wymienisz możliwość spamu, ale szczerze - ostatnio mało ludzi tu już spamuje, a jak już to rzadkość / niewielka ilość. Myślę iż lepiej byłoby czasem chwile poświęcić na sprzątanie więcej i ułatwić życie piszącym tu (czyli tym, co zostali tu :P)

Więc może stanie się 7 cud świata i doczekamy się jakiejkolwiek zmiany przed końcem świata 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 10:16 pm    Temat postu:

Powrót do góry
TheVil
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Cze 2006

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak sie wypowiem, bo mna ruszyl fragment, ze coraz mniej osob spamuje - racja, cs spowszechnial - z dzieci staly sie mniej lub bardziej ogarniete nastolatki, starsi sa tu z przyzwyczajenia a ci bardziej starsi z sentymentu
nie pamietam, kiedy ostatni raz zagladajac tutaj usmialem sie czy czytalem do konca jakis temat z ochota... stary boardzie wroc! : )

tez jestem za zlikwidowaniem tego czasu miedzy postami - bezsensowne i frustruje, gdy trzeba cos poprawic i korzystajac z okazji, bedac nudnym, wniose o mozliwosc zmiany nicku

poczekam na z gory wiadoma decyzje, czesc; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
1#p.B
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lip 2007

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 2:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podzielam zdanie kolegow, gdy zauwazy sie jakis blad w swoim poscie i chce sie go z edytować to wyskakuje ze nie mozna napisac wiadomosci tak szybko po poprzedniej :x

nie wiem czy to wykonalne, ale przydalo by sie to poprawic.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaziuuu
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 19 Cze 2007

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem za, bo ten czas co jest teraz ustawiony to jest jakieś nieporozumienie :x
_________________
"kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem
tak świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"
Kazik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
velkow
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lut 2007
Klan: CS.PL

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głosuje na nich w wyborach!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
seba123
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 06 Lip 2007

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Standardowo bez odbioru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzdury pleciesz, zawsze wczesniej czy pozniej dostawales odpowiedz.

Czas jest duzy, bo w przedziale wiekowym czytelnikow jest sporo elo dzieciakow, ktore chca sie popisac i smieca. To jeden ze sposobow na ograniczenie procederu. Niestety zmniejszenie tego czasu, poskutkuje szybkim wykorzystaniem tego faktu w celu spamowania. Zostalo to juz trzykrotnie sprawdzone i tak sie wlasnie dzialo za kazdym razem. Nie widze wiec sensu dodawania nam roboty, choc utrudnienie jak najbardziej rozumiem i uwazam za uciazliwe.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Nie Lis 21, 2010 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheVil napisał:
nie pamietam, kiedy ostatni raz zagladajac tutaj usmialem sie czy czytalem do konca jakis temat z ochota... stary boardzie wroc! : )


Ja pamiętam tematy, w których cedziłem każdy post i czekałem na kolejne, chodź jestem osobą, która w dziale Off-Top się bardzo mało udziela ;)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie board ma wrocic, a ludzie, ktorzy z niego po prostu wyrosli. Temat zostal wyczerpany, wiec zamykam.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Uwagi do redakcji/obsługi boarda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury