www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Po załadowaniu ZAWIESZA SIE GRA(znalazłem rozwiązanie)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gorbi007
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Gru 2010
Klan: 26

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 10:55 am    Temat postu: Po załadowaniu ZAWIESZA SIE GRA(znalazłem rozwiązanie) Odpowiedz z cytatem

Problem polega na tym, że gdy wejdę na serwer i ukarze się mym oczom okno z informacjami dotyczącymi serwera (okno z opcją kliknięcia ok).Zawiesza mi się gra u muszę zakończyć zadanie bo nic innego nie pomaga. Wcześniej hulało dobrze ale to było ze 2 lata temu.

Steam orginał, uruchamiany jako administrator zgodność z windą xp servis pack itp też nie pomaga, nie są zablokowane przez żadne programy.
Pomocy :))))

A co ciekawe gdy wejde w campanie wszystko smiga ok. :)
PS. inne posty przeczytałem na ten temat i nic niepomogło, oczywiscie ogrinał.
Aha i jeszcze jedno kiedyś jak grałem to potrzeba było włączania antychacka na swoim komputerze może to jest przyczyną jeśli tak to skąd takowego wziąść.

Jeszcze jedną rzecz odgadłem to się dzieje tylko na serwerach gdzie jest informacja o serwerze
ROZWIĄZANIE:

PRzy windowsie vista problem non stop sie powtarzał nic niepomagało sterowniki ani nic NAjwarzniejsze było zainstalowanie darmowego SERVIS pack 2 do windy i wszystko smiga ze hoho nawet lagow niema :) pozdrawiam wszystkich z moim problemem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 10:55 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z CS:Condition-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury