www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Brak polaczenia z serwerem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krycho
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 19 Sie 2009

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 11:56 pm    Temat postu: Brak polaczenia z serwerem Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chcialem sobie postawic serwer, dla siebie do testow pluginow itd. Sciagnalem i zainstalowalem srcds pod windows. Serwer sie niby odpala i dziala. Niestety za nic nie moge sie z nim polaczyc w grze. Probuje laczenia przez ip pokazane w konsoli, przez ip wan widziane "od strony internetu" i nic.

Dodam ze mam neta z kablowki, jakis ruski modem scientific atlanta. Dodatkowo mam router tp-link wr340g ktorym tworzylem sobie sieci wi-fi i przez nie lacze sie z netem wiec moje ip w konsoli jest wewnetrze, 192.168.xxx.xxx.

No juz nie mam pomyslu jak sie polaczyc. Moze ktos ma pomysl lub zna przyczyne, bede bardzo wdzieczny za pomoc.

Z gory dziekuje ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 11:56 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL2 [CS:S] Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury