www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
PROFESIONALNYCH, NA LATA!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manioo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Sie 2009

PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 9:25 am    Temat postu: PROFESIONALNYCH, NA LATA! Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo wszystkich czytających. Na wstęp chciałbym powiedzieć że szukam 4 ludzi na lata, mówiąc na lata, nie ma być na tygodnie, miesiące tylko na długie lata bo tylko w ten sposób będziemy mogli coś osiągnąć.


Poszukuje ludzi z pasją do gry, nie chcę kogoś takiego kto gra na siłę w cs'a. Trzeba mieć tą chęć bo inaczej nie wypali to w przyszłości. Zaangażowanie jest to jedna z ważniejszych cech gracza, bez tej cechy nie osiągniemy niczego, bo bez ciężkiej pracy samo nic nie przyjdzie. Ambicje, bez tego trudno jest osiągnąć cokolwiek. Oczywiście gra na wysokim poziomie, ale zawsze grę można szlifować. Teraz bardzo ważna rzecz, jeśli tego nie dasz rady zrobić nawet nie pisz. Tą rzeczą jest CZAS, czyli ok. 5-6h dziennie. Jeśli tego nie spełniasz nawet do mnie nie pisz. Szukam ludzi bezkonfliktowych, ponieważ przez to rozpada się większość team'ów. W tej chwili nie mam serwera, ale to chyba nie problem bo to tylko kwestia tego, aż znajdę tą 5.

Jeśli jesteś zainteresowanym tą ofertą proszę pisać na gg: 21544360.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 9:25 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury