www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Marna WYLEGARNIA by anacron
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cck
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Gru 2009

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 4:47 am    Temat postu: Marna WYLEGARNIA by anacron Odpowiedz z cytatem

anacron aka cayman aka silencer aka ch wie jeszcze kto...

kolejnym nowym nickiem anacorna aka silencera aka caymana jest?...
فضل اولاه (coz za oryginalnosc prawda?)

ip serwera "wylegarnia"
178.19.104.202:27015

strona serwera
cs-wylegarnia.pl

steam nieroba:
http://steamcommunity.com/id/anacron/

Anacrona mysle ze nie trzeba przedstawiac :D


Ostatnio zmieniony przez cck dnia Sob Cze 04, 2011 10:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 4:47 am    Temat postu:

Powrót do góry
theone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cck, po pierwsze jak mówiłem o 1000 fps za czasów SRCDS to prawie wszyscy (tu również) pisali, że nie czuć różnicy. Minęło dwa lata i teraz większość polskich ma 1000 fps. Baaaa niektórzy nawet dowiedzieli się to co kernel real time. ROTFL wielki, a) kiedy wy wykręcaliście 1000 fps ja miałem serwery po 10000 fps, bo qwtedy było to ważne, teraz b) jak jest OB a nie SRCDS to sie 1000 fps nie ustawia, bo to laguje serwer (ciekawi ile z pewnością doczytają na forum valve ile być powinno przy ilu osobach). Może nawet dowiedzą się o patchu na kernel zrobionym specjalnie na potrzeby OB i może nawet nauczą się go wkompilować razem z rt w kernel (niestety, trzeba trochę zmodyfikować ręcznie źródła). Jak znam życie panowie admini dojdą do tego, gdy po raz kolejny zmieni się silnik w CS:S i nie będzie to już aktualne. Do tego na większości polskich serwerów są dwa a nawet trzy admin managery. Powinien być tylko jeden. Ja rozumiem, że boli, jak ktoś udowodni, że ani nie masz pojęcia o zrobieniu dobrego technicznie serwera, ani grać nie umiesz i trzeba się zemścić, lecz nie zauważasz małego szczegółu, że poważnych ludzi Twoje wypociny śmieszą, a popleczników znajdujesz tylko w dzieciach często na pograniczu upośledzenia umysłowego/analfabetyzmu wtórnego. Stronka która podajesz powstała po tym, jak KAC (który w pełni skuteczny przy sv_pure 2) złapał 2 graczy z tego klanu na cheatowaniu. Tak jak wiem, KAC się myli, wpisz więc steam twórcy strony w google, jest na czarnej liście cheaterów w 1.6 (wpadł 4 razy) i na wielu forach wielu ludzi podnosi wrzawę, że on czituje w CS:S.
Wracając do tematu strony, nagrania, które nam udostępniona są montażem , a w ten sposób, umiejętnie wycinając z kontekstu pojedyncze zdania na każdego uda się zmontować taką parodię.
A teraz powróćmy na chwilę do serwerów, nadal są dwa wzorcowe, zrobione zgodnie ze sztuką Treadstone Project i Wylegarnia i takie boty jak Ty, dostają tam sromotny wpierdol i nadziwić sie nie mogą, że można strzelać na FFA przy pełnym serwerze pojedynczymi strzałami i trafiać. Wychodzą zazwyczaj przed 5 rundą plącząc, że wszyscy cheatują, wszyscy poza nimi oczywiście i pomijają fakt, że serwer ma sv_pure 2, zBlocka w trybie WAR, KAC i AntiAimbota (tak już działa i to dość dobrze, niestety jego uruchomienie opóźniło się ze względu na zmianę silnika).

Osoby, które umieją grać lub chcą się nauczyć i mają dosyć przypadkowości trafień na tzw. lagowniach serdecznie zapraszam 217.153.241.222:28015 i 178.19.104.202:27015

Jak dla mnie EOT.
_________________
anacron
CSS 217.153.241.222:28015 / 178.19.104.202:27015
http://anacron.magicsquad.eu/ ROTFL^2


Ostatnio zmieniony przez theone dnia Pią Maj 27, 2011 1:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Huggarn
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Cze 2009

PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cck jak miło że reklamujesz nasz serwer w awangardowy sposób :) Niestety dla twojej informacji jest to jeden z niewielu dobrze ustawionych ( i chyba jeden z kilku ) gdzie mogą się zderzyć 2 pociski , lub odbić od siebie granaty... pisząc oszczerstwa na temat kogoś kto ten serwer postawił chwalisz polskie lagownie gdzie w większości wypadków są 2 lub 3 systemy adminowe niewiadomo po co...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
theone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co nie wiem, dlaczego wiemy, bo nie umieją na jednym zrobić wszystkiego. W efekcie zaśmiecają serwer, lagując go (choć jak gość nie ma teleportów, to przecież nie laguje.... :>) A potem przychodzi gośc na mój i się dziwi, serwer pełny , a pociski wchodzą tak jak na innych przy 4-5 osobach..., albo wychodzi, bo nie rozumie, dlaczego dostał 5 HS z rzędu od kogoś kto nie strzela długimi seriami....

ps. Jak już zostałem wywołany do tablicy, Treadstone Project to serwer idealny, zrobiony właściwie jako demo, jak może działać wzorcowo postawiony serwer. Tu nie ma żadnych kompromisów, jest taki, jaki zawsze chciałem, aby był. Wylegarnia, to serwer trochę gorszy, ale nadal bardzo dobry. Tu ze względu na graczy, poszedłem na kilka kompromisów, tu też jest słabsza maszyna (ta nie kosztowała tyle co średniej klasy samochód :>) nadal jednak pomiędzy nią a resztą polskich serwerów jest przepaść (w kwestii jakości grania, spójności projektu etc.). Obydwa mają kernel RT z patchem dla OB, obydwa mają podobnie przygotowane systemy operacyjne pozwalające wycisnąć z tej gry 100%. Na obydwu także jest Bombsite Limter mojego autorstwa (nie takie byle co jak w ES które można oszukać), co pozwala naprawdę grać nawet 1 na 1 na każdej mapie i gwarantuje, pociski tak samo dolatują gdy jest dwóch graczy na serwerze i gdy jest pełen. Każdy, kto wytrzymał z nami przy pełnym lub prawie pełnym serwerze kilka map to potwierdzi.
_________________
anacron
CSS 217.153.241.222:28015 / 178.19.104.202:27015
http://anacron.magicsquad.eu/ ROTFL^2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Huggarn
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Cze 2009

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic dodać nić ująć ;] potwierdzam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
theone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Huggarn, wyobraź sobie, że chciałem wlepić bana cck na Wylęgarni i Treadstone. Znalazłem steamid, wpisuje i po zatwierdź uzyskuje komunikat, że ten steam ma już bana. No to szukam i...

Kod:
Player            Rebeli0N   
Steam ID          STEAM_0:1:27042995
Steam Community   76561198014351719
IP address        77.45.29.95
Invoked on        02-27-11 01:59
Banlength         Permanent
Expires on        Not applicable.
Reason            KAC: ConVar sv_cheats violation
Banned by Admin   CONSOLE
Banned from       ¦PL¦ WYLEGARNIA [FastDL,HLX] www.slaskdatacenter.pl
Total Bans        No previous bans
Blocked (1)       Rebeli0N,

źródło: http://sb.anacron.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A1%3A27042995&Submit=

Popatrz dziecko KAC złapał i zaczyna jadem rzucać, czyli taka sama historia jak z twórcą strony o mnie i kilku innych osobach. Ahh ten niedobry anacron... ;> Ogólnie wszystko jasne, a myślałem, że na "chujnecie" dostał ode mnie sromotny wpieprz po prostu. Chyba też czas zaimportować te 200 banów blisko od KAC ze starej banlisty, bo mimo, że się silnik zmienił i te ich cheaty już nie działają, to oni wszyscy pamiętliwi są jak cholera i nie odpuszczą, a tak każdy kto steam pajaca jednego czy drugiego wpisze w google trafi na banlistę, zobaczy, że koleś zaliczył wpadkę i może profilaktycznie u siebie też go zbanuje. :>
_________________
anacron
CSS 217.153.241.222:28015 / 178.19.104.202:27015
http://anacron.magicsquad.eu/ ROTFL^2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Huggarn
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Cze 2009

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noo to wiele może wyjaśniać szczególnie cięty język który może jest skutkiem nagłej frustracji z powodu bana za "niewykrywalne" cheaty :) jednak napakowanie serwera odpowiednim softem daje dobre rezultaty nie ma co.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
theone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewykrywalny przestał być rozwijany i nie działa na OB i może dlatego przestał być rozwijany, że nie można go przerobić na OB, a więc jest sens znów grać w CSS i uzbrajać serwery w zabawki...
_________________
anacron
CSS 217.153.241.222:28015 / 178.19.104.202:27015
http://anacron.magicsquad.eu/ ROTFL^2


Ostatnio zmieniony przez theone dnia Wto Maj 31, 2011 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kucharz30
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Maj 2011

PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic dodać nić ująć ;] potwierdzam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sharkey
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Maj 2011

PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprostu powiem tak serwer zajebisty, nie jestem ze zgraji anacrona jak to na pewnej stronie pisza pewne tepaki. ludzie nie sluchajcie tego co pisza jakie prymitywy na temat wylegarni itp, wejdzcie na serwer i sami ocencie jak jest naprawde a nie oceniajcei serwrer po opiniach tepakow co chca tylko zaszkodzic serwerowi tylko daltego ze jest lepszy od ich serwera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
theone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są frustraci, niektórzy nawet w miarę inteligentni, ale zwyczajni frustraci. Spora część po prostu została złapana przez KAC, zBlock lub któraś moją zabawkę (np. Anti-Aimbot) lub z powodu zablokowania na serwerach robionych przeze mnie net_graf 4 nie mogą pokazać swojego jakże cudownego skilla i "boty" czytaj uczciwie gracze ich "biją", więc teraz próbują się mścić. Inni po prostu nie mogą przeboleć, że takie nic jak ja, zrobiło dobry serwer (teraz serwery) a oni nijak nie mogą zrobić równie dobrego. Byli, poczuli różnice, oczywiście nie przyznają się do tego, ale krew ich zalewa, że nie wiedzą jak to zrobić, a howto z wiaderka, czy też boarda nie daje recepty na sukces. Kiedyś chciałem się wiedzą podzielić, kilka lat temu, nawet tu rozpocząłem bój o (wtedy) 1000 fps, ale jakoś żaden admin nie chciał pokazać wykresu z fpsmeter.org przy pełnym serwerze i dość szybko zrobili ze mnie czarownicę. O ironio, dziś kiedy nie ma już SRCDS a jest OB i 1000FPS jest złym ustawieniem większość polskich serwerów ma (większość, czy też przerażająca większość tylko gdy są puste) 1000 fps, ale wtedy (czego historię jak poszukasz znajdziesz na tym forum także) kiedy robili ze mnie czarownicę oni wiedzieli lepiej. Jak wchodziłem na jakiś serwer i zauważałem, że niestety ma fps drop i generalnie laguje to dostawałem bana, bo przecież jak nie ma teleportów i pingów powyżej 500 to nie laguje i o czym ja śmie mówić.
Mike przyszedł na Treadstone przypadkiem z jakimś znajomym, siedziałem pod fast nick akurat, kiedy usłyszałem "Ty ale zajebiście działa, chciałbym aby nasz tak działał" i pomimo, że wcześniej obiecałem sobie, że nikomu już nie pomogę, ten jeden raz się odezwałem, że mogę mu taki zrobić. I tak powstała nowa wylęgarnia. Te piski " o ku*** jaka buła" "o rany jak tu wchodzi" "ja pie***** ale zaj****** serwer" etc. przez pierwszy tydzień wynagrodziły kilka dni pracy i postanowiłem tam zostać. To nadal serwer Mike i Humito, ja tylko posprzątałem tam burdel stworzony na podstawie rożnej maści howto dla gimnazjalistów nie potrafiących przeczytać dokumentacji od producenta gry, czy też ludzi po prostu nie wiedzących o istnieniu takiej...
_________________
anacron
CSS 217.153.241.222:28015 / 178.19.104.202:27015
http://anacron.magicsquad.eu/ ROTFL^2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zapatera
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Kwi 2009

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co ty na to cc bo widze zjedli ciebie? nieraz chcesz zaszkodzic a wychodzi calkiem cos innego :)
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
theone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nikogo nie miał ochoty zjeść, chodzi o fakty i prawdę, a oczerniać bez podstaw to może każdy.

W kwestii serwera (do właścicieli innych) nie stanowimy konkurencji dla większości, na serwerze nie ma żadnych limitów broni i nie ma betów i nie działa !resetstat (czy jak to tam w tym lamerskim pluginie było) a to już powoduje, że (strzelam), 80% graczy wyjdzie w ciągu pierwszy 5 rund jak im nie będzie szło lub wyjdzie gdy przypadkiem w przeciwnej drużynie pojawi się kilka AWP (jakby to była jakaś cudowna broń). Wielu graczy przyzwyczaiło się też, że serwer musi mieć 20-30 slotów i inaczej pograć nie umieją (nie chcą), a jak zauważyliście nasze mają tylko po 18 slotów. Wytrzymają dużo więcej, ale chodzi o to, aby gra była grą, a nie wojną pozycyjną, gdzie kto nie wytrzyma napięcia i wcześniej się wychyli to zginie. Według mnie gra ma sen gdy gra się po 5 no maksymalnie po 9 (sprawdzone w praktyce), potem już staje się to taka rąbanka bez sensu. Ale oczywiście, co kto lubi.
_________________
anacron
CSS 217.153.241.222:28015 / 178.19.104.202:27015
http://anacron.magicsquad.eu/ ROTFL^2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cck
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Gru 2009

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bede sie odnosic do postow powyzej, pisanych przez adminow wylegarni (czyt. wafli i ciot anacrona)

Po1. zadnego bana od kac nie dostalem. Wlepiles mi bana za to ze, ktos powiedzial "anacron nie bij nas tak"... Po tym ja sie zapytalem ktory to ta kur#a anacron? nastepnie ktos jakis pogiety nick pisany drutem kolczastym spytal sie "cck czy cos ci dzieciaku jeba#y nie pasuje" ja odpisalem TAK i tym oto sposobem dostalem bana od tej dziewczynki schowanej w ciele 33letniego spoconego grubego nieroba. Ktory rzekomo spedzil w FPS 15 lat (naprawde stary wspolczuje ci straconego czasu, ja np wole wyjsc z domu) Nie obchodzi mnie to ile zarabiasz na miesiac, kim tak naprawde jestes, czym sie zajmujesz. Mam cie poprostu w dupie. Bo tylko na to ode mnie zaslugujesz, dla mnie jestes zerem, debilem, geekiem. Niczym wiecej.
Co do w/w bana, w reason sam sobie dopisales KAC cos tam cos tam, tak samo skonczyl d3wiant, ktoremu wpisales na poczatku to samo co mi, potem zmieniles na jakies brednie pisane drutem kolczastym.

Po2.
http://anacron.magicsquad.eu/

Po3
Nie czytam nawet tych waszych wypocin bo naprawde mam cos innego do roboty, ogolnie to nie mam czasu na sleczenie w piatkowy wieczor przy kompie i gapienie sie w jeba#y monitor.

Po4 panie Tomku
Bym napisal do widzenia... Ale tego nie zrobie, bo mam nadzieje ze juz sie nie zobaczymy na necie (fora, serwery itp)... Piszac fora serwery itp mam na mysli twoj swiat. Bo zycia realnego masz tyle, co ja, gdy moi rodzice nie mieli mnie w planach. Czyli kompletnie nic.
Zapewne napiszesz panie Tomku jaki to ty nie jestes bogaty, ile masz apartow, jakimi autami jezdzisz... Pisz co chcesz, mam to w dupie, ciebie i ten twoj komputerowy malutki swiat.

Po5.
Prosze was (zgraja anacrona) nie opisujcie mi waszego serwera, ze dolatuja kule czy cos w tym stylu. Na prawde mam to w dupie, takze nie marnujcie swojego czasu, bo juz chyba wyroslem z gier komputerowych, moze jakby ta cala akcja sie dziala jakies 2 lata temu, to moze bym z wami na te tematy popisal... Ale dzis, naprawde szkoda mi czasu...

Podsumowujac...
Komputer, internet, gry < Dziewczyna, znajomi,

To tyle ode mnie, koncze browara, wylaczam kompa, i jade sie zabawic ze znajomymi. A ty sobie drogi tomku kompiluj jadro czy co wy tam geeki robicie.

Na nastepne posty juz niestety nie odpisze.
Pozdrawiam tych, co jebi# anacrona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
theone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne, jak ja wlepiam bana, to jest w reasonie takie ładne arabskie przysłowie. Przyznaje chciałem, ale okazało się, że na takowego sam już zapracowałeś należycie, skoro Ci go automat wlepił. Oczywiście, Ty będziesz przystawał przy swojej wersji, ja przy swojej i konsensusu nie osiągniemy (musiałbyś wszak przyznać, że chciałeś pokazać jaki to z Ciebie pro gracz, a ja wyszło jak widać na banliście). Proponuje więc, temat pozostawić jak jest, Ty masz bana i to się nie zmieni, bo tych od zBlock i KAC nie zdejmie żaden admin. Zresztą, gdybyś nawet nie zarobił tego od KAC (o ile pamiętam) to i tak czułbym sie w obowiązku uchronić graczy, przed takim dzieckiem neostrady jak Ty. Jeśli chciałbyś merytorycznie porozmawiać na temat jakości serwera, to nie krępuj się, ale rozmawiajmy o faktach, liczbach, wynikach pomiarów, a nie o tym, co Ci się wydaje. Jeśli masz ochotę pobarać się w gównie, to spieprzaj do chlewu, skąd przypełzłeś.

ps. jedyną osobą w tym wątku z prawami administratora na Wylegarni jestem ja, więc zweryfikuj swoja wiedzę, bo rzucasz na prawo i lewo oskarżeniami bez podstaw.
_________________
anacron
CSS 217.153.241.222:28015 / 178.19.104.202:27015
http://anacron.magicsquad.eu/ ROTFL^2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury