www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
AK 47 w CT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hworang
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Wrz 2010

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 7:29 pm    Temat postu: AK 47 w CT Odpowiedz z cytatem

Witam.
Poszukuje komendy (skrypta) w ktorym chodzilo o to zeby jesli mam AK 47 w CT i nacisne F1 to zeby mi nie kupowalo m4 tylko ammo do AK. W terro gdy mam m4 to normalnie mi kupuje ammo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 7:29 pm    Temat postu:

Powrót do góry
makaveli1982
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem ze chodzi co o autobuy?
Kiedys probowalem ale jak to podmienisz to w terror bedzie kupowac ak i m4 wyrzucac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fartuch`
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Lip 2006
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być też tak że kupujesz tylko amunicje? Wtedy gdy masz broń z przeciwnego teamu nie ma znaczenia. Jeśli nie będziesz miał broni to automatycznie tracisz "autobuy" czyli dla T nie kupisz broni za ilość kasy i w CT to samo. Jeszcze możesz zamiast F1 wykorzystać F3 i zachowasz "autobuy". Ogólnie to przejrzyj sobie przyklejone tematy w tym dziale a dowiesz się jak dodać sobie pod F3 kevlar, granaty jeżeli będziesz chciał. Sugerowałbym używanie F3 jeśli potrzebujesz kupowania samej amunicji. Użycie tego poniżej będzie miało zastosowanie także w innych broniach jak famas, awp, itd.
Kod:
bind F1 primammo
Kod:
bind F3 primammo

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubny
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Cze 2011

PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem podobny problem i rozwiązałem go w ten sposób:

bind "x" "primammo;secammo;vesthelm wait; weapon_knife"

W miejsce "x" dajesz dowolny klawisz, który bedzie dla Ciebie najwygodniejszy.
Bind sporawia, ze po kliknięciu zapisanego klawisza kupujesz automatycznie Ammo do wszystkich broni i kamizelke. Działa nie tylko z AK, ale z wszystkimi broniami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury