www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[MMA] Pudzianowski vs Sapp

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
s!ara
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: [THE NEXT LEVEL]

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 6:29 pm    Temat postu: [MMA] Pudzianowski vs Sapp Odpowiedz z cytatem

Jako to, że zbliża się walka Pudzianowskiego z Bob Sapp (video czat: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CpruVcYer50 ) Jak oceniacie przygotowania i na kogo obstawiacie walkę.

Miejsce: Konfrontacja Sztuk Walki 19 w Łodzi
Godzina: 20:00 - TV Polsat
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 6:29 pm    Temat postu:

Powrót do góry
emptiara
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Sty 2010

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walka Pudzianowskiego jest ostatnia walka? BO to jest Walka wieczoru nr 2 i nie ogarniam czy walka wieczoru numer 1 jest pierwsza czy to jest ta glowna czyli ostatnia :D



Na moje pudzian go rozwali;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gradziowy
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2008

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje wrażenia po obejrzeniu tej walki są mieszane tak samo, jak po obejrzeniu filmu "Sala Samobójców" (?)
Nie wiem czy się śmiać, czy płakać haha :D Czy cała esencja i kwintesencja sportu już naprawdę zanika? Wszystko robi się teraz dla pieniędzy, bo nic innego się nie liczy? Jeśli tak wygląda życie sportowca (pełne łapówek, ustawień, podkładów i zliczaniu dochodów), to ja chyba nie chcę się nigdzie wybijać i pozostać w podziemiu :/
Z kolei Mamed jest bardziej Polski, niż ktokolwiek inny. Człowiek jest niesamowity. Walki Materli i Mameda zdecydowanie walkami wieczoru.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury