www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
steam guard - kod nie przychodzi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piRlaK
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2008
Klan: Free Frag

PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 2:07 pm    Temat postu: steam guard - kod nie przychodzi Odpowiedz z cytatem

Witam
Zrobiłem formata dysku , instaluje kantera wpisuje login haslo , a tu wyskakuje mi steam guard jakiś kod , który ma przyjsc na e-maila . No ok , wchodzę na e-maila patrze a tutaj nic wtf? kiedyś już dostawałem takie kody i dochodziły od razu , a teraz juz czekam 5 dni

Co mam zrobić ? patrzyłem w spamie , reinstalowałem steam i nadal nie ma
Moja poczta jest na interia , wiem interia zrobiła sie hujowa ale co ja teraz poradze.

Supporta nie moge pisać bo mam kupionego z allegro steam , więc nie potwierdzenie niczym .

Pomocy !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lip 01, 2011 2:07 pm    Temat postu:

Powrót do góry
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj napisać ten Support jednak. Napisz, że nie przychodzi Ci wiadomość na pocztę. I spytaj w jaki sposób możesz jeszcze udowodnić, że to Twoje konto, poza zdjęciem klucza.

Szkoda, że to Allego. Ja mam np. wyciągi z Paypal.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
ssid21
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Sty 2009

PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam mam rozwiazanie dodajcie sobie ten adres support@steampowered.com do zaufanych a to na interi robice tak wchodzicie na poczte>ustawienia>antyspam>zaufane i tam dodajecie mi po czym taki doszla wiadomosc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dreamy
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 02 Lip 2011

PostWysłany: Pon Lip 04, 2011 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mistrzu jestes wielki :DD mialem ten sam problem, doszlo po 5 sekundach! dzieki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury