www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[PL] P O L I G O N [Steam||FFA||FastDL]
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrCs2Ek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2010

PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 6:53 pm    Temat postu: [PL] P O L I G O N [Steam||FFA||FastDL] Odpowiedz z cytatem




*edit*

...serwer został potajemnie sprzedany przez współwłaściciela :)


Ostatnio zmieniony przez GrCs2Ek dnia Sob Maj 16, 2020 2:24 am, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 6:53 pm    Temat postu:

Powrót do góry
GrCs2Ek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2010

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwer przeniesiony na jeszcze lepszą maszynę, zmianie uległo IP. Pozdrawiam i zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrCs2Ek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2010

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przenosiny na nową maszynę zostają przesunięte w czasie, a póki co, serwer działa jeszcze pod adresem 178.248.74.26:27021
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrCs2Ek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2010

PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 5:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwer już stoi na nowej maszynie (stabilne TickRate i jeszcze niższe pingi).
Pierwszy post zaktualizowany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ozziusz
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 28 Sie 2011

PostWysłany: Pon Sie 29, 2011 5:13 pm    Temat postu: =ozziusz= Odpowiedz z cytatem

Witam,
zostalem nieslusznie zbanowany i chcialbym to wyjasnic.
Zalezy mi na gdzie na poligonie bo sie do niego przyzwyczailem.
Gram w cs'a od 2000 roku i nigdy nie cheatowalem.
Nie bardzo wiem, jak mam to udowodnic bo dostalem bana bez ostrzezenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sharkey
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Maj 2011

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to widze ze jest wiecej ludzi zbanowanych za nic, mi wcisneli a raczej wcisna mi pan groszek WH bo byl przypadek ze jezdzilem celownikiem po skrzynkach a akurat za nimi w oddali byl CTk. wiec nie licz kolego ze cie odbanuja bo ten gosc chyba cos ma z glowa nie tak.
Jak napisalem skarge na niego
http://imageshack.us/photo/my-images/580/23356473.png/

to zostalem calkiem wyrzucony z ich forum
http://imageshack.us/photo/my-images/402/23137649.png/

widac prawda w oczy kole!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrCs2Ek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2010

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ze teraz jest niewiele serwerow, gdzie na prawde poluja na sprytnych cziterow i nie mozecie sie pogodzic z faktem, ze w koncu gdzies was zlapano, ale lepiej bedzie, jak dorosniecie, bo wypisywanie takich rzeczy na forach nic wam nie da.

Wszedlem tu, zeby zakomunikowac, ze serwer zostal poszerzony do 32 publicznych slotow.

BTW
Do tych dwoch zbanowanych:

odpowiedzialem wam tylko przy okazji, wiec na reszte waszych postow pewnie nie odpowiem, bo nie mam na to czasu. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sharkey
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Maj 2011

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda gadac z toba bo jestes za tepy i uparty jak osiol. u ciebei naserwerze to sie poluje nie na chiterow tylko na zwyklych ludzi co nic nie maja. Rob tak dalej to wkoncu sam zostaniesz na serwie bo wszystkich pobanujesz. Pisze na forach po to zeby ludzie wiedzieli jaki jestes naprawde i gowno sie znasz na adminowaniu a tym bardziej na weryfikacji demek, i nie mysl sobie ze jestes taki zajebisty. Moze wtedy dlugo kogos nie zbanowales i padlo na mnie bo ci nie szlo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sharkey
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 26 Maj 2011

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pomyslalbys debilu jakbym mial to WH to po jaka cholere bym sie tak plul poszedlbym sobie z tym WH na inny serwer i se napierdalal, A ZE GO NIE MAM to bede pisal to co mysle o tobie i o twoim zachowaniu bo nienawidze jak sie mnie oskarza o cos na podstawie jakiegos demka z dupy, zreszta slyszalem od ludzi jaki jestes i nie bylo w tych rozmowach zadnych dobrych rzeczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
B@rti3222
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Lip 2008

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciszej bo zamkną temat :P Takie Rozmowy to na PW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GrCs2Ek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2010

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znudzilo im sie ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seviucha
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Lut 2010

PostWysłany: Pią Lis 25, 2011 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam tego serwera póki ten admin (groszek) się na nim znajduje.

Widziałem wielu adminów, ale ten to jest wyjątek nad wyjątki. Jak widać nie tylko mnie zbanował próbując usilnie znaleźć jakieś haksy na demku, które nagrywa. Następnie usuwa graczom zbanowanym konta z forum by nie mogli się bronić. Szkoda tylko, że niektórzy gracze mają przegrane po kilka lat na 1 koncie, nigdy nie dostali bana od VAC'a, a ich demka okazywały się czyste jak był jeszcze Antycheat.pl. Niestety admin biegający z p90 po mapie wie lepiej niż obeznani gracze, że ktoś ma czity :)

Jeżeli chodzi o lagi na serwerze, spróbujcie pograć kilka map kiedy serwer jest pełen, sami się przekonacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrCs2Ek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2010

PostWysłany: Sob Lis 26, 2011 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

seviucha napisał:
Niestety admin biegający z p90 po mapie wie lepiej niż obeznani gracze, że ktoś ma czity :)

oO Co ma do tego to, z jaka bronia ostatnio gram? Gram w CS od wersji 1.5, mam 28 lat i juz dawno wyroslem z napinki i parcia, zeby zostac mistrzem CS'a ;] Gralem w klanach, na LANach, a teraz gram dla zabawy i dla ludzi, z ktorymi sie fajnie rozmawia, a ty traktujesz ta gre za powaznie, swiecac swoim "skillem" na serwerach FFA, bo ESL Wire Anticheat juz dawno by odstrzelil ciebie i to twoje x22.

seviucha napisał:

Jeżeli chodzi o lagi na serwerze, spróbujcie pograć kilka map kiedy serwer jest pełen, sami się przekonacie.

Kolejna proba taniej zemsty? Pisz co chcesz ;] Ciekawe tylko, dlaczego grales na tym serwerze prawie od samego poczatku jego istnienia i dlaczego tak bardzo zalezalo ci, zeby zostac odbanowanym skoro sa niby takie lagi... W swojej obsesji nie widzisz tego, ze sam sobie zaprzeczasz piszac takie rzeczy ;].

seviucha napisał:
Następnie usuwa graczom zbanowanym konta z forum by nie mogli się bronić.

I kolejny raz pokazujesz, jaki jestes "uczciwy" ;]

1) Twoje konto nie zostalo usuniete.

2) Zostalo zbanowane, gdyz zaczales plynac w bezcelowe inwektywy zamiast wytlumaczyc nefralgiczne, "krzywe" akcje z demek.

3) Akcje, ktore cie pograzyly tlumaczyles tym, ze "kazdy tam patrzy", a ja nie uwazam, ze kazdy patrzy przez sciany prosto na wrogow.

seviucha napisał:
Szkoda tylko, że niektórzy gracze mają przegrane po kilka lat na 1 koncie, nigdy nie dostali bana od VAC'a

4) Fakt, przegrales na tym koncie kilka lat, ale to nie znaczy, ze od poczatku uzywales cheatow. Czesto CS/CSS sie ludziom nudzi (nawet takim inteligentnym, jak ty, bo uwazam, ze jestes inteligentny, dlatego trudno cie bylo upolowac) i postanawiaja sobie ta gre jakos urozmaicic.

5) Aktualizowany pakiet cheatow x22 jest niewykrywalny przez VAC, banowalem juz ludzi z perfidnym AB, ktorzy mieli czyste konta od wielu lat, wiec to o niczym nie swiadczy.

6) Pamietasz, jak kiedys prawie caly serwer domagal sie bana dla ciebie i twojej Hanecki, jak na mapie de_pyramid_css w przeciwnym teamie zostal ostatni gracz (skradal sie po cichu w tzw. dziurze), nikt go nie widzial, nie wiedzieli, gdzie jest, a ty dziwnym trafem wiedziales, czekajac na niego, co skonczylo sie dla niego HeadShotem prawie od razu po wychyleniu?

Wtedy myslalem, ze Hanecka dala ci info od boga, bo siedziala na spekcie (nie byla AFK, bo zaraz po tej akcji sie do niej odezwalem i od razu odpowiedziala na co tez sa swiadkowie), wtedy wam to darowalem, chociaz wedlug regulaminu naszego serwera, nielegalne podpowiadanie = Perm.

Nie wiem, czy juz wtedy bawiles sie x22, czy jeszcze nie (moze rzeczywiscie ona dala ci info), ale patrzac na twoj caloksztalt i na ostatnie akcje, zasluzyles na Perma. Tacy jak ty (inteligentni, sprytni oszusci) sa najgorsi i nie zycze takich zadnemu adminowi, ktory ceni sobie czysta gre.

Pisz dalej te twoje klamstwa, moze sam w nie w koncu uwierzysz chyba, ze juz w nie uwierzyles. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seviucha
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 03 Lut 2010

PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopie co z tego, że grałeś na lanach i w ESL-u od wersji 1.5. Ja też tam grałem, krótko, ale grałem. Używałem Aequitas. Jakoś niczego nie wykazał. I również gram od dawna, w CSS 5 lat będzie, a przedtem 1.6.

Również mam 28 lat i cenię sobie w tej grze uczciwość. Ty za to banujesz ludzi jeśli wykazują się lepszymi umiejętnościami i nie podzielają twojego zdania. Wmawiasz mi, że mam coś takiego jak x22. Do momentu oskarżenia o czity przez Ciebie nawet nie wiedziałem co to jest (za to Ty lepiej wiesz co mam zainstalowane na własnym kompie). Dla Twojej informacji, jedyny czit jaki mam to czarna kropka na środku monitora, a żeby Ci było bardziej głupio to powiem, że używam kursorów do grania.

Jeszcze odnośnie moich czitów. Nie wiem czy wiesz, ale moją grę obserwował jeden z adminów z SM zza moich pleców, bo był u mnie w mieszkaniu (Asakura, możesz się jego zapytać).

Po za tym groszek powiedz mi jedno. Naskakiwałeś na mnie przez 2 mapy, że mam czity, że mam jakiś x22, a mimo to zostałem na serwerze i dałem się nagrać, (całą mapę używając rzekomych czitów) mimo iż siedziałeś na spekcie i nagrywałeś?

Pomyśl, to nie boli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GrCs2Ek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Cze 2010

PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

seviucha napisał:
Chłopie co z tego, że grałeś na lanach i w ESL-u od wersji 1.5. Ja też tam grałem, krótko, ale grałem. Używałem Aequitas. Jakoś niczego nie wykazał. I również gram od dawna, w CSS 5 lat będzie, a przedtem 1.6.

Również mam 28 lat i cenię sobie w tej grze uczciwość. Ty za to banujesz ludzi jeśli wykazują się lepszymi umiejętnościami i nie podzielają twojego zdania. Wmawiasz mi, że mam coś takiego jak x22. Do momentu oskarżenia o czity przez Ciebie nawet nie wiedziałem co to jest (za to Ty lepiej wiesz co mam zainstalowane na własnym kompie). Dla Twojej informacji, jedyny czit jaki mam to czarna kropka na środku monitora, a żeby Ci było bardziej głupio to powiem, że używam kursorów do grania.

Jeszcze odnośnie moich czitów. Nie wiem czy wiesz, ale moją grę obserwował jeden z adminów z SM zza moich pleców, bo był u mnie w mieszkaniu (Asakura, możesz się jego zapytać).

Po za tym groszek powiedz mi jedno. Naskakiwałeś na mnie przez 2 mapy, że mam czity, że mam jakiś x22, a mimo to zostałem na serwerze i dałem się nagrać, (całą mapę używając rzekomych czitów) mimo iż siedziałeś na spekcie i nagrywałeś?

Pomyśl, to nie boli.

1) Dla mnie mozesz miec na monitorze nawet Geo-Siatke i grac na kierownicy, nie wiem, co to ma wspolnego z tym tematem.

2) Serwer SM (SuperMedia) dalej pracuje w trybie sv_pure "0" mimo, ze juz dawno mowilem Head Adminowi, czym to grozi (czyt. MatHacks = bezpieczne cheaty, za ktore VAC nie zbanuje nawet za 1000 lat), wiec admin tegoz serwera nie jest dla mnie najwiarygodniejsza osoba na swiecie (on tez wie, czym smakuje sv_pure "0", bo jest tam adminem od dawna i czytal moj temat na ich forum, ktory spotkal sie z ogolna wrogoscia zamiast konkretna reakcja).

3) Jak juz mowilem, jestes bardzo inteligentny, wiec nie mogles nagle zaczac lamic, po moim wejsciu na spekta, bo to byloby jeszcze bardziej podejrzane, ale i tak niewiele bledow popelniles na demkach, zdradzily cie odruchy, ktore czasem trudno powstrzymac.

4) Sam stwierdziles, ze nasz serwer laguje to dlaczego w dalszym ciagu walczysz? Nie powinienes isc na nie lagujacy serwer? Wychodzi na to, ze po prostu kolejny raz sklamales, przez co straciles resztki wiarygodnosci, wiec daj sobie juz spokoj i pogodz sie z faktami.

5) Nie mam zamiaru dluzej brnac w ta rozmowe, wiec to jest moja ostatnia wypowiedz w kwestii twojej osoby, a ty rob co chcesz, spamuj, krzycz, placz, twoja broszka. Czesc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Polskie serwery Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury