www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[PING] Wysoki ping, modele skaczą

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pleb1
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Lis 2007

PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 4:14 pm    Temat postu: [PING] Wysoki ping, modele skaczą Odpowiedz z cytatem

Witam

Nie grałem w CS ze dwa lata, coś mnie napadło żeby zagrać i po prostu się nie da. Modele skaczą ping w grze mam wyższy niż np. na liście ulubionych serwerów.

Podczas gry ping mam 150, a na liście serwerów 15-30, kiedy pinguję www.wp.pl 12-20 ms.

Kiedyś zawsze wpisywałem maksymalne wartości rate, cl_updaterate i cl_cmdrate i wszystko ładnie chodziło. ex_interp 0.01-0-03.

Teraz kombinowałem na wszystkie możliwe sposoby, od najmniejszych do największych wartości, ale niewiele się zmienia - w żadnej konfiguracji nie da się grać.

Łącze może nie należy do najszybszych, ale jest dość dobre jakościowo i stabilne. Jak już wspomniałem ping jakiegokolwiek serwera w Polsce spod Windowsa to średnio 20ms.

Warto dodać, że podczas gry wszystko zachowuje się jakbym miał gigantyczny loss i choke a jest 0.

2mb download/1mb up

Wynik testu pingtest.net


Problem występuje tylko w CS. Przypuszczam, że chodzi o rate itd. ale mam wrażenie, że już próbowałem wszystkiego. Coś się ostatnio zmieniło?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 4:14 pm    Temat postu:

Powrót do góry
pleb1
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 13 Lis 2007

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 1:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłem przeinstalować system na XP, wcześniej miałem Win7 i niespodzianka - wszystko chodzi super, także to wina Windowsa. Nie dziwiłbym się, gdyby mi siódemka muliła czy coś, ale w CS miałem 100 FPS i generalnie nie narzekałem na 7.

Mimo wszystko nie zamykałbym tematu, bo ktoś inny może mieć podobny problem. Sam bym chętnie porał w CS pod Win7, także jeżeli ktoś zna rozwiązanie - dawać! :]

Problem występuje tylko z CS pod Win7 (Vista może? Jeden wał) a jeżeli to tylko jedna gra, to zaśmiecony Windows to kiepska teoria - z resztą potrafię dbać o system.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swierszczu
Moderator
Moderator


Dołączył: 30 Maj 2004

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja miałem na odwrót. Na XP pingi 200-300, a po przeinstalowaniu na Win 7 tak jak zawsze, do 10, max 15.

Moja teoria jest taka że zanim zdążyłem wgrać aktualizacje do XP jakiś backdoor zdążył wleźć na komputer przez jakiś exploit. Zresztą i tak i tak w pewnych kręgach cały czas krążą exploity 0day pod XP, W7 które są strzeżone jak dokumenty Pentagonu.
_________________
66.6FM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury