www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Frag eXecutors CS GUI v3.0 by X9NOPHNS

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Mapy i modyfikacje gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wbeatn
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Sty 2007
Klan: brak

PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 6:49 am    Temat postu: Frag eXecutors CS GUI v3.0 by X9NOPHNS Odpowiedz z cytatem

Zakończyłem pracę nad moja najnowszą odsłoną GUI w wersji Frag eXecutors.

Poniżej więcej szczegółów. :)

ZMIANY
------------------------------------------

v3.0

+ dodano rozdzielczość 1280x800 (pozostałe: 1280x1024; 1024x768, 800x600, 640x480)
+ nowe tło podczas ładowania gry oraz w samym menu
+ zaktualizowane loga sponsorów
+ zmianiono wygląd okienka łączenia się z serwerem
+ zmianiono czcionkę w menu głównym oraz okienkach gry
+ dodano pliki rejestru (mousefix, accelerations etc.)
+ nowa zawartość commandmenu (źródło: minisunde SK GUI commandmenu)
+ zmieniony wygląd menu VGUI (źródło: minisunde SK GUI commandmenu)
+ nowy wygląd zakładek ustawień/opcji
+ dodano dźwięk w menu gry (The Lively Ones - Surf Rider)
+ zmieniono localny motd


(więcej info na fxgui.x9design.pl)

GALERIA



WIĘKSZE ROZMIARY


DOWNLOAD

Frag eXecutors CS GUI v3.0 by X9NOPHNS - 23,1 MB | .rar
Frag eXecutors CS GUI v2.0F1 by X9NOPHNS - 10,3 MB | .rar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 6:49 am    Temat postu:

Powrót do góry
headder
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Lut 2010

PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby graficznie jest wszystko git, z tym że prawie całe GUI niezgodne z zasadami ESL :)
_________________
ESL Account
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wbeatn
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Sty 2007
Klan: brak

PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

headder napisał:
Niby graficznie jest wszystko git, z tym że prawie całe GUI niezgodne z zasadami ESL :)


byłbym wdzieczny jezeli zechciałbys napisać więcej o tej niezgodnosci z ESL... swoja przygodę z tego typu ladderami skończylem wiele lat temu i pojecia nie mam jakie ogolnie dzisiaj tam regulaminy w tej kwestii panują... z drugiej strony czy w ogole da sie zmodyfikowac wyglad cs'a do podobnego stopnia nie naruszajac regulaminu ESL ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
headder
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 11 Lut 2010

PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wbeatn napisał:
byłbym wdzieczny jezeli zechciałbys napisać więcej o tej niezgodnosci z ESL... swoja przygodę z tego typu ladderami skończylem wiele lat temu i pojecia nie mam jakie ogolnie dzisiaj tam regulaminy w tej kwestii panują... z drugiej strony czy w ogole da sie zmodyfikowac wyglad cs'a do podobnego stopnia nie naruszajac regulaminu ESL ?


Tabelka wyników musi być oryginalna, nie może być przezroczysta, czy matowa, ale za to można mieć zmienioną w niej czcionkę, tj ja w moich GUI zmieniam czcionkę w tabelce i nic poza tym. Nie dostałem nigdy z tego tytułu żadnych PP.


Reszta tj. kolor konsoli, commandmenu mogą być zmienione.

Hud chyba nie może także być modyfikowany :)
_________________
ESL Account
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wbeatn
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Sty 2007
Klan: brak

PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za informację :) To nie jest ostatnia wersja tego GUI, później będę robił także innych topowych drużyn, także będe przygotowywał wersje dla ESL-owców i graczy FFA :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tr3ac3r
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Mar 2007
Klan: Lvz4k^^

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedz mi w tedy co odpowiada u ciebie za to ze multi jest pierwsze a fx czli conten lock ostanie i gdzie to sie zmienia bo t ogui jest tez na gameebanana kiedys juz chialem to zmienic jak robilem swoje gui ale nie wem gdzie sie to zmienia ta kolejnosc i czy idzie dodac cos swoje do pocji ze np po fx jeszcze cos by bylo

a i jeszcze jedno zrobiłem coś podobnego jak u ciebie ze jest obrazek i tylko sam progresbar jak wchodzę na serwer ale u mnie jest tylko przez chwile i potem normalne ładowanie a jak zmienia się mapa to jest caly czas to zmienione
a u ciebie jest niby zawsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Mapy i modyfikacje gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury