www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[FPS] Większe FPS i płynniejsza gra w nocy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
camilo14
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 20 Sie 2011

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 1:58 pm    Temat postu: [FPS] Większe FPS i płynniejsza gra w nocy Odpowiedz z cytatem

Witam normalnie jak gram mam 70 -100 fps w akcji oczywiscie spada i scinki ;/ net 10 mb wszystko ok . ale komp jest slaby 1.6 ghz geofrce 7600 gs 1 gb ram :) zczailem ze w nocy jest calkiem inaczej gra jest o wiele plynniejsza i ta 100 jest stabilna co zrobic zeby bylo tak przez dzien mysle ze to chodzi cos o neta bo w nocy jest duzo szybszy i moze nie obciąża kompa ? hmm co wy na to ? co sprobowac zeby w dzien bylo te 100 ;p ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 1:58 pm    Temat postu:

Powrót do góry
manikcs
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lis 2005

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twój komputer jest wilołakiem i jest nastawiony na prace w nocy, a w dzień zmęczony odpoczywa.

//Zapisane dla potomnych
_________________
100fps powered by: p55-gd65 | x3440 @ 3.4 | gtx560ti | 2x2GB 1600Mhz DDR3 | samsung 470 ssd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
camilo14
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 20 Sie 2011

PostWysłany: Nie Sie 21, 2011 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta ale po czym odpoczywa w nocy nie gram zbytnio :) jakieś porady co tu zrobic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NikO3213
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 19 Paź 2009

PostWysłany: Sro Sie 24, 2011 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To normalne że w nocy gra ci się lepiej. Zauważ że w dzień serwery twojego dostawcy internetu są zawalone przez wielu użytkowników i twój internet nie działa na 100%. W nocy ludzie idą spać zostają tylko takie "wilkołaki" i internet chodzi o wiele płynniej, a co za tym idzie gra płynniej chodzi i pociski lecą tam gdzie chcesz :) . Chcesz żeby grało ci się lepiej w dzień? zmień dostawce internetu na jakiegoś opora z którego korzysta mała część społeczeństwa albo zadzwoń do dostawcy neta ale wątpię czy to coś da.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
camilo14
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 20 Sie 2011

PostWysłany: Czw Sie 25, 2011 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko ze ja mam LANA na bloku więc zawsze mam dobrą prędkość i nie narzekam . kazdy mieszkaniec ma kabel podłączony do swojego mieszkania wiec obciążenia nie ma zbytnio ? no nie wiem moze masz racje :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury