www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
AntiCheat FAIL START czyli toudi iq nizej niz temperatura w

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klikk
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 20 Mar 2011

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2011 3:36 pm    Temat postu: AntiCheat FAIL START czyli toudi iq nizej niz temperatura w Odpowiedz z cytatem

Ja nie toudi zeby rzucac slowa na wiatr :)
tak jak mowilem o calym wielkim "AntiCheat" ktore juz ma problemy ze startem zalosne
Toudi ma max. 19 lat a jego IQ jest na poziomie 10latka więc nie ma o czym gadać.
Zapraszajcie znajomych do grupy http://steamcommunity.com/groups/ANTYanticheat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Wrz 17, 2011 3:36 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Porter~
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Maj 2006

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2011 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wtf?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basiliscus_plumifrons
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Maj 2011

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2011 7:14 pm    Temat postu: Re: AntiCheat FAIL START czyli toudi iq nizej niz temperatur Odpowiedz z cytatem

klikk napisał:
Ja nie toudi zeby rzucac slowa na wiatr :)
tak jak mowilem o calym wielkim "AntiCheat" ktore juz ma problemy ze startem zalosne
Toudi ma max. 19 lat a jego IQ jest na poziomie 10latka więc nie ma o czym gadać.
Zapraszajcie znajomych do grupy http://steamcommunity.com/groups/ANTYanticheat


"Dołącz do tej grupy jeżeli sądzisz ze anticheat.pl to jest-będzie gówno kilka powodów podam niżej

1. Załozycziel czyli toudi mówił mi ze wydał 10k na strone i forum co jest nie mozliwe pytałem sie go 3 razy odpowiadał 10k wiec to nie przypadek ze sie mu tak napisało

2. Toudi mówi ze ma 28 lat zachowuje i pisze jak 15-16 latek

3. Czy 28 latek wysyła 20 ogłoszen w grupie w ciągu 1 minuty? NIE

4. Napisałem w grupie AntiCheat.pl prawde o nim usunoł mój komentarz, napisałem drugi raz usunoł i zablokował opcje Dodawania komentarzy możemy to zobaczyc w grupie AntiCheat

Wniosek jest jeden dzieciak prubujący stworzyć coś na co nie ma pieniadzy i jest za młody

Cze wszystkim piszcie w komentarzac co jeszcze wam napisał tez już znany nam "TOUDI" haha :)!"

ok, jusz dolanczam źą
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury