www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Steam gift / bezpieczny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
superkwasek
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lut 2010

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 2:06 pm    Temat postu: Steam gift / bezpieczny Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem chciałem kupić tanio cs'a i mam pytanie.
Na allegro teraz pełno oszustów sprzedających używane/aktywowane klucze.
Czy to co podaje na aukcji jest bezpieczne?
http://allegro.pl/k-counter-strike-1-6-prezent-steam-steam-gift-i1840676914.html

Jest to steam gift jednak nie wiem na jakiej zasadzie to działa. Proszę o pomoc, pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 2:06 pm    Temat postu:

Powrót do góry
LorD_Vader_
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 13 Kwi 2005
Klan: vdrtutorials.pl

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działa to tak, że ja kupuję Ci grę i za nią płace i wysyłam Ci ją jako upominek na steam. Ty odbierasz i gra zostaje dodana do Twojej biblioteki i możesz ja pobrać przez steam.
_________________
>>>> http://showreel.pl/ <<<<

>>>> http://vdrtutorials.pl <<<<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duzo bardziej bezpieczne niz kupno klucza.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
delano.
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2011 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te prezenty nie są przypadkiem tymczasowe? Brat kupił cod:bo w ten sposób. Wszystko fajnie, tyle, że po chyba po 2 miesiącach gra zniknęła z listy gier. Support steam potwierdził, że prezent był tymczasowy.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dż0ki
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lis 2004
Klan: nie mam czasu

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2011 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no niemożliwe żeby były czasowe. Nikomu by się to nie opłacało. Tak odbiegając od tematu taka mała dygresja - jak to się stało, że 2 lata temu konta steam z cs 1.6 chodziły po 9 zł, a teraz znów po ~20-30 zł i ludzie to biorą? :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
delano.
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2011 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dż0ki napisał:
Nie no niemożliwe żeby były czasowe. Nikomu by się to nie opłacało. Tak odbiegając od tematu taka mała dygresja - jak to się stało, że 2 lata temu konta steam z cs 1.6 chodziły po 9 zł, a teraz znów po ~20-30 zł i ludzie to biorą? :>

Opłaca się temu który sprzedaje, bo inkasuje kase, a prezent tymczasowy wysyła za darmo. Trzeba więc domagać się keya, bądź od razu po otrzymaniu prezentu wbić w logi konta. Tam będzie pisać, że "otrzymano prezent". Jeżeli jest tymczasowy, to będzie pisało, że prezent jest tymczasowy. Na koncie brata tak pisze, ale wtedy nikt z nas nie myślał, że takie wałki można robić.
_________________
dostosuj podpis do regulaminu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dż0ki
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 28 Lis 2004
Klan: nie mam czasu

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2011 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym wypadku rzeczywiście może tak być. Ogólnie jest tak, że podczas zakupu gry przez steam masz do wyboru czy chcesz tą grę włączyć do swojego konta czy podarować na stałe innej osobie.
Nie wiem jak postępują osoby sprzedające gry poprzez gifting, ale myślę, że po prostu kupują na wyprzedażach, a potem sprzedają na allegro. Ewentualnie wchodzą w grę rabaty przy większych zamówieniach. Dla przykładu aktualnie wyprzedaż ma sega. Kupiłem dzisiaj AvP przecenione z 19.99 euro na 4.99 euro. Na allegro sprzedają po 30-40 pln :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury