www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Xash3D, czyli silnik HL z bonusami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Galapaka
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 28 Lip 2011

PostWysłany: Nie Paź 09, 2011 12:58 am    Temat postu: Xash3D, czyli silnik HL z bonusami Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szperając w necie, natknąłem się na pewien ciekawy silnik, Xash3D. Pozwala on na uruchomienie starszych modów do Half-Life(w tym samego HL), pisanych jeszcze za czasów WON2. Silnik posiada liczne usprawnienia w stosunku do przedsteamowego HL, między innymi możliwość używania tekstur 4096x4096, lepsze efekty oświetlenia, czy możliwość wczytywania map z Quake'a(przydatne w DM Classic). Udało mi się za pomocą niego odpalić między innymi Counter-Strike 1.3, ale żeby odpalić jakikolwiek CS inny niż 1.3 należy podmienić client.dll na ten z 1.3. Podobno kompatybilny z serverami na HLDS WON2, ale nie testowałem. Najbardziej cieszy fakt, że silnik ma otwarty kod źrodłowy. Niestety, bugów też póki co od groma. Ale warto sprawdzić.
http://www.moddb.com/engines/xash3d-engine
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Paź 09, 2011 12:58 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury