www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Poker oszoostwo i ogOOlny czaj.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ogaRniam
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Paź 2005

PostWysłany: Pon Lis 14, 2011 6:28 am    Temat postu: Poker oszoostwo i ogOOlny czaj. Odpowiedz z cytatem

Doszedlem do refleksji, że szansa wygrania pieniędzy na stolach za prawdziwą kase maleje z większą ilością graczy.

Z tąd ta dzisiaj do mnie refleksja bo skusilem sie na partypoker.com - dostalem 25$ normalnego szmalu i mialem dostac kolejne 25$ jak zrobie jaką kolwiek wpłate do 10$ ( dodatkowo dostaje 100% wpłaty swojej taki jednorazowy bonus ). No dobra mysle, kurde nie dali ciała z przelewem bo jak miało być to tak jest 25$ można wypłacić w moment albo zagrać o prawdziwe pieniądze od stawek 0.01$/0.02$ . Ja dzisiaj doladowalem o 15$

50$ za free, 15 $ moich i 15 $ gratis. W sumie 80 dolców na gre. Gdybym wiedział to odrazu bym je przelał, bo na usranym końcu przelalem swoje 20$ na PokerStars.com...

Pierwsze 15 minut gry bylo super, az zdumiewająca "ręka" co 1.5 rozdania ( 2 rozdania wygrane, 1 przegrana ) no i dorobilem sie tu 100$. Przeszedlem na 0.10$/0.15$ by pograć o jakąś lepszą stawke. Po moim wejściu na stół, weszło za mną stado Rusków, Ukrainców oraz Polako_O. A reszta rómów była przepełniona.

System po paru zwykłych rozdaniach zauwazyłem jeden problem, jeżeli floop sie ukazał i go nie podbijałem a miałem słabą ręke to przeciwnik zawsze podbijał. Niestety albo stety, nie zrobiłem archiwum. bo chociaż grałem na 5 stołów to mogłem.

I po tej utracie lekkiego ekhm funduszu doszedlem do wniosku, że gdy osoba odbierająca bonus dostaje przydzielone tak jak w cs'ie [P0DBot]...

Przez 8 godzin, probowałęm nawiązać kontakt z byle kim a żeby to mało nawet zacząłem im spamować/wyzywać/wyśmiewać tylko po to by odpisał chociażby "kropkę".

Zdziwiony jestem ale gadalem z kolegą na temat takich sytuacji i mówi, że boty są podstawiane na stołach na których jest Osoba dopiero co wpłaciła hajs. Nie wiem co to za technika ale mnie to przygnębiło.

Teraz mam zamiar zapytać sie was i odrazu do administracji - Chyba to nie jest karane. Jeżeli zabronione to prosze usunąc końcówke wypowiedzi.


Szukam osób które mają czas 2-3 godziny, i mają jakieś przelane pieniądze na PokerStars.com albo PartyPoker ( gdzie opisałem historie ).

Mam zamiar wrócić po moj zebrany hajs przez 8godzin na stawkach 1 centowych -.- z kimś kto poprostu usiądzie ze mną na stole i będziemy manipulować stołem ( 80% floopów jest naszych )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Lis 14, 2011 6:28 am    Temat postu:

Powrót do góry
1#p.B
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 12 Lip 2007

PostWysłany: Pon Lis 14, 2011 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zrozumiales z tego praktycznie nic (nie czytalem do konca), ale fajnie, ze walczysz z systemem :}
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aRo_O
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Pon Lis 14, 2011 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gram na partypoker od dłuższego czasu i żadnych botów nie zauważyłem. Bonus sobie wyrobiłem i oszustw się nie dopatrzyłem. poza tym pozdro jak idziesz ze 100$ na stawki 0.10$/0.15$. Przeciwnik podbijał bo wiedzieli jak się gra w pokera i zwyczajnie w świecie wyrzucali cię z rozdania :x oczekiwałeś że wszyscy będą czekali na wysokie pary, a w innych przypadkach tylko call i call? Inna sprawa, że ludzie wyłączają sobie czat, albo mają w nosie co piszesz. Party i stars dbają o swój interes i nie masz najmniejszych szans na manipulowanie stołami. no i tak, jest to nielegalne. Zyski dla nich są zbyt wysokie, żeby opłacało im się robić jeszcze jakieś lewe akcje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Pon Lis 14, 2011 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
System po paru zwykłych rozdaniach zauwazyłem jeden problem, jeżeli floop sie ukazał i go nie podbijałem a miałem słabą ręke to przeciwnik zawsze podbijał. Niestety albo stety, nie zrobiłem archiwum. bo chociaż grałem na 5 stołów to mogłem.


Po tym już nie czytałem, w sumie daleko zaszedłem.

1. Floooooop?
2. Skoro grasz do niego x na jakimś flopie to fajnie zrobić prob beta dla niego i zobaczyć gdzie stoi, że foldujesz to trudno.
3. Mogłeś pomimo, że grałeś AZ 5 stołów!? O LOL WTF. dobry jestes.


Ehh.. nie potrafisz zrozumieć, że jesteś po prostu fish i doszukujesz się różnych teorii spiskowych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ogaRniam
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Paź 2005

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 4:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, eh.


W ogole, ktoś wie na jakiej zasadzie działa doładowanie pieniędzmi?
Bo w takim momencie, gdy zaloze konto wraz z bratem. Wpłace pieniądze, i zagram na stole ktory ma 2 miejsca, dam all in i przeleje mu kase bo "wygral". Gdy to poczynie 5000 razy, na sfałszowanych kontach to zostane milionerem...

Podmienić dane w dowodzie, wyglad oraz scenerie nie jest trudno. Zmiana ip przez proxy tez nie jest trudne. Więc czemu takich rzeczy ludzie nie robią?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
majkelooo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Mar 2010

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za dużo robienia, by zostać "milionerem"
_________________
~SINCE 2007
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Serge
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Paź 2002

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wplac wiecej, dzieki takim jak Ty zarabiam :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aRo_O
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2005

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogaRniam napisał:

Podmienić dane w dowodzie, wyglad oraz scenerie nie jest trudno. Zmiana ip przez proxy tez nie jest trudne. Więc czemu takich rzeczy ludzie nie robią?
spróbuj zgadnąć.
mała podpowiedź:
a) jesteś pierwszym który wpadł na taki genialny plan
b) pokerroom wyłapuje takie przekręty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zagram na stole ktory ma 2 miejsca


Nie znasz nawet podstawowego słownictwa, a chcesz wojować ze 100$ na nl15 :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mysticmaN1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Kwi 2008

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bedzie ktos na tyle mily i przesle mi 1dolara na PS'ie?
_________________
http://www.youtube.com/user/GoDeepAndFeelMusic

Najlepszy deep-tech house :) Feel it
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ogaRniam
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 05 Paź 2005

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 4:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serge napisał:
Wplac wiecej, dzieki takim jak Ty zarabiam :)
:P
'?


@sam- Bet 0,15$ a nie 15$ sam nie che wojować bo to oszustwu!! :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Czw Lis 17, 2011 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sergowi chodzi o to, że jesteś po prostu fishem.

Tak, bet 0.15$ oznacza nl15. 0.15$ bb * 100bb (stack początkowy) = 15$, dlatego nl15.

Może się dokształć i wtedy coś pograj, bo z tego co widzę to Twoja wiedza nawet na nl2 nie wystarcza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
LazzaRov@
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 06 Mar 2007

PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 3:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest w ogóle NL15 na Party ? :lol:

Po drugie to co masz zamiar zrobić to chipdumping który bardzo łatwo namierzyć, zbanują konto Tobie i temu 'drugiemu' , a wraz z nim przepadnie hajs.


"I po tej utracie lekkiego ekhm funduszu doszedlem do wniosku, że gdy osoba odbierająca bonus dostaje przydzielone tak jak w cs'ie [P0DBot]..."

TROLOLOLOO :D boty są tylko na niszowych roomach z traficiem 2k w godzinach szczytu i w sieci ipoker :P Poza tym powinieneś się cieszyć, łatwo ich eksploatować :P

A ogólnie to weź coś poczytaj, potem siadaj do stołów...albo w sumie :D graj dalej xD niech się ktoś obłowi :D
_________________
~~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mysticmaN1
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Kwi 2008

PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty zamiast pisac swoje 'xD' przyjdz do cooliozum pograc ;)
_________________
http://www.youtube.com/user/GoDeepAndFeelMusic

Najlepszy deep-tech house :) Feel it
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sam
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 17 Kwi 2007
Klan: nolife'y

PostWysłany: Wto Gru 27, 2011 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

TROLOLOLOO :D boty są tylko na niszowych roomach z traficiem 2k w godzinach szczytu i w sieci ipoker :P Poza tym powinieneś się cieszyć, łatwo ich eksploatować :P


Mistrzowi chodzi chyba o to, że włącza się doomswitch :}
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury