www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[GRA] cs 1.6 tylko w natywnej rodziałce

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 12:27 pm    Temat postu: [GRA] cs 1.6 tylko w natywnej rodziałce Odpowiedz z cytatem

Nie mogę zmienić rozdzielczości w 1.6 (i w innych grach) na mniejszą niż natywną, ponieważ są czarne pasy na ekranie. W ustawieniach poprzedniej karty graficznej mogłem ekran rozciągnąć z rozdzielczością 1024x768 w grze bez zmiany rozdzielczości pulpitu. W obecnej (Geforce GT540M 1GB) nie mam takich opcji i muszę zmienić rozdzielczość pulpitu na 1024x768, żeby grać na rozciągniętym ekranie. Ogólnie jeśli chodzi o liczbę opcji jest jakaś bieda. Nie pomaga zmiana sterowników na starsze. Obecnie mam najnowsze. Nie wiem co mogę z tym zrobić? Może jakiś program typu NVIDIA BIOS Editor? Nigdy tego nie używałem więc nie wiem. Poniżej screen z opcjami (nie ma możliwości wyboru opcji zaawansowanych tak jak to było w innych moich kartach nvidia):


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 12:27 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Fartuch`
Moderator
Moderator


Dołączył: 15 Lip 2006
Klan: nie oglądam

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzyj menu bar i tam powinno być do wyboru widok standardowy i zaawansowany (advanced). Oczywiście bierzesz ten ten drugi i już powinno być więcej opcji w sterach do wyboru. Jeśli nie ma to sprawdź na różnych wersjach sterowników.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
triget
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 11 Cze 2004
Klan: Evil of Kill3rs

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym problem, że nie ma opcji zaawansowanych.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Zombie
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Sie 2005

PostWysłany: Wto Sty 03, 2012 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaki masz monitor?ile cali?i jaka rozdzialka pulpitu a jaka csa gdy nie masz paskow?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury