www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Wypowiedz sie i ty....

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS 1.6 i CS:C-Zero
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
allpha
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 15 Sty 2012

PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 2:58 pm    Temat postu: Wypowiedz sie i ty.... Odpowiedz z cytatem

Witam,
Zwracam się do was ponieważ uważam że tutaj otrzymam pomoc ...
Config jest to zbiór komend niezbędnych do gry , tak samo jak user config . wiem że istnieją strony ze zbiorem komend np. ( http://www.cscenter.pl/baza_poradnikow_do_counter_strike_1_6/13806-zbior_komend_w_counter_strike_1_6_|_komendy_counter_strike_1_6_a.html ) Jednakowo osoby które nie znają się nie wiedzą która komenda dotyczy serwera ,a która danego configu gracza....
Wiem że Na takich forach ludzie nikomu nie tworzą configu w całości, więc mój problem i pytanie polega na tym jakie komendy Warto było by mieć w configu,czy też w user configu aby poprawić swoją jakość gry i wygodę .... Jak wiadomo na większości serwerach Pewne komendy są wymuszane ,o to one :


rate "25000"
cl_cmdrate "101"
cl_updaterate "101"
ex_interp "0.01"

Więc teraz powtórzę pytanie ... Jakie komendy są niezbędne a jakie warto by było mieć w configu czy też w user configu waszym zdaniem ? Bardzo mnie to interesuje ponieważ jestem zwolennikiem cs od niedługiego czasu i chciał bym w pełni poznać jak i korzystać z możliwości tej gry bez jakichkolwiek ograniczeń . . .


P.S Bardzo proszę o pomoc , bo kto jak nie wy mi pomoże , Z Góry dziękuję i pozdrawiam. (Przepraszam za jakiekolwiek błędy .... mogę poprawić post wystarczy zwrócić mi uwagę)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Sty 25, 2012 2:58 pm    Temat postu:

Powrót do góry
DrNK^^
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2005

PostWysłany: Sob Cze 09, 2012 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cfg ma tobie ulatwiac gre, wiec kazdy ma swoje wazne dla siebie komendy.
te ktore wymieniles to komendy ktore pozwalaja na gre fer

a co do ustawien osobistych to zalezy tylko i wylacznie od ciebie ja moge ci zaproponowac abys sie zainteresowal komendami typu:

hud_fastswitch
_cl_autowepswitch
sensitivity
buymenu

i jak dla mnie przez 8 lat nie uzylem nic innego.
_________________
PRZEHEPREHERASZAM?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
N!30G4RN!4M
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 27 Paź 2007

PostWysłany: Sob Cze 09, 2012 2:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak wyżej, dodam pare od siebie:
hud_centerid
cl_radartype
cl_dynamiccrosshair
m_filter
zoom_sensitivity_ratio
cl_righthand
gl_texturemode

Warto też przeczytać o modyfikowaniu opcji startowych dla csa.
_________________
N!xOn napisał:
el0

Piszę tutaj ponieważ dostane odpowiedź na mój problem więc opisze swój problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Skrypty / Configi CS 1.6 i CS:C-Zero Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury