www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Nagłe spadki FPSU na dobrym sprzęcie...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawelrpg
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Sty 2012

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 8:44 pm    Temat postu: Nagłe spadki FPSU na dobrym sprzęcie... Odpowiedz z cytatem

Witam wiem ze było sporo takich tematów ale nigdzie nie znalazłem jeszcze pomocy,mianowicie posiadam taki sprzet:

Procek Intel Core i3 CPU M330 2.13 GHz
Ram 4GB
Grafika NVIDIA Geforce GT 320M 1024
Win 7

Od mniejwiecej tygodnia gram w Sourca,od poczatku było tak ze po 20 min gry strasznie scinało mi fpsy ze 120 na 38 ,bawilem sie troche configami,nic to nie dało,zmeiniałem rodziałki oraz opcje karty graficznej,to co trzeba poszło na OFF lecz nic to nie dało,mam Acera 5741G,podkładke chłodzaca,wada tego modelu jest kiepskie chłodzenie i mozliwe ze to jest tego przyczyna,jak temu zapobiec? Wiadomym jest ze przy fpsach 20-30 wogóle nie ma satysfakcji z gry dlatego przeniosłem sie na C-zero,chciałbym jednak wrócic na Sourca,prosze o rady,moze komus udało sie rozwiazac ten problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 8:44 pm    Temat postu:

Powrót do góry
qRaK css
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2005

PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie problem ewidentnie leży po stronie chłodzenia. Świadczą o tym spadki fpsów po kilku minutach grania (kiedy układ karty graficznej się zagrzeje). Również gram na laptopie i podkładkę chłodzącą zrobiłem sobie sam z kawałka wygiętej pleksy oraz 2 wentylatorów 12cm. Zrobienie samemu podkładki chłodzącej jest o tyle dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwala nam dokładnie rozmieścić wentylatory, a co za tym idzie strumień chłodnego powietrza powiewa w miejsce, które jest najbardziej narażone na działanie ciepła. Na Twoim miejscu zdjąłbym pokrywę pod spodem notebooka i skierował tam strugę zimnego powietrza i przeprowadził testy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pawelrpg
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 21 Sty 2012

PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem dokładnie tak jak radziłes Qrak,rozkreciłem kompa i przeczysciłem sprężonym powietrzem wentylator oraz wszystkie otwory odprowadzające powietrze na zewnątrz(kurz sypał sie dosłownie każdą dziura:P).
Zanim to zrobiłem mogłem cieszyc sie Csem maxymalnie 15 min,zaraz potem nagła ścina i "czkawka" przy 30 fpsach,natomiast po przeczyszczeniu grałem 2 godziny bez przerwy i nic sie nie działo,wszystko płynnie,fpsy skacza sobie zdrowo 80-40 i mozna swobodnie grac.Wszystkim majacym problemy z nagłym spadkiem fpsów radze przeczyscic dokładnie kompy,mam nadzieje ze komus to pomoże. Także problem rozwiązany,dziekowa Qrak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury