www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Błąd Steam Counter-Strike.PL#1 [FFA] @Shooters.pl

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL1 [CS 1.6 CS:CZ]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frost6
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Lut 2012

PostWysłany: Sro Lut 08, 2012 2:03 pm    Temat postu: Błąd Steam Counter-Strike.PL#1 [FFA] @Shooters.pl Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam STEAM CS 1.6 problem z połączeniem się z serverem komunikat:
NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.0.107:27015
Connecting to 195.42.112.111:27015 ...
Connection accepted by 195.42.112.111:27015
STEAM validation rejected.
Wiem że temat był już poruszany na forum, ale tworzenie pliku steam_appid.txt w folderze STEAM CSTRIKE; CSTRIKE_POLISH z wartością 10 nie pomaga, dodawałem do server.cfg sv_lan 1, oraz kasowałem ClientRegistry.blob. Od niedawna mam CS więc liczę na wyrozumiałość i pomoc.

Gra jest oryginalna, a ja zielony... :}

Drugi edit: Kochani Szturmowcy jak to jest, że na lapku mi wchodzi na wasz serwer? Lapek to XP, a uprzedni system to Sreven. Czy to ma jakiś wpływ :>

EDI(T): Sorka poległem w zgodność ustawionej na HL.exe i HLDS.exe do XP oraz uruchom jako admin nie działa na systemie 7 32 bity... Help? Jak we właściwościach STEAM zmienie na zgodność na XPSP3 to wyskakuje komunikat żeby to zmienić.

####

Podziękował za pomoc wszystkim którzy chcieli to przeczytać a nawet dyskutantom stawiam browary! Może i jestem słabo rozgarnięty, ale forum służy do pomocy! |:<

No Qr-wa Firewall wyłączony na stacjonarce, ale to pikus bo z lapka śmiga po wifi jak należy z firewallem. Czyatłem też że jest jakiś folder DEDICATED SERVER niestety nie mam go - o co kaman?

próbowałem też tego:
Kod:
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=782402
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sro Lut 08, 2012 2:03 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Konfiguracja serwerów HL1 [CS 1.6 CS:CZ] Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury