www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dziwne sterowniki SS USB problem .

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kornus2
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 28 Lut 2009

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 12:57 pm    Temat postu: Dziwne sterowniki SS USB problem . Odpowiedz z cytatem

Witam , posiadam SS siberia v2 wraz z kartą usb , zawsze grałem na win xp i wszystko było ok , jakoś miesiąc temu musialem zmienić windowsa na 7 i tu jest problem . Wgrywam sterowniki wszystko niby jest ok , ale program od sterów ma dziwną nazwę jakieś USB PnP sound device ( na xp było normalnie steelseries coś tam ) program prawie nie zawiera żadnych funkcji (wcześniej to były do wybrania profile , FPS , MUSIC , itp ) wszystko jest jakieś inne i to jest odczuwalne w graniu . Co z tym moge zrobic ?
_________________
Kornello .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 12:57 pm    Temat postu:

Powrót do góry
rechozord
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Lut 2012

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, moje pierwsze spostrzeżenie:

Zainstaluj sterowniki do Twojej karty USB kompatybilne z Twoim systemem operacyjnym , ilu bitowy masz system ? Być może sterowniki , które zainstalowałeś są dostosowane pod Windowsa XP , mogę się mylić , bo nie mam Siberi z kartą USB, ale może pomoże.

Pozdrawiam
_________________
http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:2294697
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o oprogramowaniu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury