www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
[GRA] ODSWIEZANIE EKRANU

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
flo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Wrz 2006

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 7:28 pm    Temat postu: [GRA] ODSWIEZANIE EKRANU Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problemik i prosze was o pomoc. Samsung 23 cale, odswiezanie w grze moge ustawic max 75 hz bo jak dam wiecej, to ekran gry nie rozciaga sie na caly obszar monitora, tak jakby windowed mode. Rozdzielczosc pulpitu to bodajze 1920x1080 60 hz. Jedynym wyjsciem zeby pograc na odswiezaniu 120 hz jest zmiana rozdzialki pulpitu do 800x600 za kazdym razem. Czy jest jakies inne wyjscie, bo zmienianie rozdzialki co kazde uruchomienie gry jest meczace.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 7:28 pm    Temat postu:

Powrót do góry
rechozord
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 29 Lut 2012

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile mi wiadomo, to nie ma, ja także, żeby pograć na 150 hz na Moim CRT Flatronie przed każdym eslem wrzucam rozdziałke 800 x 640 i ustawiam 144 hz na pulpicie, nie wiem , czy w Moim przypadku to jest konieczne, bo nawet jak wejdę na rozdzielczości 1360 x 768 i odświeżaniu pulpitu na 100 Hz , to w CS i tak mam pełny obraz, tutaj phantomek jak zobaczy mój post, mógłby mnie uświadomić, bo ma taki sam monitor :P
_________________
http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:2294697
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheaker
Mieszkaniec boarda
Mieszkaniec boarda


Dołączył: 07 Lut 2006

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a nie działa
Kod:
-w 800 -h 600 -freq 120/150*

w set launch options

* - niepotrzebne usunąć.
_________________
NAJLEPSZE fragi ze scouta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike 1.6 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury