www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
SZUKAM POWAŻNYCH LUDZI DO KLANU ! LUB STAŁEJ 4

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
popejnek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 29 Lut 2012

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 12:00 pm    Temat postu: SZUKAM POWAŻNYCH LUDZI DO KLANU ! LUB STAŁEJ 4 Odpowiedz z cytatem

Witam.
O mnie:
Mam 19 Lat, gram w cs-a 3 Lata na pozycji Shootera, od 6 miesięcy zajmuje się grą na pozycji Snipera lecz to zbyt mało żeby grać zawodowo. Mój Rn. to Venthrix. Woj. Kujawsko-Pomorskie, lecz o dojazdy na lany nie ma się co martwić. Jak wspomniałem jestem taktykiem, lecz jestem dopiero świeżak posiadam mnóstwo Taktyk na mapach de_ Train, de_nuke, de_dust2, de_inferno, de_tuscan po stronie terro. Mam też Dużo ustawień po stronie Ct na każdej z map . Pragnę osiągnąć coś w świecie e-sportu z drużyną która jest już zgrana i potrzebuje kogoś takiego jak ja.

Będziemy trenować jedną mape tak długo aż wyuczymy się WZOROWO tych taktyk. Oczywiście będziemy także Grali Allplay i ESL, Versusa.

Wymagam:
- Wiek: 17 Mniej nie biore ! Staż 3 lata nie mniej !
- Dobrze Strzelającego Snipera na TOP ! Ponieważ on jest najważniejszy dla drużyny.
- 3 Shooterów Którzy potrafią Strzelać, Umiejętnie rzucać Fleshe, Hejki, Smoki !
- Zgrywania Się, Słuchania Prowadzącego, Kultury, Gry TP, Przychodzenia na spotkania punktualnie !
- Może Być już do Zgrana 4 ( Grająca minimum ze sobą 4 miesiące )

Oferuje:
- Strone z własną domeną. www.goingtowin.pl
- Server Do GRY : Progammers
- Taktyka / Prowadzącego
- Server głosowy vt/ts3
- Dużego Zaangażowania czego wymagam również od was.


Na sprawdzenie radze przygotować azerusa i konto na allplay.
Steam: arti230292
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 12:00 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury