www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problemy z wydajnością.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macieinho
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 24 Maj 2006
Klan: =BdG

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 1:55 pm    Temat postu: Problemy z wydajnością. Odpowiedz z cytatem

Witam, na wstępie tego postu chce zaznaczyć, że próbowałem tutoriali z boarda, a także z innych stron www. :))

Mam dwa problemy dotyczące css'a. Pierwszy problem jest taki, że podczas wymiany ognia (nawet!) 1vs1 fps mi spadają do 15-20 nie zawsze, ale na tyle często, żebym się irytował. Drugim problemem jest to, że często mi się gra przycina i wtedy niemożliwe jest zabicie wroga. Kompa mam po formacie pliki z defragmentowane. Probowałem grać na botach dodawałem ich sporą ilość i takich problemów nie miałem

Aaa i mam jeszcze jedno pytanie, jak zrobić , żeby ustawienia graficzne itp mi się zapisywały ?? Bo co uruchomienie gry muszę to robić od nowa

Mój komp (laptop)
Inter core i3 2,10
4gb ram
Geforce GT 520m DDR3 1gb
Windows 7 home premium x64

Od razu zaznaczam, że mój laptop się nie grzeje. Ping mój średnio na poziomie 70 85 to max
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 1:55 pm    Temat postu:

Powrót do góry
qRaK css
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2005

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Strzelam, że w laptopie masz przycisk do zmiany profilu ekranu. Ustaw na Gaming lub coś podobnego. Jak z wydajnością w innych grach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury