www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Laser,latarka, celownik - pomocy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prisonbrek444
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 25 Kwi 2012

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 11:36 am    Temat postu: Laser,latarka, celownik - pomocy Odpowiedz z cytatem

Cześć. Mam problem cs:s mianowicie :
- nie mogę włączyć latarki.. (mimo ze w ustawieniach mam napisane którym przyciskiem , jednak nie działa, nawet po zmianie na inny)
- chciałbym zainstalować celownik laserowy do broni- a nie wiem jak
- czy można jakoś włączyć/zrobić/ustawić aby bronie snajperskie typu AWP , Sig 550 , czy Scout miały celownik - taki jak maja zwykle bronie.


Bardzo dużo szukałem, lecz niestety w google jest jak zrobić, ale do cs 1.6

Proszę o dokładne instrukcje co, gdzie i jak mam zrobić - jestem kompletnie zielony jeśli chodzi i takie zabawy ;p a chciałbym mieć takie ,,bajery" (jeżeli wgl jest to możliwe)

Gdyby ktoś mógł proszę o kontakt:
gg- 12081175
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 11:36 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy z Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury