www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
+2 AMBITNYCH NA STALE, GRA TAKTYCZNA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Source
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ISeeYou123
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 04 Wrz 2010

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 9:45 am    Temat postu: +2 AMBITNYCH NA STALE, GRA TAKTYCZNA Odpowiedz z cytatem

Szukam
2x Shooter

JEST TO TRZECIA SERIA TESTOW, TEST MIAŁO JUŻ PONAD 30 OSÓB IM SIE NIE UDAŁO SPRAWDŹ SIĘ MOŻE TO BĘDZIESZ TY

PRZECZYTAJ ZANIM NAPISZESZ !!!

1/ Nie pytaj się czy aktualne, czy nadal szukam (nawet gdyby to było miesiąc po wystawieniu posta)
2/ Nie pisz cześć, hello, hi, tylko od razu rozpisz się na parę zdań, zacznij od konkretów takich jak wiek, nick, miasto i DOKŁADNIE opisanego doświadczenia (możesz dodać do tego link banid,esl,ap itp )
3/ Nie klikaj co słowo "ENTER",bo od razu cię wywale. Dopuszczalne są tylko długie, rozbudowane zdania.
4/ NIE KŁAM, nie wymyślaj ile grałeś, i gdzie grałeś. I tak prawda wyjdzie na jaw
5/ Jeżeli ty mnie zaprosiłeś do znajomych to pierwszy do mnie piszesz nie na odwrót
6/ Upewnij się, że przeczytałeś dokładnie wszystko i spełniasz warunki w 99%


Zaczniemy od podstaw nad którymi będziemy pracować przez najbliższe tygodnie. Przede wszystkim w tym czasie będziemy pracować nad komunikacja ponieważ uważam ze jest to jedna z najważniejszych części gry . W momencie w którym uznamy ze komunikacja jest już prawidłowa przejdziemy do rożnych zagrań taktycznych. Po tej czynności przejdziemy do poprawy zależnie od błędów będzie wyglądać poprawa. Jesli juz kwestie dnia wczorajszego zostawimy zrobimy krótkie ćwiczenia poprawiające kontrole i opanowanie. Zależnie od potrzeb zostanie chwila na dogadanie szczegółów zagrań typu anty-rash itp. Jeżeli uznamy ze kwestia treningu jest już skończona przejdziemy do gry.

Kolejna kwestia jest czas w jakim będziemy grac.
Ustalimy to jak już bedzie stała piątka.
Do poszczególnych potrzeb np. Gdy ktoś wychodzi informuje dzien wczesniej zmieniamy godziny i zapewne ograniczamy czas gry. Pisząc do nas musisz mieć świadomość ile czasu będziesz musiał poświecić dla drużyny.

Wymagania
+Wiek - w granicach 16-22
+Mobilność - Tutaj chodzi mi o możliwość podróżowania na wszelkie lany, bootcampy i tego typu rzeczy, oczywiście w początkowej fazie powstawania drużyny możemy o tym zapomnieć, ale jak każdy team do tego trzeba dążyć!
+Team Play - Wielu mówi, że gra TP a nie potrafi, na to i na grę techniczną kładę największy nacisk! Dlatego też zastanów się czy potrafisz czy myślisz, że potrafisz grać TP.
+Gra techniczna - Nie wiesz o co mi chodzi? Nie pisz.
+Elastyczność - Często będą zmieniane godziny i dni naszych spotkań, dlatego też zawsze każdy powinien starać się jak najbardziej to możliwe dopasować się do zespołu. (W granicach rozsądku oczywiście)
+Doświadczenie - Oczekuję aby każdy zgłaszający się do nas mógł nam nim dorównać. Czyli wymagane duże doświadczenie!
+Brak problemów z internetem - Chodzi mi tutaj o brak lagów czy nagłych braków połączenia internetowego.
+Brak problemów ze sprzętem - Na pewno będzie grać na ESL'u dlatego też aby z nami grać musisz mieć sprzęt, który utrzyma Ci te 100 FPS'ów w 3-5 smokach przy włączonym ESL WIRE.
+Zachowanie - podczas meczu zero tekstów do przeciwników żadnego przeklinania wyzywania na rywali po prostu szacunek dla przeciwników
+Dojrzałości emocjonalnej - nie chce słuchać na ts żadnych ryków,wrzasków głupich smiechów podczas naszej gry
+Kultura - nie chce wysłuchiwać wyzwisk na ts zachowaj to dla siebie..
+Info - padasz dajesz dokładne info nie chcemy wysłuchiwać żadnych komentarzy pod adresem przeciwnika ani nic..


Co planujemy :
- to tak jak wcześniej pisałem pierwsze tygodnie będą polegały na postawieniu wszystkiego na nogi calej komunikacji i testu czy sie nie sypnie po 2 tyg( ODRAZU PISZĘ W TYM MIEJSCU JEŻELI MASZ ODEJŚĆ PO 2 TYG, NIE PISZ ! )
-Drugie co jest w naszych planach to pcw z zagranicznymi teamami tam cwiczyć nasze taktyki
-Nastepnie CUPy z ESLa ( tzn EAS, EPS itp )
-I napewno później pokażemy sie na lanie
O nas :
nIF - 17 lat/ Białystok / shooter
Norberq - 22 lat / Kraków / shooter/Prowadzacy/taktyk
migus - 19 lat / Bydgoszcz / sniper

*Powtarzam!*
Jeżeli już przeczytasz całość tematu i zdecydujesz się napisać do mnie
W twoim podaniu powinno się znajdować wszystko na twój temat , cała twoja historia gry
Twoje podanie ma wyglądać jak „streszczenie lektury” ma nas zaciekawić i dać do zrozumienia że jesteś graczem którego szukamy!

KŁADZIEMY NA GRĘ TAKTYCZNA WIĘC PROSZE NIE OBAWIAĆ ZE KTOŚ BEDZIE ZAMYKAŁ NA TESCIE...


Kontakt:
steam : http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:15840456
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 9:45 am    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Source Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury