www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Problem ze STEELSERIES KINZU OPTICAL MOUSE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edward1
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Kwi 2012

PostWysłany: Sob Sie 04, 2012 9:59 pm    Temat postu: Problem ze STEELSERIES KINZU OPTICAL MOUSE Odpowiedz z cytatem

Wczoraj doszła mi myszka jak w temacie. Pełen chęci, i zapału do gry na nowej myszce podpiąłem ją do usb, niestety bez reakcji komputera na nią, tylko dźwięk. Natomiast windows nie znajduje myszki, mysz działa w 100% bo sprawdziłem na laptopie i wszystko ładnie gra. Po za tym ściągnąłem sterowniki ze strony producenta steelseries, niestety do odpalenia sterowników potrzebna jest wykryta mysz. Nie wiem w czym tkwi problem :(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Sie 04, 2012 9:59 pm    Temat postu:

Powrót do góry
edward1
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 23 Kwi 2012

PostWysłany: Sob Sie 04, 2012 11:39 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze, że początkowo mysz była znaleziona i działała przez pare sekund. Działała po komunikacie 'znaleziono nowy sprzet - mysz kinzu' A przestała działać po tym jak wyświetlił się komunikat - sprzęt gotowy do użycia.. DZIWNA SPRAWA :o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZmX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2008
Klan: Nie oglądam

PostWysłany: Czw Sie 09, 2012 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

System operacyjny?

Menadżer urządzeń, dodaj usuń sprzęt i odinstaluj ją.
_________________
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2713004
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Problemy i dyskusje o sprzęcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury