www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
CS GO BETA [Pytanie]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SgX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2008

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 4:59 pm    Temat postu: CS GO BETA [Pytanie] Odpowiedz z cytatem

Witam mam prosbe czy ma ktos do zalatwienia gifta do cs:go poniewaz chce sprawdzic go i zobaczyc jak sie gra bo nie chce kupowac w ciemno. Mozna sie dogadac ;) Slyszalem dzisiaj od kilku osob ze kazda osoba moze grac na becie jesli instalowala cs 1.6 lub cs:s. Moglby ktos to wytlumaczyc jak pobrac cs go bete? bo chcialbym pograc sprawdzic, poniewaz chce zakupic keya na allegro lecz nie chce kupywac w ciemno bo nie wiem czy spodoba mi sie ;) pozdrawiam
_________________
Intel Core i5-4440 CPU @ 3.10 GHz
8 GB DDR3
GeForce GTX 650 2GB DDR5
GIGABYTE GA-H81M-S1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 4:59 pm    Temat postu:

Powrót do góry
paladyn300
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Paź 2009

PostWysłany: Czw Sie 16, 2012 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostep do bety dla osob co maja 1.6 lub source? No chyba nie bo ja takiej mozliwosci nie mam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury