www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Opinie o GO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
YaQubek
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 08 Lut 2010

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bulletprooF~ napisał:
Wszystko zalezy od tego, czy wieksze organizacje jak WCG itp. przejda na CS:GO.

Pogralem pare godzin i nie moge sie w zaden sposob przyzwyczaic do tego dziwnego movementu i recoila. Brak skanowania dalbym na minus, a nie jak niektorzy - na plus. To byl jeden z najwiekszych urokow serii (nie liczac css, ktore przeciez praktycznie umarlo w porownaniu do starszego 1.6). Nie wiem dlaczego valve chociaz raz nie poslucha opinii graczy. Zrobic gre na bazie 1.6 z lepsza grafika, paroma dodatkami typu bronie, skiny, przerobione mapy, ale bez miliona ruchomych elementow i bajerow, ktore sa fajne, ale w singlu. Hit murowany, bo dla cashuali bardziej atrakcyjny z powodu grafiki (co za tym idzie - wieksze zainteresowanie organizatorow turnieji), a dla starych wyjadaczy stary dobry konter z podobnym recoilem, skanowaniem, movementem.


Da się skanować cienkie ściany drzwi, beczki itp. Nie ma tam ruchomych elementów. Ja się bardzo łatwo przestawiłem na nowy recoil i movement więc nie wiem o co wam chodzi. To jasne że nie będziecie od razu strzelać samych baniek jak w 1.6. Neo na początku też nie niszczył głów za każdym strzałem w 1.6, trzeba po prostu poćwiczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Skype
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 2:36 pm    Temat postu:

Powrót do góry
friZz
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 16 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie strzelanie headów w tej grze nie ma żadnego uroku. Zabiję kogoś i pada jakoś tak śmiesznie. Zapewne podobnie, jak padłby człowiek w realu, ale zmiana w tym kierunku wcale nie jest fajna.

Biegasz, strzelasz, ktoś pada. Właściwie nie wiadomo co do czego. Fakt, muszę więcej pograć, ale nie sądzę, że ogarnę tą grę choć w połowie tak jak 1.6.

ps. Teraz dopiero widzę, jak prosto i świetnie były zaimplementowane flashe w 1.6. Mleko i koniec ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
melon91
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Kwi 2009

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie i panie.

Naprawdę chciałem dać szanse tej grze. Kupiłem, zainstalowałem, pograłem tydzień, skasowałem i się mega zawiodłem. Grałem bity tydzień przez około 2h dziennie. Stwierdzam że ta gra jest czerstwa bo nie ma w niej nic z CS 1.6 z wyjątkiem przedrostka ,,CS,, Ot taki port z PC na konsole dla fanów COD-a. Ponadto oglądałem meczu NiPu chyba z MAD-ZONE czy jakoś tak. Wytrzymałem 5 minut, stwierdziłem komisyjnie z kolegami że wieje nudą. Tego się po prostu nie da oglądać. Valve znowu sobie strzeliło w kolano nie słuchając graczy i robiąc po swojemu.

Na koniec steamstats dnia 12012-08-28 20.04 sekund 53

51,540 CS.1.6
33,248 CS GO. Obserwuje regularnie i maleje.


Nie ciekawie to dla tej gry wygląda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Viny
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Cze 2006

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie nie wiem jak to napisać ale jesteście denni pisząc takie posty wszyscy tak się zachwycają 1.6 a przypomnę że jak tak gra wchodziła na rynek to była po prostu nie grywalna miała masę błędów i w praktyce nie dało się w nią grać pozostawał tylko 1.5. Minęło sporo czasu zanim 1.6 przypadł graczom dajcie tez czas GO nie wszystko zrobi się od razu tydzień czasu to naprawdę dużo :lol: brak słów :o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alaster
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Mar 2012

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprostu CS 1.6, CS:S jak nie umarli to juz sa w kostnicy, era CS:GO, ja do tej gry przekonalem sie odrazu, zadawolojace zmiany, szybkoscy gry zwiekszona, jak dla mnie wszystko pieknie, i caly czas upodobnia sie bardziej do gier szybkich typu Quake, Urban Terror...

Jak dla mnie mozecie dawac statystyki ile ludzi gra w CS:GO, ale i tak kazdy wie ze z takimi eventami, turniejami jakie sa, kazdy przejdzie.

NiP sie odrodzilo na CS:GO, ESC gra tez i cwiczy na CS:GO... Ludzie mozecie dalej grac na cw.pl gdzie nie ma poziomu, lub miec wrescie szansze cos osiagnac :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
friZz
Redakcja CS.PL
Redakcja CS.PL


Dołączył: 16 Kwi 2007

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alaster napisał:

Ludzie mozecie dalej grac na cw.pl gdzie nie ma poziomu, lub miec wrescie szansze cos osiagnac

Ja myślę, że większość z graczy czy też boardowiczów nie planuje "czegoś osiągnąć" w grze komputerowej, ale po prostu dobrze się bawić, jak np. ja. Więc gra musi sprawiać frajdę :)

Ja z kolei jestem po jakichś 8h grania i coraz bardziej mi się ta gra podoba. Brakuje całego uroku 1.6, ale trudno. To inna gra. Drażniące są pewne dźwięki i zbyt "kolorowe" mapy. Za dużo na nich elementów i trudno się skupić, a czasem dostrzeżenie wroga jest prawie niemożliwe. Jak dla mnie, ta gra jest bardziej casualowa niż 1.6, co w zasadzie mi nie przeszkadza.

W "komputer" gram od czasu do czasu, ale jak już znajdę czas, to myślę, że FFA w GO będzie fajną zabawą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
melon91
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Kwi 2009

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak dla mnie mozecie dawac statystyki ile ludzi gra w CS:GO, ale i tak kazdy wie ze z takimi eventami, turniejami jakie sa, kazdy przejdzie.



hmm. Biorąc sytuacje na logikę. Sponsorzy powinni sponsorować tą gre która jest popularna i grana bo przecież zarabia sie na reklamach. Im więcej ludzi ogląda tym lepiej. Jeśli gra nie nadaje sie do gry zespołowej to mecze staja się nudne i tym samym mało ludzi ogląda je na streamie itd.

Małe zainteresowanie grą zwykłych ludzi = mniejszy dochód z reklam = mniejsze nagrody. Teraz jest 28k grających gdzie na początku było 50k. Przegrywa nawet z Sourcem !

Jeśli źle myślę proszę żeby ktoś mi to wytłumaczył.



Cytat:
Ludzie nie wiem jak to napisać ale jesteście denni pisząc takie posty wszyscy tak się zachwycają 1.6 a przypomnę że jak tak gra wchodziła na rynek to była po prostu nie grywalna miała masę błędów i w praktyce nie dało się w nią grać pozostawał tylko 1.5.



Sama zasada gry sie nie zmieniła. Map jakoś rewolucyjnie nie zmienili. Po prostu była zbugowana i tyle. Wątpię czy programiści będą w stanie poprawić grę na tyle żeby była grywalna do tego stopnia aby oglądać jakoś te mecze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alaster napisał:
Poprostu CS 1.6, CS:S jak nie umarli to juz sa w kostnicy, era CS:GO, ja do tej gry przekonalem sie odrazu, zadawolojace zmiany, szybkoscy gry zwiekszona, jak dla mnie wszystko pieknie, i caly czas upodobnia sie bardziej do gier szybkich typu Quake, Urban Terror...


Chyba grales w inna gre. CS:GO jest wolny. Movement tam nie istnieje. Gdzie ty tam widzisz podobienstwo do dynamicznej gry jaka jest quake?

Pograj troche w CS 1.1 to zobaczysz jak szybka to byla gra. Od 1.5 cs zwolnil a 1.6 to byl uklon dla szerokiej rzeszy graczy.

Alaster napisał:

NiP sie odrodzilo na CS:GO, ESC gra tez i cwiczy na CS:GO... Ludzie mozecie dalej grac na cw.pl gdzie nie ma poziomu, lub miec wrescie szansze cos osiagnac :)


Tylko kto to bedzie oglada...
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę to ludzie oglądają jak top gracze streamują i mecze też są oglądane. Według mnie potrzeba trochę czasu na przestawienie się. Obecnie nie ruszam gry do października :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alaster
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 14 Mar 2012

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, ludzie poprostu z tego co widze to polowa co mowi ze CS 1.6 jest lepszy, ze CS:GO to lipa facebookowo itp. poprostu nawet nie zakupilo tej gry i nie grali w bete... Oczywiscie ze ludzie w 1.6 dalej beda grac, ale jednak nadeszla pora CS:GO(przynajmniej tak to wyglada jak narazie), moze miec milion graczy nawet CS 1.6, ale zapewne nie bedzie jakis eventow. A co do tego co mi odpowiedziano tak, powinno byc ze gra z najwiekszym rozglosem, ale jezeli CS:GO jest nowa gra, i ma sponsorow na ESL-u, ma rozglos, to robi ze duzo ludzi kupi ta gre, ze zobaczy jaka jest i zapewnie sie na nia przerzuci... Dodalem na steama paru kolegow z ktorymi gram w CS:GO i prawde mowiac grali w CS 1.6 z 5-6 lat, to dlaczego na GO przechodza? Dlaczego juz nawet 1 godziny nie graja w CS 1.6?

Mozecie mowic ze CS 1.6 przerasta liczba ludzi, ale powiedzcie to samo za kilka lat, wtedy gdy scena bedzie pelna :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jumperwk
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Maj 2012

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że valve za szybko wypuściło grę. Dużo rzeczy jest nie dopracowanych i pewnie zajmie to sporo pracy aby nie było dwuznacznych sytuacji. Najbardziej obawiam się oszustów i cziterów którzy niszczą wszystkie gry nie tylko CSGO. A dwa dni po premierze CSGO na publiku widzę gościa na speedhacku i z aimbotem (w ciągu kilku sekund przebiega na respa przeciwników waląc banie za banią). Takie momenty odbierają ochotę do gry. Przegrać z lepszym ok! ale przegrywać z oszustem można porównać do walenia głową w mur.

Koncepcja valve:
Tani produkt CS:GO powoduje, że pseudo gracze mają kilka kluczy i "testują" rujnując grę i rozrywkę większości graczy. W rozrachunku końcowym valve banuje konto, pseudo gracze kupują nowe klucze do "testowania" i koło się zamyka. Zadowolone valve bo produkt się sprzedaje przybywa zer na koncie bankowym i zadowolny oszust bo co to dla niego 10Euro (godzina pracy w niemczech w markecie przy rozkładaniu towaru).

Jeżeli chcą wydać dobrą grę dla graczy to mają jeszcze dużo do roboty.
Z cziterami mogę pograć w 1.6 i CSS i nie muszę wydawać 10euro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ESSA
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Paź 2006

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cs 1.6 ? Jak teraz patrze na tą gre to widze kwadraty :lol:

cs:go cos nowego i zaje banie wchodza i lataja ciala TO JEST TO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
McG
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 18 Sty 2010

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alaster napisał:
Poprostu CS 1.6, CS:S jak nie umarli to juz sa w kostnicy, era CS:GO, ja do tej gry przekonalem sie odrazu, zadawolojace zmiany, szybkoscy gry zwiekszona, jak dla mnie wszystko pieknie, i caly czas upodobnia sie bardziej do gier szybkich typu Quake, Urban Terror...


Po prostu to jesteś głupi i tyle, większych dyrdymałów jeszcze nie czytałem, po pierwsze dziecinko CS1.6 oraz Source "nie umarli" i nie są w kostnicy bo to zupełnie inne gry tak samo zresztą jak CS:GO, każdą z tych gier ma swoich zagorzałych fanów, którzy nie muszą grać w ligach, turniejach, liczy się dla nich "FUN" są przyzwyczajeni do swojej gry i będą grali nawet jak wyjdzie CS2.0 :D

Po drugie CS:Go jak na razie najwolniejsza pod względem tempa gry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ESSA
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Paź 2006

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu sie przyznajcie ze nie macie sprzetu do gry :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2012 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jakie ma ta gra wymagania ale przez 2-3 dni gralem na full detalach hd.
Powiem szczerze - gra mi sie bardziej podoba teraz jak dalem ustawienia na minimalne z rozdzielczoscia 800x600. Oczywiscie nie mowie tutaj o grafice, bo jest duzo gorsza ale wtedy bardziej czuje sie "w grze".

Dlatego wlasnie uwazam CS:GO za gre dla niedzielnych graczy. Fajna grafika ale wszystko inne w porownaniu do cs 1.6 strasznie uproszczone.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury