www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Opinie o GO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
melon91
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Kwi 2009

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
JA mam pytanie o recoila, poniewaz nawet gdy sciagam myszka w dol, to te kule leca kazda w inna strone.Czy ta gra to takie gowno, czy sa jakies ustawienia jeszcdze ? mam 75 fpsow stale wylaczona synchro.Co jeszcze mozna zrobic ?



Nawet jak bedziesz mial 300 fps to recoil zostanie ten sam. Poprostu to jest gra typu spray&pray. Nie jesteś w stanie opanować wiecej niż 5-6 strzałów ponieważ broń za każdym razem zachowuje sie inaczej no chyba że użyjesz legendarnej techniki ADADADADADADADADA znanej fanom CODa która w magiczny sposob resetuje recoil i pozwala nadal jakimś cudem być w miare celnym. [/code]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 11:04 pm    Temat postu:

Powrót do góry
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:D

Recoil, recoilem... ale co z płynnością gry?
Generalnie przedwczoraj odpaliłem GO na swoim lapie, z tego samego użyczonego konta, żeby nie było że nie znam na bieżąco gry a się wypowiadam. Jakież było moje zdziwienie, gdy przy tych samych ustawieniach zamiast 90~110 fps, było - 30~40. Różne mapy, różne serwery. Co dziwne, inne gry chodzą tak wydajnie jak chodziły wcześniej. Tylko ten badziew mieli gorzej... Sprawdziłem wszystko, ale ustawienia systemu (w tym karty grafyky były takie jak być powinny). Myślę, że to celowe ale w uwagi iż generalnie mam w głębokim poważaniu:

- na jakim sprzęcie grają TOP gracze na świecie osiągając 50000000 fps, udawanie PRO mnie nie jara;

- komputer to nie całe moje życie, nie gram za dużo w inne gierki i nie zamierzam bulić (robiąc za frajera do nabijania kasy) i wymieniać co 5 miesięcy ważniejszych podzespołów, żeby pograć przyzwoicie w grę która CHODZIŁA WCZEŚNIEJ ŚWIETNIE!!!!!
Już bym wolał wywalić kase na kupno kolejnych butów dla dziołchy. Przynajmniej byłby jakiś pożytek (święty spokój).

,to gólnie z dnia na dzień coraz bardziej w tej grze widzę DNO i 10m mułu. I coraz bardziej bawi mnie opluwanie tego gniota, robiąc na przekór specjalistom od mydlenia oczu - marketingowcom, podłożonym recenzentom itd.






Ps. Za pierwszym razem jak to ścier.wo instalowałem na tym samym sprzęcie, to fps było 150+. Ten systematyczny spadek, to na pewno przez fragmentację dysku albo nieskasowane pliki cookies....
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
melon91
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Kwi 2009

PostWysłany: Wto Cze 25, 2013 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już się poddałem. Nie instaluje już tego bo to się mija z celem. CYX sie w grobie przewraca jak to widzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tobster
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2006

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem, po 2 dniach:
+ granie na 42" w 1920x1080 jest naturalniejsze (CS:GO)
- losowy recoil
-/+ biega sie troszke szybciej ?
- geometra map ta sama, ale za duzo zbednych pierdol na nich
- poruszanie się modeli, nadal kicajace zajece
grafika ? od bety grałem z gl_picmip 0.5 ...

Tak powinien wyglądać CS:S i wtedy PROMOD miałby sens. Dużo do poprawienia w tej grze jak na razie 1.3 > ALL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
melon91
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 21 Kwi 2009

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=vf230Sj7tUA&NR=1

Fajny Bug :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zero Coolz
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 15 Sie 2005

PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zasadzie to cały koncept rozrzutu broni, recoile itp. jest do śmietnika
_________________
Cytat:
,,Nie ten wygrywa kto pierwszy strzeli, ale ten kto pierwszy trafi..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alchemik545
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Lis 2010

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2013 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainstalowałem no i nadal to samo. Wale full auto po plecach z bliska a to nie rejestruje hitboxow w ogóle. Ależ valve się postarało(!) zmienili inteligencję kurczaków teraz to można pograć na inferno bez problemu. Dodali m4a1 i usp.. no nareszcie ale 20 kul w m4 to jest śmiech. Dodali skiny i handel nimi.. aż dziw mnie bierze że ludzie kupują skiny po ponad 100$ no ale w sumie można nieźle zarobić na tym. Ogólnie gra mocno ssie w ogóle nie prawili bugu adadada, movementu czy zwalonego deagla ale inteligencja kurczaków ważniejsza haha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Nie Lut 09, 2014 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że valve uznało obecną wersję CS:GO za finalną bo grając w nią co parę miesięcy nie widzę żadnych zmian na lepsze.

Moim zdaniem powinni zaimplementować w tej grze rzut kostką kilku graczy i ten który ma największą liczbę oczek zabija pozostałych z automatu. W tym momencie ta gra sprowadza się dokładnie do takiego scenariusza.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SonicX
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 07 Wrz 2007
Klan: Szukam

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CSGO jest okej, wg. mnie śmiało można pograć przez kilka lat :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Nie Kwi 06, 2014 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest ok tylko na taki casual playing. Czyli grasz od czasu do czasu a i tak mordujesz jak chcesz.
Taki pewnie był zamysł Valve - łatwo się zabija bez jakichkolwiek umiejętności to więcej dzieciaków kupi grę. A że większość przygodę z grą rozpoczęła od 1.6 to nie rozumie, że kiedyś ta gra była bardzo wymagająca i wymagała umiejętności.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alchemik545
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 06 Lis 2010

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po przegraniu 700h nadal stwierdzam że ta gra jest słaba.
Dodali CZ75 czyli ten pistolet maszynowy który dla mnie jest porażką. Wystarczy że tylko wciśniesz LPM i od razu masz fraga na koncie.
Losowy recoil nadal jest losowym, kule często mijają hitboxy, sporo jest tych bugów nadal. Nawet odechciało mi się już śledzić scenę cs go przez te obstawianie skinów. Teraz teamy się podkładają (specjalnie przegrywają) i biorą kasę za skiny które zdobyli przez podłożenie. Tragedia co zrobi z tymi dawnymi ekscytującymi meczami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
K!ll0l
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 10 Mar 2004

PostWysłany: Czw Sie 14, 2014 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gram (w sumie grałem) w cs'a od wersji beta..nawet nie pamiętam, który to był rok czy 99 czy 2000. Jak mogłem przeżyć zmiany wersji z 1.3 na 1.5 (z bólem) oraz 1.5 na 1.6 (na samym początku STEAM był dla mnie uosobieniem całego zła :D ) to jednak do każdej kolejnej wersji udało mi się przywyknąć i po latach gry doszedłem do wniosku ze na obecne czasy jednak 1.6 jest najlepsza wersja i nic nie powinno się już zmieniać. Wiedziałem jak wygląda rynek, wiedziałem o parciu producentów sprzętu oraz o tym, że młodsze pokolenie chce grać w gry, w których po 2-3dniach będą na poziomie osób grających lata..ale liczyłem, że CS będzie "wieczny" w tej formie. Myślałem że może troche odświeżą grafike ale dla mnie to nigdy nie było najważniejsze..grałem na 640x480 i nie liczyła się cukierkowa grafika tylko niesamowita grywalność. To że do tej gry trzeba było mieć opanowanie, że skill zależał od naszej psychiki i lat treningu.

W/g mnie skończyły się lata świetności tej gry. Nic już pewnie tego nie zmieni. Ostatni raz grałem w cs'a w marcu zeszłego roku..ale chyba jestem już za stary na zmiany albo ogólnie na gry. CS:GO mnie denerwuje i szybko mi się nudzi.

To tylko moja subiektywna opinia i rozumiem to, że ta gra możemy mieć wielu fanów..a profesjonaliści muszą mówić, ze obecna wersja jest najlepsza..bo co mają powiedzieć? Że gra jest dnem? Wtedy ludzie nie będą w to grać to oni nie zarobią. Im popularniejszy będzie CS tym więcej LANÓW z wyższymi nagrodami. Niestety..tam gdzie pojawiają się duże pieniądze tam ideały i prawdziwe piękno schodzi na bok... ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Czw Sie 28, 2014 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ta gra jest dla zakompleksionych dzieciaków. Porobili jakieś śmieszne rangi, żeby jeden dzieciak mógł się pochwalić drugiemu.

Dawniej jak ktoś miał dobre statystyki sadził masę bani, mógł zabić w rundzie 5 ludzi to robiło wrażenie. Jak samemu się robiło takie akcje to była taka satysfakcja. Teraz szczerze powiem, że mnie osobiście hsy kompletnie nie cieszą bo to jest tylko i wyłącznie kwestia farta. To że czasami mi się uda zabić nawet 12 ludzi na jakimś serwerze... kwestia farta i ich głupoty.
Nic w tej grze mi nie daje jakiegokolwiek poczucia umiejętności.
Dawno temu jak grałem, to czułem, że się w czymś poprawiam itd. Widziałem np, że po paru miesiącach ostrej gry walę więcej hsów, jestem w stanie regularnie zabijać 1-3 osoby na rundę.

W CS:GO nie gram pół roku, odpalam grę, żeby zobaczyć co się zmieniło, gram jedną mapę i kończę na pierwszym miejscu w tabelce... coś takiego w CSie przynajmniej 1.5 raczej nie było możliwe. Do 1.6 nic będę porównywał bo to było podobne GOwno.

Dziwię się tylko, że nikt inny nie stworzy gry konkurencyjnej dla CS. Chociaż pewnie byłoby to o tyle trudne, że dzieciaki wolą łatwiejsze gry.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Pią Sie 29, 2014 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe ..
Podobnie zaglądam z ciekawości co kilka miechów, by sprawdzić co zmienili. Generalnie, za każdym razem pojawia się mój szyderczy uśmiech (w rodzaju "nadal goowno") i mój kursor wędruje w poszukiwaniu przycisku "usuń"
Zaoszczędzony czas przeznaczam na grzebanie dla frajdy przy aucie (w sumie bez przyczyny, ale zawsze coś tam poprawię albo wynajdę). To była jedyna gra w którą pykałem na kompie od moich nastoletnich lat (CS jako taki), ale valve to spier***o, jak zawsze ostatnio :) . Ciekawe jak tam HL i te ich epizody - coś cichosza ostatnimi czasy.... :lol:
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2014 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro GO jest takie latwe to moze wbijecie range Global Elite i zgarniecie cala pule nagrod na turniejach ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury