www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Opinie o GO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2014 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
proponuje zagrac choc raz mixa w GO piekna sprawa i do tego jednoczy ludzi, w 1.6 mixy sa dla mnie nudne zawsze odmawiam gry bo nie widze w nich nic fascynujacego


Nie dziękuję, ta gra mnie odrzuca sama w sobie. W takim stanie w jakim jest obecnie.

Reszta wypowiedzi - bez komentarza.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Wrz 09, 2014 8:52 pm    Temat postu:

Powrót do góry
epiphone
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2009
Klan: DELETED

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2014 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okrutnik napisał:
nie uzywam BH ani russian walka bo dla mnie to kolejny dowod na nierealnosc 1.6


CS nigdy nie był symulacją a jedynie grą zręcznościową.
Jeśli szukasz realizmu to przecież są od tego inne gry.

Gdzie tu jest realizm jak widzisz np w piachu na D2 wystający na 2 cm hełm, który do Ciebie strzela i pakuje Ci hsa?:lol:

Cytat:


[quote="Okrutnik"]
bo recoil zapisany w grze czyli ten w 1.6 jest nie realistyczny bo zawsze jest taki sam, ja jak i wielu innych graczy twierdze ze w 1.6 gra sie latwiej bo recoila da sie nauczyc na pamiec co jest dla mnie poprostu smieszne jak skany przez kilometrowe sciany to juz jest porazka tej gry na calej lini


Ale to jest różnica pomiędzy umiejętnością, czyli wyćwiczeniem a losowym strzelaniem.
W starych wersjach CSa gdzie było od groma nie realistycznych rzeczy, dobry gracz zawsze był na pierwszym miejscu w tabelce i miał bardzo wysoki KDR. W każdej kolejnej wersji ta przewaga spadała bo wycinali to co świadczy o skillu.

Okrutnik napisał:

nie ma takiej mozliwosci ze kazdy, niektorzy nie potrafia wyjsc nawet z silvera czyli tych najnizszych rang, ja np nie potrafie wyjsc z rangi gold 4,czyli rangi po najslabsazych silverach


Czity, opłacenie kogoś i masz rangę jaką chcesz.

Okrutnik napisał:

tak ale tylko do nastepnej aktualizacji czyli jakies 2 tygodnie i potem perm, valve w GO nie daje zyc cziterom i dobrze, w 1.6 jest poprostu masaka z cziterami, w GO jest minimum i tak jak mowie nie dluzej niz 2 tyg cziter pozyje


Tak jest tylko z darmowymi czitami.
Jak płacisz abonament za dobre czity, to po pierwsze są one ring0 czyli bardzo bardzo ciężkie do wykrycia. Poza tym masz cały czas aktualizacje. Niektórzy cały czas na tym jadą. Dlatego skilla pokazujesz tylko i wyłącznie na lanie.

Okrutnik napisał:

mam taka myszke i nie ma czegos takiego ze zmniejsza recoil, to jest tylko marketingowy bełkot po to zeby robic wode z mozgu i myszki sie sprzedawaly

Jak ją dobrze ustawisz to dużo pomoże. Nie będzie zabijać za Ciebie ale ułatwia życie.

Okrutnik napisał:

obecnie nie ma lepszej gry na rynku, 2 lata po premierze GO ma o ponad 10,000 wiecej serwerow niz 1.6 przez 14 lat cos to chyba znaczy


Jak się robi super promocje na grę albo wręcz rozdaje za darmo to nie dziwne. Na początku sprzedaż CS:GO była mega porażką.

Okrutnik napisał:

ponadto nie wiem czy zauwazylisce ale 1.6 juz dawno umarl, istnieje tylko na publikach, a graczy serwerow oraz sieci serwerow z kazdym dniem coraz mniej, codziennie widze masowe przejscia graczy z 1.6 i source na GO...


GO jest nowszą grą, lepsza grafika. 1.6 na obecne czasy to są kwadraty. Nic dziwnego, że ludzie przechodzą na nowszą wersję. Poza tym valve samo uśmierciło 1.6. To co nie udało im się przy okazji CS:S udało im się teraz.

Okrutnik napisał:

proponuje zagrac choc raz mixa w GO piekna sprawa i do tego jednoczy ludzi, w 1.6 mixy sa dla mnie nudne zawsze odmawiam gry bo nie widze w nich nic fascynujacego


Gram od czasu do czasu z nudów. Straszny random. Oczywiście dobra komunikacja, doświadczenie i opanowanie swoje robi. Ale jest wiele momentów kiedy decyduje po prostu fart.

Poza tym karanie za opuszczenie meczu to kpina. Jak widzisz, że masz samych debili w składzie, albo że ktoś czituje lub masz problem z netem to przecież nie będziesz siedział w grze aż się mecz skończy. Ja swój czas szanuje.
_________________
z plebsem nie rozmawiam :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Okrutnik
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 01 Lip 2012

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2014 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czity, opłacenie kogoś i masz rangę jaką chcesz.


oprucz global elite bo tych nie boostuja, a jesli chodzi o czity i boostowanie rangi to widzialem kilka filmikow na youtube, jak taki nieodpowiedzialny baran boostuje odpalajac wh,sh i aima co skutkuje banem vac wlasciciela konta, pozatym jaki jest sens boostowania rangi skoro zaraz z niej spadnie i wroci do swojej po przegrawnych meczach to mija sie z celem


Cytat:
Jak ją dobrze ustawisz to dużo pomoże. Nie będzie zabijać za Ciebie ale ułatwia życie.


mialem kikla takich myszek, to jest tylko zwykla myszka zadne ustawienia tu nic nie dadza bo takich nie ma

Cytat:
Poza tym valve samo uśmierciło 1.6. To co nie udało im się przy okazji CS:S udało im się teraz.


co masz na mysli ? usmiercilo ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nimRo
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2014 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okrutnik napisał:

co masz na mysli ? usmiercilo ?

Heh :)


Tak btw.
Okrutnik napisał:
oprucz...
piszę się przez "ó".
Nie ma za co, nie mogłem się powstrzymać ;).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury