www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Drużyna CSPromod na zawsze !

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> CSPromod
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bsx99
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Lip 2011
Klan: GT

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 5:36 pm    Temat postu: Drużyna CSPromod na zawsze ! Odpowiedz z cytatem

Hej wam !

Mam pytanie czy są tu jacyś gracze csp lub czy ktoś chce zacząć w to grać ?

Ja mając trochu słaby komputer nie zamierzam grać w CSGO, lecz można grać dla fanu w CSP. Już za niedługo wyjdzie kolejna Beta 1.09. Ja osobiście liczę na to, że jak nastąpi update to coraz więcej ludzi zacznie w to grać. Pierwszy raz w csp zagrałem rok temu w bete 1.06 od tej pory praktycznie dziennie cos grywam w CSP ta gra bardzo przypomina 1.6. Wydaję mi się, że napewno będą w tą grę jakieś turnieje i scena polska będzie w miarę duża. Zatem chciał bym stworzyć drużynę z która nie tylko będę grał w csp ale miło spędzę czas ;) Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na steam: twardy979
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 5:36 pm    Temat postu:

Powrót do góry
radomi1910
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Klan: Plantujemy.eu

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam csp na kompie, ale jakoś ostatnio w to nie grałem ;p Jeśli ci się chce to zaproś na steam - stepienpolak ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Skype
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> CSPromod Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury