www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Neo gra na stałych 60 fpsach ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manikcs
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 03 Lis 2005

PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś wyczytałem, że dla gier na silniku hl2 "wystarczająca" wartość fps_max = 2 * cl_cmdrate
_________________
100fps powered by: p55-gd65 | x3440 @ 3.4 | gtx560ti | 2x2GB 1600Mhz DDR3 | samsung 470 ssd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 7:03 pm    Temat postu:

Powrót do góry
HeadHunter
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 16 Paź 2007
Klan: aSpera

PostWysłany: Czw Paź 11, 2012 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od 60 fps w gore nei widac roznicy, przykladowo ja mam 120-180 ale wczesniej gralem na ... 30-60. Gdy mialem juz te 60fps na respie to wszystko chodzilo plynnie do momentu dopoki nie wyszedlem np na otwarty na trainie :) od 60 w gore jest dobrze takze jak nei chcemy spadkow to lepiej ustawic sobie mniejsza wartosc i miec stale fps.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Skype
rupen212
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Kwi 2013
Klan: Szukam

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 7:36 pm    Temat postu: Dodatek Odpowiedz z cytatem

Po piersze :
WLASNY CFG OD 0
Po drugie :
parametry startowe - -noforcemspd -noforcemaccel -novid -freq(''Herce'(Hz)Twojego monitora''
po trzecie: Config CFG dla twojego windowsa '' MouseFix''
po 4 : sprawdzamy czy nasza myszka pracuje na wlasciwych ''Hz'' czyli tak jak u mnie od 124do126 Musimy zrobic tak aby Pracowala w stalych Czestotliwosciach ....
po 5 : Poprawne Rate..:P
po 6 : cl_interp 0.001 (Europe Host) 0.002 (PL Host)
Dziekuje Tyle O CFG a Neo moze rownie dobrze strzelac enterem i jest to jego prywatna sprawa;p Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Ogólnie o Counter-Strike: Global Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury