www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Zawiodłem sie na tym forum

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koszula
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 04 Wrz 2012

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 9:54 pm    Temat postu: Zawiodłem sie na tym forum Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, uważałem to forum za porządne, ale jak napisałem w odpowiednim dziale temat w którym prosilem o pomoc i na forum nie było TEGO problemu opisanego, to po kilku dniach mój temat został usuniety, ja nie otrzymałem żadnej wiadomosci dlaczego, a w regulaminie pisze że jesli temat jest nie zgodny z regulaminem zostanie zamkniety a nie usunięty.
I jeszcze raz dodam że temat był zgodny z regulaminem w 100 %.
Na prawde miałem zawsze lepsze zdanie o tym forum, zawsze gdy widziałem reklame board cs.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 9:54 pm    Temat postu:

Powrót do góry
WrObEl1.6
Moderator
Moderator


Dołączył: 04 Wrz 2007
Klan: HALF-LIFE

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 9:55 pm    Temat postu: Re: Zawiodłem sie na tym forum Odpowiedz z cytatem

koszula napisał:
Powiem tak, uważałem to forum za porządne, ale jak napisałem w odpowiednim dziale temat w którym prosilem o pomoc i na forum nie było TEGO problemu opisanego, to po kilku dniach mój temat został usuniety, ja nie otrzymałem żadnej wiadomosci dlaczego, a w regulaminie pisze że jesli temat jest nie zgodny z regulaminem zostanie zamkniety a nie usunięty.
I jeszcze raz dodam że temat był zgodny z regulaminem w 100 %.
Na prawde miałem zawsze lepsze zdanie o tym forum, zawsze gdy widziałem reklame board cs.
A jaki temat bo może ja coś przez przypadek usunąłem wszystko da się przywrócić :)) bez nerwów.

EDIT.
Dobra chyba wiem już o jaki temat chodzi, co prawda ja go nie usuwałem ale jesli był to dział Problemy z Counter-Strike 1.6 to posiada on swój własny regulamin z którym zapewne się nie zapoznałeś znajduję się on tutaj REGULAMIN DZIAŁU PROBLEMY Z COUNTER-STRIKE 1.6

A jeden z punktów tego regulaminu mówi:

Punkt 6
Obsługa boarda może zmieniać, edytować, kasować tematy/posty bez ostrzeżenia. W większości przypadków takie działanie jest związane z łamaniem regulaminu.

Ponadto zapewne błąd przez który ktoś przeniósł twój wątek do kosza dotyczył nie użycia odpowiedniego nagłówka w temacie, o czym tez mowa w regulaminie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JoleKK
Administrator
Administrator


Dołączył: 16 Paź 2001
Klan: [TOP]

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, czuj zawód do samego siebie. Nie wiesz co w jakim dziale zakładać (jak ten temat, od tego są Uwagi do redakcji i obsługi boarda), nie czytasz regulaminów i zasad. Ale po co szukać problemu koło siebie, to na pewno "oni".
Temat zamykam, jak chcesz kontynuować to w odpowiednim dziale, ale chyba wszystko jest jasne.
_________________
Non mollare mai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Rozmowy off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury