www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Dojdę do teamu, 15-17 lat! Wieczorna dostępność!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuba0157
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Lip 2011

PostWysłany: Sob Paź 20, 2012 10:41 pm    Temat postu: Dojdę do teamu, 15-17 lat! Wieczorna dostępność! Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam 16 lat, gram w CS:GO od premiery, nie miałem możliwości gry w czasie testów, grałem w CS 1.6 od 2009 roku (3000 H), CS:GO (100 H). Szukam osób w wieku od 15 do 17, którzy mają mózg i dobry sprzęt. Żadnych problemów z internetem itp. Nie wymagajmy od siebie cudów na początku, każdy popełnia błędy, by popełnić ich jak najmniej trzeba dużo grać. Moja dostępność: godziny wieczorne od 19 do 23 w dni powszednie oraz sobota. W niedziele możemy się dogadać. Od was także oczekuje właśnie tych godzin. Ambicja i cele to będzie nasz wyznacznik do dalszej pracy. Nie toleruje płaczu ani spiny do przeciwnika. Na razie gra przez internet, w przyszłości LANy jak najbardziej. Proszę się zapoznać z tematem i dokładnie go przeczytać. Pozdrawiam

Kontakt:
steam- kuba110196
gg- 10493562

LINKI:
http://banid.pl/kto?to=0%3A0%3A25691457
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Paź 20, 2012 10:41 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Szukam klanu Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury