www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
sklejeczka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szakal130
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 11 Cze 2009
Klan: Team BALISTIC

PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 9:37 pm    Temat postu: sklejeczka Odpowiedz z cytatem

Siemanderko widząc postęp i ogólny progress sceny CS:GO w polsce jak i na świecie postanowiłem założyć jakąś drużyne z którą możnaby było ogarnąć w dużym stopniu gre i powalczyć na scenie o jakąś niezłą kaskę która będzie do zgarnięcia po nowym roku kiedy jak mniewam będzie wysyp różnych eventów itd. mam 18lat i szukam tylko takich ludzi czyli czytaj dorosłych nie będe pracował z dzieciakami :) Ci co już mają mniej więcej pojęcie o tej grze i myślą tak jak ja czyli że jednak GO to przyszłość i być może warto w nią zainwestować mogą i jeśli chcą niech się do mnie zgłoszą a wtedy zaczniemy myśleć,działać,grać =)

steam : sosenka545
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 9:37 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury