www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
Szukam rówieśników! +15-18

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuba0157
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 07 Lip 2011

PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 9:08 pm    Temat postu: Szukam rówieśników! +15-18 Odpowiedz z cytatem

Witam,
jestem szesnastoletnim chłopakiem, który bawił się grając w serie gier wydanych od Valve, mowa tu o Counter Strike. Zaczynałem 4 lata temu odpalając Source, pograłem kilka miesięcy po czym przerzuciłem się na wersje 1.6 (3000 H na STEAMIE + ESL, AP jest mi znane bardzo dobrze), w sierpniu nadszedł czas na zmianę (CS:GO - rozegrałem 100h, głównie na serwerach FFA/TP ale zaczynam brać się za siebie i młucę na DM) jako iż posiadam dobry komputer jak i internet chcę w końcu zagrać na wyższym poziomie (na poważnie). Nudzi mnie bycie w tyle, chciałbym pójść do przodu. Jestem zwolennikiem twierdzenia, że meczu nie wygra jeden zawodnik. Dlatego szukam odpowiednich ludzi z którymi można na prawdę się zgodzić i zgrać tak aby każdy z nas był ważnym ogniwem. Oczekuję od Ciebie/Was:
- pozytywnego nastawienia do życia
- wyrażania swoich emocji
- spokoju (tak to jest ważnym czynnik, tylko spokój może nas uratować)
- dopasowanie się jak klocek lego do danych graczy (akceptowanie innych)
- wyrozumiałości dla innych, SZACUNEK (gdy komuś wydarzy się coś nieoczekiwanego, nie besztać go bo równie dobrze nam też coś może nawalić)
- kultury (nie mówię, że nie przeklinam ale są jakieś granice tzw. granice przyzwoitości)
- braku zadufania w sobie i zbędnego płaczu {DEAD - precyzyjne INFO (przejdziemy się po mapach i obgadamy nazewnictwo), CISZA(każdy chyba ma mózg i on najlepiej umie go wykorzystać tj. nie kierować innymi po śmierci własnej, jak ja to mówię trzeba było żyć)}
- lubienia gry tzn. nie grac za karę, mieć chęci by być lepszym od innych
- wyznaczania sobie celów, po malutku
- podejmowania właściwych decyzji (wiadomo nikt nie jest doskonały ale troszkę można wytężyć nasz umysł)
- posiadanie dobrego sprzętu tj. komputer wraz z podzespołami + internet (bez lagów i problemów) + mysz, słuchawki, klawiatura
- gry na DM (by strzelać dobrze i nie poruszać się na mapie jak słoń, wszystkiego można się nauczyć)
- dostępności w godzinach wieczornych tj. 19-23

Podsumowując, ten team ma być dobrze prosperująca piątką graczy, która będzie dążyła do celu. Gra ONLINE, dużo meczów w ligach takich jak ESL/AP. Z czasem lany jak najbardziej. Przeczytaj do kilka razy aż zrozumiesz, że chcesz w to brnąć. Razem możemy wszystko. Jeżeli wymagam za dużo to po prostu olej ten temat. Nikogo nie zmuszam.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej napisz na email : kuba0157@wp.pl ---> Dlaczego podaję email a nie np. STEAM?
Jeżeli na prawdę będzie ci na tym poście zależało to ruszysz tyłek i będziesz musiał zalogować się na pocztę by do mnie napisać. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Google
Reklama




PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 9:08 pm    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Klan szuka graczy Counter-Strike: Global-Offensive Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury