www.counter-strike.pl
FAQ  Szukaj  Grupy  Rejestracja  Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj  
LAN OSTATECZNY WARSZAWA 2012 CS/FIFA ZAPISY OFF
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WKG napisał:
minis napisał:
Ja zachowalem sie niekulturalnie? Powiedzialem zebys zamknal morde, bo gadales bzdury i tyle, a poza tym Wasze miny byly straszne jak organizator dal pause i podszedl do inside? Czemu? Nie od dzis wiadomo, ze polcio na internecie jest odpalony, Ciebie nie znam, skubiego nie oceniam, boox podobno ma bana na eslu no i wiadomo ze inside lubi sobie przypierdolic na haksie. Wiec w czym problem? Tym razem byliscie sprytniejsi, pis.
MINIS, było wszystko ok, ale na prawdę miny wasze były straszne jak nagle pauza i sprawdzenie no trudno byliście spretniejsi i co ja poradzę, na ten temat mam własne zdanie i jestem po prostu przekonany... I też dziwnie kiedy nikt za wami nie stał, insajd strzela 2 głowy przez ściany, wygrywając inferno z dużą przewagą rundową, pózniej nuke stawiamy za wami ludzi i patrza w monitory i nagle dostajecie... Aj ide spać


chcieliscie, sprawdziliscie, nic nie mialem, osmieszyliscie sie tylko wy rozkminiajac ze bym odpalil teraz haxiki, godzine (cenzura) dwa razy zajelo wam szukanie haxow i nic nie znalezliscie. ciekawe (cenzura) mrugnieciem wylaczam wh. WKG skoro ja nie zabijalem jak stales, to raczej nie pamietasz ze w pistolu trzy hedziki dalem i sie zgasiles. to popatrz na kazdy inny mecz, raz ktos zamyka raz ktos otwiera normalnie. w kazdej chwili bez pausy mogl ktos podejsc i patrzec, szczerze bym wolal grac z drugiej strony bo widownia mnie nakreca do gry. a ze ty jaco znowu przegrales na mnie na lanie rozumiem ze Cie tak wkurwia ale chill bo na kazdym kolejnym tez bede haxowac i wygrywac. w kielcach prawie jebnelismy thsa bena doka panorame, zajelismy 3 miejsce przegrywajac z smaga do chyba 12. grajac z samym mikasem i polciem i dwoma ktorzy nie poznali mapy. polcio zmial bana za metori, whatever, boox tak samo i maja zdjete. peace.



BTW NIEZLA PUCA DLA JACKA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Google
Reklama




PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 12:50 am    Temat postu:

Powrót do góry
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minis napisał:
Ja zachowalem sie niekulturalnie? Powiedzialem zebys zamknal morde, bo gadales bzdury i tyle, a poza tym Wasze miny byly straszne jak organizator dal pause i podszedl do inside? Czemu? Nie od dzis wiadomo, ze polcio na internecie jest odpalony, Ciebie nie znam, skubiego nie oceniam, boox podobno ma bana na eslu no i wiadomo ze inside lubi sobie przypierdolic na haksie. Wiec w czym problem? Tym razem byliscie sprytniejsi, pis.



polcio na internecie mial bana za metori, i co z tego skoro kolejny lan zajebiscie zagral tak jak w kielcach nowym targu, warszawie gdzie na was mieli 12 rund;-) wiec nie wiem do czego piejesz. straszne miny ahaha, no nie dziwne skoro (cenzura) (cenzura) wie o co chodzi zmeczeni najebani.
no ja lubie, w szczegolnosci na mix10 jak bierzesz swoich odpalonych kolegow bialych toraxow luzuf i reszte netowych jednoosobowych armii. wez sie ogarnij.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
minis
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary, ja na 1.6 juz sram, spojrz na moje godziny na stimie, szkoda, ze dopiero teraz mozecie cos zdzialac na scenie ktora juz nie istnieje :-) niech wam bedzie, byliscie lepsi, pis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
minis
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosze Cie inside, nie mowmy o tym z kogo maja beke w internecie :-) Gratuluje jestescie najlepsi na nieistniejacej juz scenie, brawo. EOT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z reszta wkg czaje ze pucujesz jackowi tak jak calej jego ekipie siedzacej na lanie, ale na nuke stales za mna i kasowalem ich co runde, i mielismy 12 albo 13 rund. wiec o czym ty mowisz hahha.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
minis
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O pucowaniu tez bym wolal nie rozmawiac :-)))))))))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minis napisał:
stary, ja na 1.6 juz sram, spojrz na moje godziny na stimie, szkoda, ze dopiero teraz mozecie cos zdzialac na scenie ktora juz nie istnieje :-) niech wam bedzie, byliscie lepsi, pis


:D
szkoda ze nie gralem jak scena istniala bo jebalem tego csa.
i twoje akurat nawiazanie do twoich godzin nic tu nie wnosi.
cieszy mnie nawet wygrywanie na takim nic nie znaczacym turnieju, dalej to jest to samo wygrywanie i lubie tego kontiego;-)

no kazdy ma beke, w tej pucujacej dupe kazdemu nawzajem scenie i opierdalajacej sobie dupe, tyle mnie to obchodzi ze -szok-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polcio jak na moje mvp powinien byc lana.;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
minis
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mowie, bo hedy klikaliscie spoko, ale (cenzura) stary kilka akcji bylo po prostu niemozliwych i nigdy mnie nie przekonasz do swojej racji. Nie oszukujmy sie, bo nie grales tylko dlatego, ze nie miales po co startowac jak i reszta Twoich klanowiczow. Lan byl spoko, tylko mam nadzieje, ze organizator wyciagnie w (cenzura) wnioskow z tego lan i kolejna edycja(o ile do takiej dojdzie) bedzie spoko. Skonczmy tą zbędna gadke, CZE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minis napisał:
Ja nie mowie, bo hedy klikaliscie spoko, ale (cenzura) stary kilka akcji bylo po prostu niemozliwych i nigdy mnie nie przekonasz do swojej racji. Nie oszukujmy sie, bo nie grales tylko dlatego, ze nie miales po co startowac jak i reszta Twoich klanowiczow. Lan byl spoko, tylko mam nadzieje, ze organizator wyciagnie w (cenzura) wnioskow z tego lan i kolejna edycja(o ile do takiej dojdzie) bedzie spoko. Skonczmy tą zbędna gadke, CZE.

beka jaco, nawet na 3on3 kuli nie oddales na mnie;/ wtedy byles w kwiecie swietnosci.

te akcje to pewnie rundy w ktorych dalem smieszne taktyczki z glowy i rozjebalismy jak walcem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
minis
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 1:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi sie spinac ale Mateuszku co wygrales na polskiej scenie :DDDD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mick3y
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 30 Kwi 2012

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko lan :D
mi tam sie spoko gralo :D prawie jak na necie HEHE
_________________
polcioo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BETONIARZ
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 25 Sie 2009

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minis napisał:
Nie chce mi sie spinac ale Mateuszku co wygrales na polskiej scenie :DDDD


nie wiem w tym roku w sumie w kruszwicy kosowalem titana tak jak w finale na dagera na lanie w lublinie, w kielcach 3 miejsce miks delty 2strong, nowy targ final 3 godzinny na darka innocenta destra hama;-), w gorzycach top 2 po 3 mapach na delte. w warszawie drugi raz Cie oddelegowalem i wygralem juz drugi lan w wawce;-) I NAJWAZNIEJSZY LAN ZYCIA 3ON3 FINAL NA CIEBIE 16-4 16-4 ; D <3 szkoda ze jak mam czas na gre to nie ma juz gry;-)
wszedzie miksem, nie klanem
wiec strasznie Ci zazdroszcze tobie ze miales okazje grac w teamach i grac z nimi na lanach, o wiele wiecej frajdy musialo byc. jak niema co sie lubi to sie lubi co sie ma; D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
minis
Użytkownik
Użytkownik


Dołączył: 22 Kwi 2007

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie pytalem na kogo przegrywales w finalach etc, tylko na kogo wygrales :D SKONCZMY PLS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Groteska
Pierwszak
Pierwszak


Dołączył: 27 Sie 2011

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dajcie spokoj bedzie nastepna edycja bedzie lepsza orgaznizacja. jesli byl odpalony trudno nastepnym razem siedzcie caly czas za nim i obczajajcie czy odpala cos czy nie i tyle bedzie wszystko jasne. Lan byl spoko troche denerwujace byly te lagi, to moglo by sie zmienic.

Dostalismy troche w dupe ale nie zmienia to faktu ze atmosfera byla udana.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Board Counter-Strike.PL Strona Główna -> Turnieje i Imprezy LAN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 23 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
© 1999-2012 Counter-Strike.PL Sebastian Kasperek | Rosi CMS © MD Software | Linki: Zdjęcia reklamowe | Czarter jachtów Mazury